Page 95 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:14 28. Aug 2013
by kokosak
Venku není teplo, světlo a je tam mokro. Brrrr.
Loni sme byli ve víc picérkách, ale jestli myslíš tu u kina, tak je to ona

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:32 28. Aug 2013
by Derken-
Kdo vsechno dorazi?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:18 28. Aug 2013
by kucik
Já mám trochu hoňku. Spíš ne.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:55 28. Aug 2013
by Firefox_
Asi taky dorazím
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:41 28. Aug 2013
by Bahnak
Tak dojdu, stejně mám hlad jako vlk, alespoň do sebe nasoukám dobrou pizzu.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:08 28. Aug 2013
by Derken-
Já se možná stavím, pojedu kolem na reparátovou party. Derken s velkým

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 01:50 29. Aug 2013
by Bahnak
Bylo to sice krátké, ale zato fajn, díky účastníkům zájezdu za hezký večer a pokec.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:34 09. Sep 2013
by Braenn
Středa, 17:00+-, Stará Doba?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:31 09. Sep 2013
by Firefox_
By šlo
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:45 09. Sep 2013
by kokosak
By mělo jít.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:27 09. Sep 2013
by Diemo
zdar, sry ze pisu sem, ale nechtelo se mi zakladat novy topic.
zitra od 15:00 Strahovská cajka, spojeno i s pivem, nechce se nekdo pripojit? Molisak, Sobik, Diemo

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:39 09. Sep 2013
by Braenn
Když se vám bude chtít, přijďte později za nama. Když ne, tak ne.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 06:58 10. Sep 2013
by Bahnak
Ochořel mi kolega = budu v práci každý den do 22:00...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:36 10. Sep 2013
by KaTo
Bahnak wrote:Ochořel mi kolega = budu v práci každý den do 22:00...

Tak mě napadá - když ochoříš taky, bude tam místo vás váš šéf...do čtyř do rána?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:10 10. Sep 2013
by innfra
Braenn wrote:Středa, 17:00+-, Stará Doba?
A kde se to koná? Jedu zítra asi do prahy, tak že bych se stavil a pak šel na prohlídky...