Page 96 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:14 08. Apr 2020
by Barbar321
čekal jsem od toho víc, byl jsem na kom kdysi v kině. Jako, to s tou rukou na hřebíku, to bylo hustý. Ale jinak myslím, že se to dalo natočit o něco s lepším scénářem...něco jako postupnou likvidaci klanu

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:53 08. Apr 2020
by Puxina
Jo je to solidní GORE ;). Ono na některé filmy je třeba se dívat s rezervou a tohle je přesně ten typ. Je to horor, komedie, thriller....tohle je prostě béčkový film, který si umí udělat srandu i sám ze sebe ;).

Jinak mě bavily i tyhle filmy ...

Konspirační teorie mám rád a Kevin je sympaták https://www.csfd.cz/film/8755-jfk/prehled/

Libilo se mi, že tam byl pohled z obou stran jak od amíků tak od japončíků https://www.csfd.cz/film/637290-bitva-u-midway/prehled/

Zajímavý námět ;) , taky takový béčkový akční film https://www.csfd.cz/film/695882-black-and-blue/prehled/

Hodně dobrý nápad s alternativní realitou https://www.csfd.cz/film/826506-superma ... komentare/

Klasická pixarovská pohádka, sice jsem čekal víc narážek na fantasy a víc sranda, ale i tak pěkné (vílky motorkářky :D ) https://www.csfd.cz/film/678155-frcime/prehled/

Fajnová historie ze začátku druhé světové https://www.csfd.cz/film/455930-nejtemn ... a/prehled/

Parádní starší francouzský dvoj film (A hlavně nahatá Emmanuelle Béart :oops: ) https://www.csfd.cz/film/12058-jean-od- ... y/prehled/
https://www.csfd.cz/film/32279-manon-od ... e/prehled/

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 15:29 08. Apr 2020
by Fryn
Puxina wrote: ...Hodně dobrý nápad s alternativní realitou https://www.csfd.cz/film/826506-superma ... komentare/ ...
Superman: Red Son jako animák jo ? Komiksová předloha je docela známá, tomu bych mohl dát šanci (i když mě ty nové filmové ztvárnění zrovna neoslovovaly).

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:33 08. Apr 2020
by Puxina
Fryn wrote:
Puxina wrote: ...Hodně dobrý nápad s alternativní realitou https://www.csfd.cz/film/826506-superma ... komentare/ ...
Superman: Red Son jako animák jo ? Komiksová předloha je docela známá, tomu bych mohl dát šanci (i když mě ty nové filmové ztvárnění zrovna neoslovovaly).
Jo mě se to líbilo. Sam Liu má fajnové filmy. Sice preferuju tyhle kreslené filmy jako eRkové, ale i tak to bylo dobré.