Page 97 of 329

Re: Vtípky

Posted: 20:32 12. Jan 2011
by -RoF-
kucik wrote:Hele nepozbývá trochu vtip smyslu, když na začátku napíšou, že je to jen vtip?
Houpačka no, tam bývají takové srandy, fakt je že v novinách je upozornění až na konci no. Tady to mohli taky tak dát.
Ale neva aj tak ej to sranda :D

Re: Vtípky

Posted: 16:14 13. Jan 2011
by Bahnak

Re: Vtípky

Posted: 19:09 13. Jan 2011
by Práček
Bahnak wrote:...
:shock: :shock: :shock: brutální....prostě mazec :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 20:01 13. Jan 2011
by Molly23
Chcete se dozvědět nemilou pravdu pravdoucí o našem světě? Hodtě do google vyhledávače obrázku: Army of Xian

Re: Vtípky

Posted: 20:09 13. Jan 2011
by Práček
Molly23 wrote:...
do pytle...a tajemství je prokecnute....

a tos nezkoušel zadat do googlu Dei-Anang ... koukně te se na pravou podobu vašeho boha....a už nám nenadavejte, že jsme černí :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 15:26 16. Jan 2011
by Molly23
:oops:

Re: Vtípky

Posted: 01:21 17. Jan 2011
by Rejty
Na pódium v OSN vystoupí izraelský velvyslanec: "Vážení kolegové, ještě než zahájím svůj projev, rád bych vám řekl jeden příběh z historie mého národa. Když nás praotec Mojžíš dovedl do zaslíbené země, rozhodl se, že se vykoupe. Svléknul se, vlezl do řeky a osvěžil se, ale když pak vyšel na břeh, zjistil, že mu zatím Palestinci ukradli šaty..." Palestinský delegát rozhořčeně vyskočí: "To je jasná lež! V té době tam přece žádní Palestinci nebyli!" Izraelec: "Výborně, děkuji za tu faktickou poznámku. A nyní můj projev..."


Ateista si klidně rybaří na skotském jezeře, když náhle na jeho loď zaútočí strašlivá vodní příšera. Udeří do lodě, ta vyletí od vzduchu a nebohý ateista už padá do otevřeného chřtánu nestvůry... V poslední chvíli zvolá: "Bože, pomoz mi!" Náhle se vše zastaví, ateista zůstane viset metr od zubů příšery a z nebe zahřmí hlas: "Myslel jsem, že na mě nevěříš!" Ateista: "Ale no tak, Bože, vždyť já před minutou nevěřil ani na lochnesskou nestvůru!"

Re: Vtípky

Posted: 09:11 17. Jan 2011
by -RoF-
Z fóra EQ. Pobavilo mě to :D

Re: Vtípky

Posted: 00:05 19. Jan 2011
by Bahnak
Oblíbené scénky z úchylného počinu:
http://www.youtube.com/watch?v=bq6l8QfG ... re=related

Většina hlášek průměr až nuda, nicméně jsou tam i perly :-D

Re: Vtípky

Posted: 06:05 19. Jan 2011
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 09:59 20. Jan 2011
by de Aers

Re: Vtípky

Posted: 16:05 20. Jan 2011
by Lord_Berserk
ORCI KOLEKCE :twisted:

Teplo u rodinneho krbu - romanische !!!
Image

Miss Murgond 2011
Image

Hodny pantata :D
Image

Re: Vtípky

Posted: 16:08 20. Jan 2011
by Pajule
:D

http://www.youtube.com/watch?v=IQFc3PhfvE0 - vždycky když vidim monka se svítícíma očima vzpomenu si na tu scénku :D

Re: Vtípky

Posted: 18:27 20. Jan 2011
by Sobik
Trpasličí myšlení. :D
Image

Re: Vtípky

Posted: 18:34 20. Jan 2011
by Urlraen
Pajule wrote: http://www.youtube.com/watch?v=IQFc3PhfvE0 - vždycky když vidim monka se svítícíma očima vzpomenu si na tu scénku :D
Teda jestli se ti tohle dycky vybavilo s Lenkou tak se nedivim, že z podtemna měla prdel :D