Page 95 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 01:01 09. Aug 2013
by Bahnak
Nalkanar wrote:Skupina je "Pro otrlé", očividně na to nemáš, tak odejdi ze skupiny a bude klid.
Nadále sem má přístup každý a nadále se i zde občas řeší zajímavé věci. Z 90% tu jsme povětšinou dospělí, tak prostě nechápu proč se nemůžeme vyjadřovat alespoň na společensky přijatelné úrovni.
A nějak jsem si v "pravidlech vyjadřování na foru "nevšiml dodatku, který by dovolil ve SPAMu vulgarity používat.
Prasokralik wrote: Mimochodem, taky bys mohl podat návrh na předělávku toho pravidla, už jsem ho pro tvé účely vhodně upravil ve tvé citaci, aspoň to zaručí, že se nikdo nikdy nebude cítit pohoršen.
To bych mohl, ale netuším proč bych měl podávat jakýkoliv tebou sepsaný návrh za tebe, jsi snad nesvéprávný?

Ty i Nalkaran jste oba v prohřešcích za nevhodné chování na foru - oba jste za něj dostali trest. Tedy by jste se oba mohli nad svým vyjadřováním zamyslet a ne mi říkat ať to nečtu či ať si někoho dávám do ignorlistu. Mé povzdechnutí není mířeno urážlivě, ale věcně. A oba jako dospělí by jste se občas mohli i dospěle zachovat.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 01:16 09. Aug 2013
by J.F.Payne
Prasokralik je dospělej? Já myslel, že je mu tak 15.... :twisted:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 01:27 09. Aug 2013
by Nalkanar
Nu Bahňáku, k tomu výrazivu mě dohání lidi jako ty. Co si tu třeba stěžují na stagnující questy apod. Ty a tvoje polovička tu věčně melete totální výkaly, víte totální výkal o tom, co se ve hře děje v těhle věcech a na všechny si vyskakujete těma vašema nechutnejma egama, který nikoho nezajímaj. Takové lidi já bytostně nesnáším, takže nevidím důvod se vůbec kvůli takovým lidem mírnit. Kór když říkají takové exkrementy.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:28 09. Aug 2013
by Prasokralik
J.F.Payne wrote:Prasokralik je dospělej? Já myslel, že je mu tak 15.... :twisted:
bude

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:29 09. Aug 2013
by Prasokralik
Nalkanar wrote:Nu Bahňáku, k tomu výrazivu mě dohání lidi jako ty. Co si tu třeba stěžují na stagnující questy apod. Ty a tvoje polovička tu věčně melete totální výkaly, víte totální výkal o tom, co se ve hře děje v těhle věcech a na všechny si vyskakujete těma vašema nechutnejma egama, který nikoho nezajímaj. Takové lidi já bytostně nesnáším, takže nevidím důvod se vůbec kvůli takovým lidem mírnit. Kór když říkají takové exkrementy.
Prosímtě klid Nalku, akorát se rozčílíš a on si pak bude ztěžovat, žes ho pohoršil slovem výkal.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:32 09. Aug 2013
by Pajule
Souhlasim s Bahňákem, poslední dobou je to forum "ostřejší" nebo možná spíš "sprostější" než kdy dřív

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:35 09. Aug 2013
by Braenn
Stěžovat si budu já, abych vám takové příspěvky do příště ztěžovala. :) To abyste si nemysleli, že to dělám na tajňačku, tohle ztěžování a stěžování.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:38 09. Aug 2013
by kucik
Nalkanar wrote:Skupina je "Pro otrlé", očividně na to nemáš, tak odejdi ze skupiny a bude klid.
Že je to ve vláknu ,,pro otrlé" neznamená, že tam kdokoliv bude mluvit jako dlaždič. To berte jako varování.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:35 09. Aug 2013
by kucik
Osobní neshody si řešte jinde. Vše co se dále nevztahuje k tématu mažu.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 01:03 03. Sep 2013
by Elverin
Nalkanar wrote:Nu Bahňáku, k tomu výrazivu mě dohání lidi jako ty. Co si tu třeba stěžují na stagnující questy apod. Ty a tvoje polovička tu věčně píšete totální hlouposti, NEvíte nic o tom, co se ve hře děje v těhle věcech a na všechny si vyskakujete těma vašema nechutnejma egama, který nikoho nezajímaj. Takové lidi já bytostně nesnáším, takže nevidím důvod se vůbec kvůli takovým lidem mírnit. Kór když říkají takové nesmysly.
Fixed.

A abych nebyla mimo topic, vadí mi nepřátelskost kvůli odlišným názorům a banalitám, ale lidi asi nikdo nezmeni. Bylo by hezke, kdyby se vetsina lidi pred psanim zamyslela, jestli je fakt nutny vztekat se na forech. Ale..to ja jen tak, aby me to tu moje moudro nekdo nesmazal za off-topic :D

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:29 06. Sep 2013
by zachy
Takovej... tak trochu zvláštní textík jsem našel při registraci na toto fórum, možná by bylo vhodné, aby se buď upravil a nebo aspoň dodržoval :mrgreen:
...You agree not to post any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-orientated or any other material that may violate any laws be it of your country, the country where “Thalie” is hosted or International Law. Doing so may lead to you being immediately and permanently banned...

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:47 30. Nov 2013
by Nalkanar
Trošku mě krká to zvýšení cen léčiv. Jakože chápu, že to bude potřeba udělat, ale osobně bych s tím počkal, až přibudou nějaké rozumnější metody výdělku (balíčky, bylinky etc).

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:21 30. Nov 2013
by Rejty
Cena léčiv a výše výdělků jsou v řešení.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 15:01 30. Nov 2013
by Alquist
Hraju tu chvíli možná se tu to řešilo ale přidám trošku svého :

1. Statická nepojmenovaná NPC ( Farmář, Racek, Jezevec ....) - všichni stojej pořád na místě. Jak zvířata tak i farmáři, obyvatelé atd. ( Nemyslím stráže u brány atd )

2. Je nějaká možnost "craftu bez craftu" ? - Napíšu DM že chci z těchto a těcho materiálů vytvořit plácnu prošívanici. Pošlu jim postup a DM mi sdělí že OK nebo si hodí a řekne promin ale ne.

Možná si pak ještě na něco vzpomenu ale tohle by mě zajímalo. Děkuju

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 15:05 30. Nov 2013
by Puxina
Alquist wrote:Hraju tu chvíli možná se tu to řešilo ale přidám trošku svého :

1. Statická nepojmenovaná NPC ( Farmář, Racek, Jezevec ....) - všichni stojej pořád na místě. Jak zvířata tak i farmáři, obyvatelé atd. ( Nemyslím stráže u brány atd )
A čemu to vadí? Lepší než aby se courali po celé lokaci ne?