Page 97 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:49 23. Sep 2013
by karolina
Derken- wrote:Na Strahov nejedu, to je moooc z ruky

nebuď labuť!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:23 23. Sep 2013
by KaTo
Hlavně Strahov je moc "nahoře". Se Derken jako správnej drowák bojí, že by se do "světla" nedostal zase "dolu"

.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:05 24. Sep 2013
by karolina
KaTo wrote:Hlavně Strahov je moc "nahoře". Se Derken jako správnej drowák bojí, že by se do "světla" nedostal zase "dolu"

.
Je to DMko, může posunout čas a udělat si tmu.... nebo využije tunelů, tam je tma vždycky.
Jestli fakt nechcete strahov, tak něco navrhněte, já se v tom prd vyznám.
Jo a Molyšáku, ty nedělej princeznu a koukej dovalit.. a vem i Soba.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:09 24. Sep 2013
by mandos
Mě osobně se na openair moc nechce ale uvidím, zkusím přijít. I když radši bych šel normálně do hospody někam

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:54 24. Sep 2013
by kucik
A strahov co? Čajka, bo co?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:17 24. Sep 2013
by Diemo
No na festaku urcite bude nejakej ten stnek s pivem a jako utociste muzem pouzit cajku

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:10 24. Sep 2013
by Molly23
Tak já mám na 80% volno! Už se na vás těším bando a doufám, že mě zítra kolega nezavolá, že musíme něco dodělat atd. Jinak Soba vemu (pokud bude moct) a ještě mi řekněte jak moc brzo můžu dorazit

.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:29 24. Sep 2013
by karolina
No na nás to nestavte, vzhledem k tomu, že Diemo končí ve škole v pět, tak než dojedem do Prahy, tak je tam sedm.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:49 24. Sep 2013
by Derken-
Tak už se rozhodněte a řekněte kdy a kde

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:17 24. Sep 2013
by Diemo
Mensi uprava, koncim ve dve
V pet na strahove pred cajovnou?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:09 24. Sep 2013
by Molly23
Okej
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 08:50 25. Sep 2013
by mandos
A před kterou tou čajovnou ten sraz bude přesnějc nějak?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 08:56 25. Sep 2013
by Molly23
Klub Čajovna se to jmenuje, takovej pajzl v podzemí, to poznáš.
Ale hrozně rád tam chodím.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:09 25. Sep 2013
by karolina
Molly23 wrote:Klub Čajovna se to jmenuje, takovej pajzl v podzemí, to poznáš.
Ale hrozně rád tam chodím.
Ti ten pajzl příště připomenu!
Je to blok 6, vchod zezadu.
http://www.klubcajovna.cz/
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:12 25. Sep 2013
by Molly23
Mi neříkej že jsi to vzala vážně. Asi jsem tam namontoval málo smajlíků.