Page 97 of 331
Re: Poděkování
Posted: 13:42 30. Mar 2010
by Cairon
Ikstremist wrote:Chtěl bych poděkovat tvůrcům světa (obzvlášt Rejtymu, kterej byl muj prvni DM na svete mnoho let zpatky na alh) za svět, který po neskutečné době připoměl Alhambrii, mám zde podobné pocity a za to vám moc moc děkuji!

Dost veteránů z Alhambrie tu totiž je ! *hrdě se hlásí* A na tvého pladina si pamatuji

Re: Poděkování
Posted: 14:36 30. Mar 2010
by Ikstremist
Paladinem to jenom vsechno zacalo Cairone, kdo si vzpomíná na východního mnicha NHaiho, půlčíka který smrtelně vládnul katanou kterou držel jako obouruční meč, jiste se ještě teď směje

Re: Poděkování
Posted: 21:52 30. Mar 2010
by -RoF-
Spíš pochvala než poděkování za IC v příbězích Děti noci...pěkně napsané a uff teda chudák Mia.
Jen sem zvědavý, jestli tam někdy bude i příběh o tom jak dostali drowíci na prdel

Re: Poděkování
Posted: 22:11 30. Mar 2010
by Addieau
Chtěla bych po delší době opět poděkovat několika lidem, kteří mi hru velice spestřují a dokáží člověka skvěle pobavit:
Caironovi -> Za technickou pomoc, parádní questíky a starost o tu temnější stranu na povrchu
ElianLelly/Elince Lelliové -> za to že hraje úúúúplně skvěle mou úúúúúplně nejlepší kamarádku
Douragonovi/Zergovi -> za to že má naše dva prcky rád
a dalším se kterými moje zlatíčka v uplynulém čase hrály a skvěle jsem se u toho bavila.
V neposlední řadě i já musím poděkovat za upravený Dorenský hvozd všem, kdo se na tom podíleli, opravdu paráda.
Re: Poděkování
Posted: 22:07 02. Apr 2010
by Luelle
Díky dvěma pánům za super chvilkové rozčilení

Re: Poděkování
Posted: 20:02 07. Apr 2010
by Sobik
Veliký
dík Caironovi za organizaci dnešní akce u říčky! Fakt mazec, škoda, že sem nechytil Leviathana.

Re: Poděkování
Posted: 07:45 08. Apr 2010
by -RoF-
Taky díky za tu akci (kruci taky bych měl něco udělat s arénou

) a pak hlavně střelecký turnaj, ten byl pěkný.....*vzpomíná jak Vendoušek bušil hlavou o kůl*
Pěkné pak to posezení u stolu.

Re: Poděkování
Posted: 08:20 08. Apr 2010
by pilnik
Taky děkuji za akci, ke které jsem se více méně náhodou nachomítl, s obdivem smekám před Caironem, jak to všechno stíhal.
*Bert -známý to ženový lučišník stále nevěřícně kroutící hlavou*

Re: Poděkování
Posted: 15:38 08. Apr 2010
by Douragon
Taky děkuji Za parádní Ivorskou garden party a smekam jak to Cairon zvládl i po pádu.
Děkuji také Vilolínce za poděkování

Re: Poděkování
Posted: 20:44 08. Apr 2010
by mandos
Taky moc díky za ten večer bylo to super

sem rád že sem zase mohl začít hrát

Re: Poděkování
Posted: 11:38 09. Apr 2010
by Garett
Chtel bych podekovat DM Luelle za trpelivost s Jalamynem:)
Re: Poděkování
Posted: 21:14 12. Apr 2010
by wooh
Děkuji DM Maku za skvělej den s plno questama

až teda na ten konec

Re: Poděkování
Posted: 00:27 14. Apr 2010
by Radim
Jinak to nejde,ale musím
Díky hlavně Photterovi za podtemno protože mě stále překvapuje a ještě dlouho bude!!
Díky Garretovi,Skaarkssovi,Slonovousovi za dnešní respektive včerejší akcičku.
Už jsem to fakt nepobíral a tak se zamotal,že nahoře tohle není možný.Jak moc nás nemáte rádi povrchňani tak moc vás lituju že tohle nemůžete zažit
ps:těším se na Vás

Re: Poděkování
Posted: 20:24 14. Apr 2010
by Douragon
Mockrát děkuji Hráčům, kteří mi připravili tak super quest. Moc jsem se u něj bavil -> oni ví kteří to jsou

Re: Poděkování
Posted: 21:12 14. Apr 2010
by Sobik
Smrkám před Caironem a už se těšim na pokračování Questu!
