Page 96 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 15:13 30. Nov 2013
by Caehan
Barvíř, který mi při každém restartu ukradne kus oblečení.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 15:16 30. Nov 2013
by karolina
Alquist wrote:Hraju tu chvíli možná se tu to řešilo ale přidám trošku svého :

1. Statická nepojmenovaná NPC ( Farmář, Racek, Jezevec ....) - všichni stojej pořád na místě. Jak zvířata tak i farmáři, obyvatelé atd. ( Nemyslím stráže u brány atd )

2. Je nějaká možnost "craftu bez craftu" ? - Napíšu DM že chci z těchto a těcho materiálů vytvořit plácnu prošívanici. Pošlu jim postup a DM mi sdělí že OK nebo si hodí a řekne promin ale ne.

Možná si pak ještě na něco vzpomenu ale tohle by mě zajímalo. Děkuju
Pohyby NPC lagují server, navíc dle mého názoru se dost často motají a vřáží do jiných statických NPC nebo do postav.
Ohledně druhého bodu si myslím, že by neměl být problém.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 15:20 30. Nov 2013
by Alquist
karolina wrote:
Pohyby NPC lagují server, navíc dle mého názoru se dost často motají a vřáží do jiných statických NPC nebo do postav.
Ohledně druhého bodu si myslím, že by neměl být problém.
To že lagují server jsem nevěděl a chápu.
Jinak proč mi to vadí ? Je to strašlivě nereálný a do očí mě osobně bijící.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 15:26 30. Nov 2013
by karolina
Alquist wrote: To že lagují server jsem nevěděl a chápu.
Jinak proč mi to vadí ? Je to strašlivě nereálný a do očí mě osobně bijící.
A o co reálnější by byla neustále pobíhající NPC?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 15:27 30. Nov 2013
by Puxina
Alquist wrote:
karolina wrote:
Pohyby NPC lagují server, navíc dle mého názoru se dost často motají a vřáží do jiných statických NPC nebo do postav.
Ohledně druhého bodu si myslím, že by neměl být problém.
To že lagují server jsem nevěděl a chápu.
Jinak proč mi to vadí ? Je to strašlivě nereálný a do očí mě osobně bijící.
Kašli na reálnost, bys ppak zažil jak NPC chodí a pořád do tebe naráží tak.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 15:29 30. Nov 2013
by Nalkanar
Třeba zaseklá servírka, co ti pořád stojí u židle a nemůže projít, že? :roll:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 15:31 30. Nov 2013
by Bruciacullo
Alquist wrote:
karolina wrote:
Pohyby NPC lagují server, navíc dle mého názoru se dost často motají a vřáží do jiných statických NPC nebo do postav.
Ohledně druhého bodu si myslím, že by neměl být problém.
To že lagují server jsem nevěděl a chápu.
Jinak proč mi to vadí ? Je to strašlivě nereálný a do očí mě osobně bijící.
o nic nerealnější než zombie tupě se toulající po lokaci a vrážející do stěn do lidí atp. Kdyby něco tak by byla fajn inteligentní ui ktera by s npc pohybovala smysluplně a třeba v určitých hodinách by i něka putovali a tak podobně ale to by server nemusel utahnout nehledě na naročnost takovehoto systému

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 15:37 30. Nov 2013
by Rejty
Bruciacullo wrote:Kdyby něco tak by byla fajn inteligentní ui ktera by s npc pohybovala smysluplně a třeba v určitých hodinách by i něka putovali a tak podobně ale to by server nemusel utahnout nehledě na naročnost takovehoto systému
To máme, ale musel by si s tím někdo pohrát a nastavit to. :wink:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 16:07 30. Nov 2013
by Aulus
Až to trochu rozběhneme a nebude potřeba dělat základní věci, tak se na to nastavování vrhnu a velice rád. Teď jsem ale bohužel vytížen vizitkami a dalšími věcmi.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:09 02. Dec 2013
by Aulus
Jestli mi někdo psal PM a já jsem mu neodpověděl (tj. zapomněl jsem), ať se připomene nebo ať mlčí navždy. :)

Edit Amber: totéž platí u mě :mrgreen:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:14 02. Dec 2013
by Nalkanar
A sem nebo zkoušet PM? :D

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:23 02. Dec 2013
by Aulus
Nalkanar wrote:A sem nebo zkoušet PM? :D
Tak vizitku mi sem asi posílat nebudete. :D

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 21:12 03. Dec 2013
by kafe
Lagy. Buď to při více hráčích nedává server/připojení z principu, nebo některý ze systémů dělá bordel... :roll:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 21:31 03. Dec 2013
by kokosak
Už to nevyhazuje, ale přešít šaty v odpoledních hodinách je horor.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 21:33 03. Dec 2013
by Shaman88
kafe wrote:Lagy. Buď to při více hráčích nedává server/připojení z principu, nebo některý ze systémů dělá bordel... :roll:
Server to dává v pohodě, a skritpy... chceš tím snad něco naznačit? :twisted: