Page 96 of 331

Re: Poděkování

Posted: 09:29 19. Mar 2010
by pilnik
Mno dlouho jsem sem nic nenapsal.... a tak bych rad podekoval vsem co se vcera zucastnili Bertovy male soukrome oslavy

Re: Poděkování

Posted: 09:40 19. Mar 2010
by Esuliams
Já bych chtěla poděkovat za včerejší pomoc Luell, Sobikovi za zábavu posledních dní a Thee za hraní.
A Agrilka je andlílek :wink:

Re: Poděkování

Posted: 09:47 19. Mar 2010
by Sobik
Díky za ruku... (Né Berserkovi za useknutí, ale Esu a neznámému DM za navrácení) .)

Re: Poděkování

Posted: 13:08 21. Mar 2010
by LordCorleth
díky Pajky nejen za vzornou péči o koníka :)

Re: Poděkování

Posted: 14:56 21. Mar 2010
by Pajule
jo já děkuju za tu včerejší noční hru :D kolikrát sem fakt nemhla popadnout dech smíchy , jen pak už kousea po tom restartu ta unava byla oblbující :mrgreen: ..takže tééž děkuji za Eigili :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 14:27 22. Mar 2010
by sandoftime
díky tomu kdo zavedl výběr hlavy po vytvoření psotavy, je to super :)

Re: Poděkování

Posted: 22:04 22. Mar 2010
by Urlraen
Díky Luelle za pěkné zpestření a dobarvení atmosféry podtemňákům na povrchu. :mrgreen:
Taky drsné Arii :)

Re: Poděkování

Posted: 22:44 22. Mar 2010
by Luelle
Urlraen wrote:Díky Luelle za pěkné zpestření a dobarvení atmosféry podtemňákům na povrchu. :mrgreen:
Taky drsné Arii :)
:twisted:

Re: Poděkování

Posted: 07:09 23. Mar 2010
by -RoF-
Luelle wrote:
Urlraen wrote:Díky Luelle za pěkné zpestření a dobarvení atmosféry podtemňákům na povrchu. :mrgreen:
Taky drsné Arii :)
:twisted:
Tsssss a mě se pak ve každý hře ptal, co zase Aria prováděla.
No tak neva, hlavně že to pobavilo, jen aby si mladí drowi nemysleli kdoví co, jinak uvidíte :twisted: a to už ve skutečnosti :wink:

Re: Poděkování

Posted: 23:38 23. Mar 2010
by Dečka
Děkuji všem svým dnešním "otrokům" za odvedenou práci, příště budeme pokračovat. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 18:53 27. Mar 2010
by kucik
Radim, Dark_Sidius a ostatni. Pokud nejste schopni rozeznat, co patri a co nepatri do topicu "Podekovani", tak sem radeji nepiste vubec. Jenom se snazite nasrat vsechny kolem sebe.

Re: Poděkování

Posted: 20:04 27. Mar 2010
by de Aers
Děkuji DM Maku za péči :)

Re: Poděkování

Posted: 14:10 28. Mar 2010
by Ikstremist
Chtěl bych poděkovat tvůrcům světa (obzvlášt Rejtymu, kterej byl muj prvni DM na svete mnoho let zpatky na alh) za svět, který po neskutečné době připoměl Alhambrii, mám zde podobné pocity a za to vám moc moc děkuji! 8)

Re: Poděkování

Posted: 17:36 29. Mar 2010
by Tretas
Chci poděkovat a pochválit práci Caironovi a ostatním co se podíleli na "dostavbě" Dorenského hvozdu. Je to opravdu super!

Re: Poděkování

Posted: 20:58 29. Mar 2010
by Lolipop
Děkuji všem,co se mnou hrají. :oops: