Page 97 of 143

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 19:21 22. Jul 2012
by Prasokralik
Hell yeah! Danger Danger!

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 23:07 22. Jul 2012
by kucik
To je klasika. Je nutne kouknout na na Radio Ga Ga

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 13:08 23. Jul 2012
by Desmond
Jedna hecovací, dneska ji hráli ve fitku Paul Stanley - Live To Win

Málem jsem umřel :-D

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 13:37 23. Jul 2012
by Nalkanar
Dneska mě z 9gagu zaujal odkaz na rapový song, který má hlavu a patu.

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 15:54 24. Jul 2012
by -RoF-
Jsem dnes poslouchal nějaké staré písně a tahle se mi líbila ;)

Jermaine Jackson & Pia Zadora - When The Rain Begins to Fall

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 10:04 26. Jul 2012
by pavad
Znovu a opet - Cecilia Bartoli. U prilezitosti koupe alba "Sacrificum" (Antonio Caldara) jsem patral po webu - a na youtube nasel amatersky zaznam. Je nekvalitni, zvuk stoji za houby, ale kdyz jsem videl jeji gestikulaci a mimiku... Razem jsem byl zpet o rok, v Rudolfinu, kde predvedla nazivo co umi a cele Rudolfinum zcela a totalne strhla s sebou...

Posudte sami:
amatersky zaznam z predstaveni
http://www.youtube.com/watch?v=p4EVNbHX ... ture=share

Ponekud lepsi kvalita, zaznam ze studia
http://www.youtube.com/watch?v=4yLsGL3J ... re=related

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 17:48 28. Jul 2012
by Prasokralik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 21:11 30. Jul 2012
by Prasokralik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:38 31. Jul 2012
by pavad
Dech berouci arie z Krale Artuse (autor H. Purcell, prvni uvadeni hry roku 1691). Mraziva melodie, drkotani zubu, vyborny text, ktery jako by vypadl z Hry o truny, nejake casti odehravajici se za Zdi. ;)
http://www.youtube.com/watch?v=O5lRq0IcDzw

Text (EN):
What power art thou, who from below,
hast made me rise unwillingly and slow,
from beds of everlasting snow,
see’st thou not - how stiff, how stiff - and wondrous old,
far unfit to bear the bitter cold,
I ... can scarcely move or draw my breath,
can scarcely move or draw my breath.
Let me, let me freeze again to death,
let me, let me freeze again to death,
let me, let me freeze again to death.

Pokus o preklad:
Jakou moc mas Ty, ktery z hlubin,
nutis me zvednout se, pomalu a proti me vuli,
z luzka vecneho snehu,
nevidis jak ztuhly, desive ztuhly a nekonecne stary jsem se stal,
jak uz nejsem schopen snaset smrtici polibky mrazu?
Pohyb i pokus o vdecnuti vzduchu je vic nez mohu zvladnout,
prosim, prosim nech me opet zmrznout,
prosim, prosim nech me opet zmrznout,
nech me zmrznout.

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 21:38 31. Jul 2012
by Fryn

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 02:17 02. Aug 2012
by J.F.Payne
Co třeba trochu Sinatry?

http://www.youtube.com/watch?v=wg7rf607 ... re=related

Mimochodem, Grace Kelly byla božsky krásná ženská.

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 10:11 02. Aug 2012
by Absinthorix
Kokot starý
Vari vari vari...

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 19:11 02. Aug 2012
by Amber

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 22:02 02. Aug 2012
by -darkvision-

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 23:43 02. Aug 2012
by Prasokralik
Drunken Whaler Pěkný remix jedné klasiky a ten příjemný text hmm