Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:13 30. Nov 2013
Barvíř, který mi při každém restartu ukradne kus oblečení.
Pohyby NPC lagují server, navíc dle mého názoru se dost často motají a vřáží do jiných statických NPC nebo do postav.Alquist wrote:Hraju tu chvíli možná se tu to řešilo ale přidám trošku svého :
1. Statická nepojmenovaná NPC ( Farmář, Racek, Jezevec ....) - všichni stojej pořád na místě. Jak zvířata tak i farmáři, obyvatelé atd. ( Nemyslím stráže u brány atd )
2. Je nějaká možnost "craftu bez craftu" ? - Napíšu DM že chci z těchto a těcho materiálů vytvořit plácnu prošívanici. Pošlu jim postup a DM mi sdělí že OK nebo si hodí a řekne promin ale ne.
Možná si pak ještě na něco vzpomenu ale tohle by mě zajímalo. Děkuju
To že lagují server jsem nevěděl a chápu.karolina wrote:
Pohyby NPC lagují server, navíc dle mého názoru se dost často motají a vřáží do jiných statických NPC nebo do postav.
Ohledně druhého bodu si myslím, že by neměl být problém.
A o co reálnější by byla neustále pobíhající NPC?Alquist wrote: To že lagují server jsem nevěděl a chápu.
Jinak proč mi to vadí ? Je to strašlivě nereálný a do očí mě osobně bijící.
Kašli na reálnost, bys ppak zažil jak NPC chodí a pořád do tebe naráží tak.Alquist wrote:To že lagují server jsem nevěděl a chápu.karolina wrote:
Pohyby NPC lagují server, navíc dle mého názoru se dost často motají a vřáží do jiných statických NPC nebo do postav.
Ohledně druhého bodu si myslím, že by neměl být problém.
Jinak proč mi to vadí ? Je to strašlivě nereálný a do očí mě osobně bijící.
o nic nerealnější než zombie tupě se toulající po lokaci a vrážející do stěn do lidí atp. Kdyby něco tak by byla fajn inteligentní ui ktera by s npc pohybovala smysluplně a třeba v určitých hodinách by i něka putovali a tak podobně ale to by server nemusel utahnout nehledě na naročnost takovehoto systémuAlquist wrote:To že lagují server jsem nevěděl a chápu.karolina wrote:
Pohyby NPC lagují server, navíc dle mého názoru se dost často motají a vřáží do jiných statických NPC nebo do postav.
Ohledně druhého bodu si myslím, že by neměl být problém.
Jinak proč mi to vadí ? Je to strašlivě nereálný a do očí mě osobně bijící.
To máme, ale musel by si s tím někdo pohrát a nastavit to.Bruciacullo wrote:Kdyby něco tak by byla fajn inteligentní ui ktera by s npc pohybovala smysluplně a třeba v určitých hodinách by i něka putovali a tak podobně ale to by server nemusel utahnout nehledě na naročnost takovehoto systému
Tak vizitku mi sem asi posílat nebudete.Nalkanar wrote:A sem nebo zkoušet PM?
Server to dává v pohodě, a skritpy... chceš tím snad něco naznačit?kafe wrote:Lagy. Buď to při více hráčích nedává server/připojení z principu, nebo některý ze systémů dělá bordel...