Page 98 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:11 25. Sep 2013
by Molly23
Tak abych to uvedl na pravou míru tak je to jedna z nejlepších čajoven v Praze co znám ;). Zvláště personál je velmi příjemný, přátelský a schopný. Prostředí příjemné a útulné a v týdnu (tuším čtvrtek) tam mají zajímavé cestovatelské večery! Takže koho by snad můj předchozí post odrazoval, tak se jednalo o vtip a všem návštěvu doporučuji.

PS: Víte že Pratchettovi trpaslíci neví co je to ironie?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:19 01. Oct 2013
by innfra
Když vykouknu z okna, vidím na čajku! :twisted:
Takže příště dovalim také, pokud nebudu mít zrovna školu.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:49 01. Oct 2013
by kokosak
Streda, pizerka, 17:00 +

Na Andelu u kina Cinestar

http://www.pizzeriemediterane.cz/kontakt.php

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:18 01. Oct 2013
by Bahnak
Hmmmm, že by? Ještě uvidím...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:44 01. Oct 2013
by innfra
Kolem toho chodím... :)
Dejte ještě echo, ale škola mi končí v pět a budu hladovej, tak bych dorazil...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:04 01. Oct 2013
by skarbi
Původně jsem měl v plánu jít někam koukat na fotbal .. hmhm, ještě rozmyslím. btw. nemají tam televizi ? :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:29 01. Oct 2013
by Molly23
Sakra pizzu bych si fakt dal, ale bohužel mám oddílovou schůzy :(.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:20 02. Oct 2013
by mandos
Já se neukážu končím v šest a do Prahy jedu přes hoďku :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:48 02. Oct 2013
by innfra
Jestli to platí, jak vás tam poznám? :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:37 02. Oct 2013
by Derken-
Dnes se ukážu :-) Mám volno

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:53 02. Oct 2013
by skarbi
Dorazím. Jinak já se snad zorientuji, vždy hledám Kokosa :D.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:48 02. Oct 2013
by Bahnak
innfra wrote:Jestli to platí, jak vás tam poznám? :)
V picérce se dej po schodech nahoru, obvykle ten stůl s nejrůznorodější skupinou lidí, na očích má půlka osazenstva brejle a na stole se hraje nějaká deskovka...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:00 02. Oct 2013
by innfra
Dík, dorazím něco po páté.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:20 02. Oct 2013
by Firefox_
Asi se taky stavím

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:25 09. Oct 2013
by Molly23
kucik wrote:Já bych je šel rozhodně podpořit :)
Tak kdy a kde se sejdeme? :lol: