Page 98 of 143

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 11:35 06. Aug 2012
by Prasokralik
Hey Ya zdařilý remix

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 11:55 06. Aug 2012
by Sobik
David Garrett: Rock Symphonies Open Air Live. Celej víc jak dvouhodinovej koncert, kde houslista David Garrett mezi klasickejma songama coveruje moderní pop a rock (například Smells like teen spirit, Smooth Criminal nebo Nothing Else Matters - čekněte tracklist v popisu videa)

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 13:10 07. Aug 2012
by Prasokralik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 20:11 07. Aug 2012
by Desmond

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 23:30 07. Aug 2012
by Prasokralik
Desmo ty mě děsíš.... na to tě přivedla Maya?

Nudíte se?

Edit Desmond : Kdepak Maya, to já jsem u nás ten ujetej. A vůbec, co máš proti Die Antwoord? :P

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 00:06 08. Aug 2012
by Nalkanar
S tím korejcem mi beztak Desmond stalkuje profil na FB :P

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 10:12 08. Aug 2012
by Absinthorix
Sex Pistols - New York

jo... to je to jak Sid vzal toho cápka po hlavě basou

//jo to mi připomíná, že by si měl Jarri nechat poněkud vyztužit loutnu, pro případ... *krátce koukne k Nien a nasadí svatouškovský výraz*

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 16:08 08. Aug 2012
by -RoF-
Dnes jsem v práci slyšel tuhle písničku a není to špatné ;)

The Vincent Black Shadow - Broken

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 20:56 08. Aug 2012
by Amber
Oddychovka s praktickým návodem, jak na slečny 8)
Platonic Johny

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 21:29 08. Aug 2012
by kucik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 20:28 09. Aug 2012
by Molly23
http://www.youtube.com/watch?v=FWO5Ai_a80M
Tym tam tym tam tydam tam, tu tu tududu dů du

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 23:32 10. Aug 2012
by Molly23
http://www.youtube.com/watch?v=xCADBV-wh6U

zase něco pěkného :) atmosférického

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 17:31 11. Aug 2012
by Molly23
Jsem si zas po nějaké době připomněl svou starší elektronickou tvorbu, ale říkám si ted... sakra já tam ty vokály dávat neměl.

http://www.youtube.com/watch?v=qSoCvPZ6Mmg

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 21:55 11. Aug 2012
by Molly23

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 13:45 14. Aug 2012
by Desmond