Apríííííl!!!radekdnb wrote:Loguju do hry, že si něco vylotim...a najednou po celém podtemnu jezevci???WTF
P.S.
Mě to chytlo už po půlnoci
Apríííííl!!!radekdnb wrote:Loguju do hry, že si něco vylotim...a najednou po celém podtemnu jezevci???WTF
pavad wrote:Tusim propuknuvsi nasili.Fryn wrote:Jako fórek je to dobrý, ale ...Barbar321 wrote:Aprílové forky, které znemožní hru :/
Myrpo, tohle byl tvůj nápad ?
K tematu:
Me (hrace, postavu vubec ne) pobavilo tragicko-komicke dejstvi u vcerejsi hospody:
Ucinkujici:
Postava A s modernim nazorem na svobodu slova, tisku, vyznani a hlavne nezohlednovani rasy, nabozenstvi ci presvedceni. Bez znameho zazemi, sama necloveci rasy.
Postava B s rigidnim presvedcenim, tmarsko-pochodnovymi nazory, se silou vykonne moci cirkve za sebou, clovek.
Postava C - tfujflink (neni nutno dale rozepisovat).
Postava D - prastena vila (neni nutno dale rozepisovat).
Komparziste XYZ, cca 6 ks.
Scenar:
Postava A zacne pusobit osvetove na C, krciciho se pred destem v miste vyhrazenem pro zvirata. Po jiste dobe zacne postava A oslovovat postavu C "drahy priteli" - k velkemu prekvapeni vseho v okoli (tj. C, D, XYZ). Prichazi A, dava najevo svou nelibost nad jednanim A a hlavne nad pritomnosti C v orkuhu par mil okolo nej a Karathy. Postava A neleni a pocne stupnovat napeti. Postava B se drzi jen tak tak aby nedoslo k neohlasenemu souboji (rozumej: vykuchani A jak selatka pred posvicenim). Postava C jen s hruzou pozoruje jak je pro ni dlazdena cesta do pekel - ale s radostnym usmevem postavy A.
Porad nevim zda jde o tak naivni postavu, nebo o tak rafinovane precizne provedenou snahu o likvidaci tfujflinka.
Druhej ho taky olejoval, takže je to v pořádku!Molly23 wrote:Hraničář v Dornově útočišti: *olejuje luk*
Jo ano...Czepulda wrote:Druhej ho taky olejoval, takže je to v pořádku!Molly23 wrote:Hraničář v Dornově útočišti: *olejuje luk*