Page 98 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:03 04. Dec 2013
by Caehan
Ke mně se také už teleportovala aranea...

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:26 04. Dec 2013
by Mok
Co se týče startovačky, tak já hlavně nechápu ty snahy některých tam "erpit".
Každý druhý povrchňan si tam musí otevřít hubu, ale až přes ní skrz to dostane, tak dojde leda na pláč.

A co se týče afkování, ono mnohdy jde spíš o čekání na zbytek party. Ne vždy vás to vykopne na místě, kam lze bez rozmyslu hupsnout.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:31 04. Dec 2013
by Goran
Mok wrote:Co se týče startovačky, tak já hlavně nechápu ty snahy některých tam "erpit".
Každý druhý povrchňan si tam musí otevřít hubu, ale až přes ní skrz to dostane, tak dojde leda na pláč.

A co se týče afkování, ono mnohdy jde spíš o čekání na zbytek party. Ne vždy vás to vykopne na místě, kam lze bez rozmyslu hupsnout.
Prašť jak uhoď. Někdo chce ven, někdo ne, hrává tu i 30 hráčů, tak jen říkám že by možná stálo za to se zamyslet co s tím. Čekat 5 min na někoho než se úráčí pohnout je prostě nezáživné...

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:39 04. Dec 2013
by Krysak
Ja uz dostal v přihlašovací lokaci ránu za toli penez v léčivejch letvarech, ze jsem to musel hodinu vydělávat.....
Reknu neco strašlivého, ale autodislike je prostě v této fázi úplně zbytečný.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:09 04. Dec 2013
by Strigo
Mohla by být kvalita spánku závislá na tom zda-li postava nosí zbroj.
Nebo zda-li se vůbec vyspí když má na sobě zbroj.
Na EQ to tak je a to se mi celkem líbí, že postavy nechodí od rána do večera ve zbroji.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 00:27 05. Dec 2013
by Shaman88
Strigo wrote:Mohla by být kvalita spánku závislá na tom zda-li postava nosí zbroj.
Nebo zda-li se vůbec vyspí když má na sobě zbroj.
Na EQ to tak je a to se mi celkem líbí, že postavy nechodí od rána do večera ve zbroji.
A přesně proto jsem proti tomu, cokoli je z EQ je špatné.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 00:29 05. Dec 2013
by Myrpa
Strigo wrote:Mohla by být kvalita spánku závislá na tom zda-li postava nosí zbroj.
Nebo zda-li se vůbec vyspí když má na sobě zbroj.
Na EQ to tak je a to se mi celkem líbí, že postavy nechodí od rána do večera ve zbroji.
Lepší nechat si zajít chuť na systémy, které možnosti omezují a nerozšiřují. Jednou se vždycky obrátí proti těm, kdo po nich volali, až někdo jiný prosadí takový, který nebude po chuti jim.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 00:51 05. Dec 2013
by skarbi
Strigo wrote:Mohla by být kvalita spánku závislá na tom zda-li postava nosí zbroj.
Nebo zda-li se vůbec vyspí když má na sobě zbroj.
Na EQ to tak je a to se mi celkem líbí, že postavy nechodí od rána do večera ve zbroji.
Soudnej člověk si tu zbroj sundá i tak, bez systému.
Shaman88 wrote:
Strigo wrote:...
A přesně proto jsem proti tomu, cokoli je z EQ je špatné.
Docela silný slova (a dle mýho zbytečný).

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 02:24 05. Dec 2013
by sandoftime
vadí mi jediná věc, systém zkušeností. Trávit roky časovkováním v hospodě, aby mě nesežral jezevec, mě nikdy nebavilo.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 02:31 05. Dec 2013
by J.F.Payne
sandoftime wrote:vadí mi jediná věc, systém zkušeností. Trávit roky časovkováním v hospodě, aby mě nesežral jezevec, mě nikdy nebavilo.
Pošli vizitku, s dobrým ohodnocením se dostaneš na 4. level a to už tě jezevec nezabije.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 02:39 05. Dec 2013
by sandoftime
Tak mi ji napiš, já ji pak pošlu.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 02:41 05. Dec 2013
by J.F.Payne
Pošli PM. Já jen upozorňuju na to, že je tu dobrá možnost, jak přeskočit ty nejhorší první levely a začít expit jinak.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 02:43 05. Dec 2013
by kucik
sandoftime wrote:vadí mi jediná věc, systém zkušeností. Trávit roky časovkováním v hospodě, aby mě nesežral jezevec, mě nikdy nebavilo.
Ja to od prvnih (druheho) expim zabijenim (taky abych overil balanc) a jde to.
Navic jelikoz nepadas pod level, tak si porad, ikdyz treba pomalu skrabes nahoru.
Vem si, ze nekteri tu tech prvnich deset levelu udelali snad behem dvou dnu(?).

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 02:55 05. Dec 2013
by mandos
Mě třeba s warlockem zabíjeli jezevci do asi 4. levelu možná i víc jsem to pak už radši ani nezkoušel...někoho drapni u škopku no, na nové Thálii jsou nové postavy každý den :D

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 03:13 05. Dec 2013
by sandoftime
kucik wrote:
sandoftime wrote:vadí mi jediná věc, systém zkušeností. Trávit roky časovkováním v hospodě, aby mě nesežral jezevec, mě nikdy nebavilo.
Ja to od prvnih (druheho) expim zabijenim (taky abych overil balanc) a jde to.
Navic jelikoz nepadas pod level, tak si porad, ikdyz treba pomalu skrabes nahoru.
Vem si, ze nekteri tu tech prvnich deset levelu udelali snad behem dvou dnu(?).
Jsem rozmazlený z modulů kde za tolik stráveného času je čtyřicítka (rozuměno 2 dny). To rozložení expů předělané ku původní hře mne zkrátka "opticky" klame a nelíbí se mi to. To mi nikdo nevyvrátí ani argumentem "voni to vyexpili za dva dny".