Re: World of Tanks
Posted: 13:33 23. Sep 2013
Jo střelba z křoví a obrat v bitvě, znám moc dobře u své SU-85B, se kterou mám hodně válečníků
Mě se ted nedávno líbilo jak dobře funguje karma
. Jsem se SU-85B v křoví a už už střílím po jednom scoutovi, když v tom do mě strčí spojenecká KV-1 jen proto, aby mi vyžrala kill, což se jí povedlo, ale pak jsem jen s úsměvem sledoval jak KV-1 klesají rychle HP, páč ji z druhého křoví drtila nepřátelská Matilda
, jo karma je fajn věc.
Na druhou stranu jsou někteří hráči hodně hodní, jsem s tou SU-85B měl 5 killů a předemnou skoro mrtvá matilda a jeden hráč z týmu píše "SU-85b je tvůj střílej"
A možná to tvoje VK mají nastavené jako scouta, tak tě to dává mezi ty velké no
. Ale ten tank má dělo penetraci 150, tak se to relativně dá.
Nedávno mě pobavila nějaká Hanicka nebo jak se jmenovala s T-34-85 a její hláška ve hře "Dítě spí, chlap neotravuje, tak si maminka může v klidu hrát"
Mě se ted nedávno líbilo jak dobře funguje karma
Na druhou stranu jsou někteří hráči hodně hodní, jsem s tou SU-85B měl 5 killů a předemnou skoro mrtvá matilda a jeden hráč z týmu píše "SU-85b je tvůj střílej"
A možná to tvoje VK mají nastavené jako scouta, tak tě to dává mezi ty velké no
Nedávno mě pobavila nějaká Hanicka nebo jak se jmenovala s T-34-85 a její hláška ve hře "Dítě spí, chlap neotravuje, tak si maminka může v klidu hrát"
