Page 98 of 329

Re: Vtípky

Posted: 19:09 20. Jan 2011
by Istvan
Urlraen wrote:
Pajule wrote: http://www.youtube.com/watch?v=IQFc3PhfvE0 - vždycky když vidim monka se svítícíma očima vzpomenu si na tu scénku :D
Teda jestli se ti tohle dycky vybavilo s Lenkou tak se nedivim, že z podtemna měla prdel :D
Aaa tak a ted ma Urlraen smulu, jak ho uvidime bude to jasna ooc hra, ale nemuzu si pomoc. Jsi divocak, jsi divocak jsi divocak! :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 19:35 20. Jan 2011
by Pajule
Urlraen wrote:
Pajule wrote: http://www.youtube.com/watch?v=IQFc3PhfvE0 - vždycky když vidim monka se svítícíma očima vzpomenu si na tu scénku :D
Teda jestli se ti tohle dycky vybavilo s Lenkou tak se nedivim, že z podtemna měla prdel :D

ano ano přesně to si vybavovala :D hlavně její otázka,,a používáte ty světla ke čtení?" :D to už si nevybavíš co?!? :D

Re: Vtípky

Posted: 15:38 21. Jan 2011
by kucik

Re: Vtípky

Posted: 15:53 21. Jan 2011
by sendys
kucik wrote:http://www.foddy.net/Athletics.html
tohle je dobra hra no :-D sme hrali neco podobneho na skole ..

Re: Vtípky

Posted: 17:37 21. Jan 2011
by zachy
kucik wrote:http://www.foddy.net/Athletics.html
Rekord 11,9 metru :D běhal jsem po kolenech :D
střídačka W+O a Q + P

Re: Vtípky

Posted: 17:58 21. Jan 2011
by Griam
Ha! mam 31,8 - máte se co učit všichni... 8)

Re: Vtípky

Posted: 20:03 21. Jan 2011
by Molly23
já dělám při startu jogu no

Re: Vtípky

Posted: 20:22 21. Jan 2011
by Lambijec
53,5 :D pak sem asi měl přeskočit nějakou překážku ale to smým během po koleně jaksi nejde :D

Re: Vtípky

Posted: 20:54 21. Jan 2011
by Práček
wohooooo...ja dokázal moonwalk :mrgreen: teda nechapu jak ale -3,4 moonwalkem :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 21:45 21. Jan 2011
by Prasokralik
51.3 taky jsem u překážky selhal, jinak posakuju elegantním joging stylem, pravé koleno táhnout za sebou na zemi a levou nohou vepředu poposkakovat

Re: Vtípky

Posted: 00:24 22. Jan 2011
by Bahnak
cos nám to Kuciku udelal!!!??? zasek sem se taky na překážce, dokáže ho vubec nekdo rozbehat normal?

Re: Vtípky

Posted: 02:15 22. Jan 2011
by Molly23
Krucinál 7.3 metru během... ono by to šlo dál kdyby neběhal blbec po špičkách

Re: Vtípky

Posted: 10:04 22. Jan 2011
by Molly23
Pardon za dual post, ale našel jsem super taktiku :) jelení skoky... 36 metru jsem s nima dal. Jelení skoky aspon připomínaj běh a ne plácání se po zemi hehe.

Re: Vtípky

Posted: 12:16 22. Jan 2011
by Práček
Bahnak wrote:cos nám to Kuciku udelal!!!??? zasek sem se taky na překážce, dokáže ho vubec nekdo rozbehat normal?
hele koukni na youtube....je to divný, ale někteří to dokažou.... po hodině kolenošoupače jsem si připadal fákt blbě když jsem to viděl ...
ale supr hra :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 12:58 22. Jan 2011
by Czech_Luthor