Page 96 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 12:14 08. Apr 2020
by Barbar321
čekal jsem od toho víc, byl jsem na kom kdysi v kině. Jako, to s tou rukou na hřebíku, to bylo hustý. Ale jinak myslím, že se to dalo natočit o něco s lepším scénářem...něco jako postupnou likvidaci klanu
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 12:53 08. Apr 2020
by Puxina
Jo je to solidní GORE

. Ono na některé filmy je třeba se dívat s rezervou a tohle je přesně ten typ. Je to horor, komedie, thriller....tohle je prostě béčkový film, který si umí udělat srandu i sám ze sebe

.
Jinak mě bavily i tyhle filmy ...
Konspirační teorie mám rád a Kevin je sympaták
https://www.csfd.cz/film/8755-jfk/prehled/
Libilo se mi, že tam byl pohled z obou stran jak od amíků tak od japončíků
https://www.csfd.cz/film/637290-bitva-u-midway/prehled/
Zajímavý námět

, taky takový béčkový akční film
https://www.csfd.cz/film/695882-black-and-blue/prehled/
Hodně dobrý nápad s alternativní realitou
https://www.csfd.cz/film/826506-superma ... komentare/
Klasická pixarovská pohádka, sice jsem čekal víc narážek na fantasy a víc sranda, ale i tak pěkné (vílky motorkářky

)
https://www.csfd.cz/film/678155-frcime/prehled/
Fajnová historie ze začátku druhé světové
https://www.csfd.cz/film/455930-nejtemn ... a/prehled/
Parádní starší francouzský dvoj film (A hlavně nahatá Emmanuelle Béart

)
https://www.csfd.cz/film/12058-jean-od- ... y/prehled/
https://www.csfd.cz/film/32279-manon-od ... e/prehled/
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 15:29 08. Apr 2020
by Fryn
Superman: Red Son jako animák jo ? Komiksová předloha je docela známá, tomu bych mohl dát šanci (i když mě ty nové filmové ztvárnění zrovna neoslovovaly).
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 16:33 08. Apr 2020
by Puxina
Fryn wrote:
Superman: Red Son jako animák jo ? Komiksová předloha je docela známá, tomu bych mohl dát šanci (i když mě ty nové filmové ztvárnění zrovna neoslovovaly).
Jo mě se to líbilo. Sam Liu má fajnové filmy. Sice preferuju tyhle kreslené filmy jako eRkové, ale i tak to bylo dobré.