Page 96 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:51 04. Jul 2011
by Nalkanar
Grunt wrote:... Pokud je to tak, že holt Thal a jiní neutrální bohové mají podstatně blíže k dobru (což moc nechápu)...
Obecné dějiny Thalie - první část - stvoření světa, bohů atd. - prostě to tak příběhově je... když si to přečteš, je to celkem logické.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:53 04. Jul 2011
by G-ladiator
Grunt: Já osobně systém přesvědčení vůbec rád nemám, ale když už tu je - v samotném popisu jednoho z neutrálních přesvědčení je řečeno něco ve stylu "...neutrální osoba dává přednost dobru před zlem - je přece lepší mít dobré sousedy, než zlé...."
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 07:47 05. Jul 2011
by Grunt
Ok, ja se nepřu... myslím že jste mi to dobře osvětlili
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:30 07. Jul 2011
by Prasokralik
stackování opečeného masa, podobně jako jídlo z hostinců se stackuje. Surové ať je rozdělené, ale zpracované by se mohlo stackovat do balíčků, aspoň po deseti kusech. Tak jak to je nyní si například hraničář těžko udělá zásoby sušeného masa,, tedy pokud nechce mít půlku inventáře zaspamovanou flákotama. Přítom v hostinci si může pohodlně nastackovat 50 kusů krůty na sebe.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:12 09. Jul 2011
by XŠevyX
Tak mě třeba na Thalii chybí medvědí dung v Lovišti u Ivory... Byl to super dung , s partou se tam dalo dobře naexpit a i docela dobře vydělat. Líbilo se mi třeba i to , že obtížnost dungu se stupňovala od Černých medvědů přes Hnědé medvědy až nakonec k medvědům Grizzly. Místo toho tam je teď dung , ve kterém je nastěhováno pár panterů , ze kterých nejsou ani expy ani peníze.. I okolní dvě lokace , kde přebývali medvědi byly taky supr , pokud si člověk třeba sám netroufl do dungu , vymlátil medvědy aspoň venku.. Nevím proč se tenhle dung zrušil a mě osobně tam docela chybí ..
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:25 09. Jul 2011
by de Aers
XŠevyX wrote:Tak mě třeba na Thalii chybí medvědí dung v Lovišti u Ivory... Byl to super dung , s partou se tam dalo dobře naexpit a i docela dobře vydělat. Líbilo se mi třeba i to , že obtížnost dungu se stupňovala od Černých medvědů přes Hnědé medvědy až nakonec k medvědům Grizzly. Místo toho tam je teď dung , ve kterém je nastěhováno pár panterů , ze kterých nejsou ani expy ani peníze.. I okolní dvě lokace , kde přebývali medvědi byly taky supr , pokud si člověk třeba sám netroufl do dungu , vymlátil medvědy aspoň venku.. Nevím proč se tenhle dung zrušil a mě osobně tam docela chybí ..
Dung s medvědama je teď tušim zašitej v Dorenu.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:27 09. Jul 2011
by XŠevyX
Jo ..? Tak to se v tom případě omlouvám za spawn ... Já vždycky potkal medvěda jednoho třeba v Dorenu a dalších pět v Severním Vřesovišti..
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:32 10. Jul 2011
by Grunt
K těm medvědům. Obecně se mi moc nelíbí tyhle dungy, kde jsou zvířata, které nežijí ve smečkách. Třeba vlky chápu, ale medvědi či panteři?? Víc by se mi líbil dung, kde by byl jeden hustodémonskykrutopřísný medvěd a tečka. (samozřejmě v tomto případě tak pro +/- 10lv).
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:07 10. Jul 2011
by wsweetjane
Chybí mi tu knihovna a karathské lázně:( bylo by fajn si zajít do lázní, okořenilo by to společenský život;-)
Funkční IC knihy...třeba s historií, dějinami, legendami...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:08 10. Jul 2011
by de Aers
Knihovna v Karathě je, lázně se tu někde řešily ? Někdo je snad dělal i jako lokaci.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:11 10. Jul 2011
by wsweetjane
de Aers wrote:Knihovna v Karathě je, lázně se tu někde řešily ? Někdo je snad dělal i jako lokaci.
To vím něco sem kdysi četla ale nejsou funkční je tam jen cedule....
A knihovna ano je...ale ty knihy jaksi....

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:30 10. Jul 2011
by Derken-
Napiš je

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 00:13 11. Jul 2011
by Derken-
Nešel by prosím z povrchu zkopírovat výkupčí brusnických výrobků? Ono celkově dole snad funguje jen výkupce zbraní, zbrojí a šperků a zbytek strašně blbne.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 08:17 11. Jul 2011
by Braenn
Písničky pro nástroje už mám komplet hotové, proto házím poslední nabídku - pokud někdo má jakoukoli instrumentální píseň, kterou by rád viděl ve hře na nástrojích, nabídka trvá tak poslední dva dny.
Nejlépe flétnu a úplně nejlépe housle, protože těch je žalostný nedostatek - cca 11 písniček oproti 25-30 od ostatních.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:54 11. Jul 2011
by Nalkanar
Koš v prostoru Karathských dílen.. ideálně hned vedle správce
