Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 09:03 04. Dec 2013
Ke mně se také už teleportovala aranea...
Prašť jak uhoď. Někdo chce ven, někdo ne, hrává tu i 30 hráčů, tak jen říkám že by možná stálo za to se zamyslet co s tím. Čekat 5 min na někoho než se úráčí pohnout je prostě nezáživné...Mok wrote:Co se týče startovačky, tak já hlavně nechápu ty snahy některých tam "erpit".
Každý druhý povrchňan si tam musí otevřít hubu, ale až přes ní skrz to dostane, tak dojde leda na pláč.
A co se týče afkování, ono mnohdy jde spíš o čekání na zbytek party. Ne vždy vás to vykopne na místě, kam lze bez rozmyslu hupsnout.
A přesně proto jsem proti tomu, cokoli je z EQ je špatné.Strigo wrote:Mohla by být kvalita spánku závislá na tom zda-li postava nosí zbroj.
Nebo zda-li se vůbec vyspí když má na sobě zbroj.
Na EQ to tak je a to se mi celkem líbí, že postavy nechodí od rána do večera ve zbroji.
Lepší nechat si zajít chuť na systémy, které možnosti omezují a nerozšiřují. Jednou se vždycky obrátí proti těm, kdo po nich volali, až někdo jiný prosadí takový, který nebude po chuti jim.Strigo wrote:Mohla by být kvalita spánku závislá na tom zda-li postava nosí zbroj.
Nebo zda-li se vůbec vyspí když má na sobě zbroj.
Na EQ to tak je a to se mi celkem líbí, že postavy nechodí od rána do večera ve zbroji.
Soudnej člověk si tu zbroj sundá i tak, bez systému.Strigo wrote:Mohla by být kvalita spánku závislá na tom zda-li postava nosí zbroj.
Nebo zda-li se vůbec vyspí když má na sobě zbroj.
Na EQ to tak je a to se mi celkem líbí, že postavy nechodí od rána do večera ve zbroji.
Docela silný slova (a dle mýho zbytečný).Shaman88 wrote:A přesně proto jsem proti tomu, cokoli je z EQ je špatné.Strigo wrote:...
Pošli vizitku, s dobrým ohodnocením se dostaneš na 4. level a to už tě jezevec nezabije.sandoftime wrote:vadí mi jediná věc, systém zkušeností. Trávit roky časovkováním v hospodě, aby mě nesežral jezevec, mě nikdy nebavilo.
Ja to od prvnih (druheho) expim zabijenim (taky abych overil balanc) a jde to.sandoftime wrote:vadí mi jediná věc, systém zkušeností. Trávit roky časovkováním v hospodě, aby mě nesežral jezevec, mě nikdy nebavilo.
Jsem rozmazlený z modulů kde za tolik stráveného času je čtyřicítka (rozuměno 2 dny). To rozložení expů předělané ku původní hře mne zkrátka "opticky" klame a nelíbí se mi to. To mi nikdo nevyvrátí ani argumentem "voni to vyexpili za dva dny".kucik wrote:Ja to od prvnih (druheho) expim zabijenim (taky abych overil balanc) a jde to.sandoftime wrote:vadí mi jediná věc, systém zkušeností. Trávit roky časovkováním v hospodě, aby mě nesežral jezevec, mě nikdy nebavilo.
Navic jelikoz nepadas pod level, tak si porad, ikdyz treba pomalu skrabes nahoru.
Vem si, ze nekteri tu tech prvnich deset levelu udelali snad behem dvou dnu(?).