Page 96 of 329
Re: Vtípky
Posted: 01:02 06. Jan 2011
by Molly23
Tohle mě pobavilo

.... jedná se o screen z fora stavitelů kytar kde jsem sháněl jisté rady.
Re: Vtípky
Posted: 01:44 06. Jan 2011
by Prasokralik
Molly23 wrote:Tohle mě pobavilo

.... jedná se o screen z fora stavitelů kytar kde jsem sháněl jisté rady.
Soudě dle toho že dotyčný shtdaprdtr neboli "shit da prd tr" má velmi zajímavý nick, bude to nějaká provokace

Re: Vtípky
Posted: 08:30 06. Jan 2011
by Molly23
To je také možné

, ale tak kdo ví. Třeba to je náhoda.
Re: Vtípky
Posted: 23:45 06. Jan 2011
by Molly23
Frajer... asi se hodně nudí, měl by zkusit nwn
http://www.youtube.com/watch?v=jV9-AKrZqdU
Re: Vtípky
Posted: 23:53 06. Jan 2011
by Radim
To je dobrej všeuměl

Re: Vtípky
Posted: 23:56 06. Jan 2011
by Práček
spis kouka moc na pohadky...do kalhot skákal Jája a Pája

Re: Vtípky
Posted: 00:18 07. Jan 2011
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 00:56 07. Jan 2011
by Urlraen
Re: Vtípky
Posted: 22:24 09. Jan 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 23:00 10. Jan 2011
by Práček
Re: Vtípky
Posted: 18:18 12. Jan 2011
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 18:45 12. Jan 2011
by Práček
a to jsem plánoval že tam pojedu

Re: Vtípky
Posted: 19:11 12. Jan 2011
by Molly23
teda ted jen spoléhat na to že to je jen vtip... Jako Manowar a Sepulturu bych si líbit nechal... pak bych šel spát

... brrrr
Re: Vtípky
Posted: 19:13 12. Jan 2011
by kucik
Hele nepozbývá trochu vtip smyslu, když na začátku napíšou, že je to jen vtip?
Re: Vtípky
Posted: 19:19 12. Jan 2011
by Molly23
Zřejmě nechtěli ohrozit pořadatele festivalu, kteří by se mohli stát obětmi útoků fanoušků festivalu.