Page 95 of 331

Re: Poděkování

Posted: 01:22 28. Feb 2010
by Modrovousice
Sobik wrote:PS2: A ten konec s Rerithien... Uf... :D
řek sis vo to. :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 01:43 28. Feb 2010
by Sobik
cmon wrote: p.s: Líbilo se, jak na poslední ránu padli Ghorin i Moidrin oba dva a zvítězil ten, kterej měl větší počet hp i když to bylo fakt těsný... téměř mrtev vs. mrtev... :wink:
Ale těsný to bylo vždycky. Škoda že sem tě v prvním kole nechal a pak si mi pošlapal nohy. :D
Modrovousice wrote:řek sis vo to. :twisted:
Nemá Rerithien jaksi své dny? :D

Re: Poděkování

Posted: 19:33 28. Feb 2010
by Prometheus
Dnes skoro rano som sa zase presiel po nasom novom hvozde a musim povedat ze fakt klobuk dole vsetkym ludom co na tom makali.Ked tade prechadzam mam naozaj pocit ze som v hlbokom, tajomnom a miestami aj strasidelnom lese... naozaj okrem toho ze je to pekne spravene, autorom sa podarilo vystihnut aj atmosferu takeho hvozdu.
Takze velka poklona vsetkym co na tom pracovali.

Re: Poděkování

Posted: 01:58 01. Mar 2010
by G14
chci podekovat neznamemu DM za dnesni nocni spestreni hry v podobe operujiciho kneze :P

jinak ty lokace jsou krasna prace :P

Re: Poděkování

Posted: 19:05 01. Mar 2010
by Fryn
Tak jsem si prošel pár těch nových lokací, narazil na pár svých NPC a zjistil, že jsou ještě v neupravené verzi. Až se ale doladí dialogy, dodají skripty, bude to paráda (na mém poděkování se samozřejmě nic nemění :) ).

Re: Poděkování

Posted: 21:06 01. Mar 2010
by G14
Chtela bych podekovat moc vsem,kteri si radi zahrali s Meg a motali se kolem ni.Velke diky vam vsem,budete mi chybet.

Re: Poděkování

Posted: 21:45 01. Mar 2010
by Modrovousice
Chudinka Meg... :( Já jí měla ráda.

Re: Poděkování

Posted: 00:26 02. Mar 2010
by LordCorleth
Děkuji Meg za dnešní a všechnu dřívější hru .. :(
Díky též všem zúčastněným DM

Re: Poděkování

Posted: 01:14 02. Mar 2010
by Bahnak
poděkování...ne, ale omluva... sem nejaky přešly tak to neřešte prosím... G14 a Trissfay, ješte jednou srry, proste blbej den asi nebo co... moc premyslim... asi sem idiot... proste nechci kazit lidem hru...

Re: Poděkování

Posted: 00:13 05. Mar 2010
by Luelle
díky kolegovi za pěkný Q :)

Re: Poděkování

Posted: 20:26 07. Mar 2010
by Lenulasek
Díky Luelle za asistenci při tom malém nedorozumnění. Nakonec z toho byla hezká hra... Paní Dm byla pohotová a vymyslela krásné elegantní řešení jak se vypořádat se vzniklími potížemi. Velké díky...

Re: Poděkování

Posted: 22:30 14. Mar 2010
by Radim
Díky maku za dneš Q.
Stručne:
narychlo připravené(kvalitně),nekomlikované,svižné s dobrým koncem (kněžka v chrámu) :twisted:

Ještě raz vďaka :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 23:14 14. Mar 2010
by hrusi
Taky ještě jednou děkuu DM (maku).

Re: Poděkování

Posted: 19:34 18. Mar 2010
by Sarapatka
Dekuji DM Luelle za trpelivost :)

Re: Poděkování

Posted: 00:58 19. Mar 2010
by Pajule
mooooooooooooooooc moooc moc děkuju Corlethovi za Falca.. :mrgreen: ten koník to je srdeční záležitost :oops: :D a pak taky někomu od koho dneska dostala Eigili pořádne po držčičce už si to zasloužila no :D