Page 96 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:19 10. Sep 2013
by kucik
innfra wrote:
Braenn wrote:Středa, 17:00+-, Stará Doba?
A kde se to koná? Jedu zítra asi do prahy, tak že bych se stavil a pak šel na prohlídky...
http://lmgtfy.com/?q=Star%C3%A1+doba&l=1

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:38 10. Sep 2013
by innfra
Heh, děkuji. :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:14 11. Sep 2013
by innfra
Bohužel, dnes nedorazím, ruším cestu do prahy, budu mít kolej, takže nemusím nic hledat :)
Takže příště dorazím.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:12 11. Sep 2013
by Firefox_
Hm. Tak jsem zapomněl, že je dneska sraz... :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:21 22. Sep 2013
by karolina
Ve středu někde něco? Vyjímečně bude v Práglu i Diemo.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:27 22. Sep 2013
by Derken-
Teoreticky možem, měl bych mít volno.. ale nejsem si jist

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:43 22. Sep 2013
by Molly23
Já také doufám ve volno, rád bych někam dorazil.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:14 22. Sep 2013
by skarbi
Sel bych a konecne z vas nekoho poznal, ale je Open air na Strahove, coz je temer povinnost :D.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 03:43 23. Sep 2013
by Absinthorix
skarbi wrote:Sel bych a konecne z vas nekoho poznal, ale je Open air na Strahove, coz je temer povinnost :D.

Code: Select all

19:00 Xavier Baumaxa
Ok... poznáme se na Strahově :lol: Na toho borca čekám už 3 nebo 4 ročníky. Když tam byl naposled, tak jsem ho nechtěně prošvihl a pak pořád nebyl a nebyl a nebyl

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:37 23. Sep 2013
by Braenn
Něco před tím mám, ale v závislosti na čase a tak dále bych případně brnkla, jestli párty pokračuje i později. :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:47 23. Sep 2013
by Bahnak
Omluvenka:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:24 23. Sep 2013
by karolina
Takže ten Strahov?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:54 23. Sep 2013
by Molly23
Já s dosud nevím jak to budu mít s brigádou, takže je to tak půl na půl... dovím se zítra. chjo

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:08 23. Sep 2013
by Derken-
Na Strahov nejedu, to je moooc z ruky 8)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:23 23. Sep 2013
by Absinthorix
strahov win