Page 98 of 331

Re: Poděkování

Posted: 22:55 14. Apr 2010
by Urlraen
Chci poděkovat DM Maku za pěkný Q. Do poslední chvilky nikdo nevěděl jak to dopadne :)

Re: Poděkování

Posted: 22:56 14. Apr 2010
by Vesta
děkuji za pěknou hru :-)

Re: Poděkování

Posted: 12:02 15. Apr 2010
by Esuliams
Tak já se taky přidávám. Díky Cairone za včerejší Q, křivosko, do kterého se má Kulička málem pěkně zamotala, "výzdobu" jednoho dungu, za přísného elementála ale i za pevné nervy, protože dvakrát spadl server. :roll: Takže trochu schovívavosti od ostatních prosím

Dále ještě chci poděkovat DM maku za spestření návštěvy Prahvozdu, za hoodně naštvaný skředvědy. Joo celkem jsme se báli :mrgreen: ale trpoši ne, ti něco vydržej :D Taky se mi líbí ty videa z Podtemna, teď se člověk už opravdu bojí strčit dolů nos, aby o něj nepřišel


Noo a ještě Sobikovi, bez něho by ta trpasličí parta ani nebyla. Jo a buď na Agrilku hodnej, nebo se rozvede. Ogarů je hodně :)

Re: Poděkování

Posted: 14:10 16. Apr 2010
by Ikstremist
CHtěl bych poděkovat DM za Q do kterého jsem se připlet po cestě do karathy. On chudinka bandita snažící se přepadnout Sheie, kterej nevěděl, že mu za zády ve stínu stojí další 3 mnohem evil postavy než si sám dokáže představit byl tak vtipnej, že sem se málem skácel ze židle :)
A jak pak stál nahej u propasti s napnutym lukem těsne u hlavy byl moment k popukání. Diky DM! Konečně sem potkal nějakej Q.

Re: Poděkování

Posted: 23:14 16. Apr 2010
by Sobik
Velký díky Caironovi za pěkný pokračování questu. Pak samozřejmě mému miláčkovi (Esu :mrgreen:) a Hunnehovi za účast. :)

Re: Poděkování

Posted: 01:49 17. Apr 2010
by zachy
Velke díky hráči co má Kate Orre, jak krásně zahrál výmaz mozku a hráčce Jogobello za asistenci :)

Re: Poděkování

Posted: 08:49 17. Apr 2010
by Esuliams
Sobik wrote:Velký díky Caironovi za pěkný pokračování questu. Pak samozřejmě mému miláčkovi (Esu :mrgreen:) a Hunnehovi za účast. :)
My se samozřejmě přidáváme. (Jak Hunnreh, tak i já)
Hned na začátku mě dostal tiefling, který nemohl rozdýchat návštěvu milých trolobijců v Ivory. Nejspíš mu došli slova po tak krásném pozdravu. :D
On byl asi šok i pro ty ostatní co nás pak potkali v Dorenském hvozdě, hlavně pro toho jednoho elfa. :)
Velký dík patří Caironovi, jakožto průvodci Khar Durnem, slušelo mu to i jako trpaslici, která okouzlila Ghorina, ale i jako hrdému a mocnému králi trpaslíků.

Díky i Daanrimu za krásné sepsání reálií trpaslíků. Četla jsem je znovu a musím se říct hezké počtení.

A na závěr velké uznání pro tvůrce trpasličího města, protože je nádherný a obrovský.

P.S Nevím kde Agrila nechala před půl stoletím oči, ti obránci v Khar Durnu... :oops:

Re: Poděkování

Posted: 20:26 26. Apr 2010
by efu_redo
Chci poděkovat za zajímavý charakter postavě Vendia a za pěknou hru s ní. Také za Kioshiho a Lionelovi ( snad to píšu dobře ).

Také za zajímavou hru těhotné Aasimarce a jejímu druhovi.

A všem dalším hráčům, kteří potkali mou postavu a snaží se o RP hru.

Re: Poděkování

Posted: 22:33 26. Apr 2010
by Derken-
Děkuji všem dítkám černých srdcí, duergarům a tomu zlobivému koboltovy za hru. Je to tam dole s váma moc fajn. :) A ještě díky DM Maku, že se tam o nás tak pěkně stará :)

Re: Poděkování

Posted: 14:32 27. Apr 2010
by rotona
Chtěla bych poděkovat tomu neznamemu co zakřičel že bude restart , vůbec jsem s ním nepočítala prostě jaksi zaspala a myslela si že je stale 13 hodin , ano byl to restart ve 14 hodin a ja stihla vytahnout luk z pracovního stolu . Diky

Re: Poděkování

Posted: 16:00 27. Apr 2010
by -RoF-
Hehe dík za netradiční spestřední u banditů v Alwu. Ti banditi po Arii šli jak vosy po medu......opravdu ji chtěli zabít? :D
No naštěstí to zvládla a pro mě to bylo spestření při lovu na vzácné poklady.

Tsss a ne že se to bude opakovat DMka.....jednou je to pěkné, ale pokaždé, to bych vás asi zakousl :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 16:06 27. Apr 2010
by Drobček
zdravit, ďakovat DM za spestrenie v jaskyňa, len škoda že teraz na Thalia neprísť aspoň mesiac a další mesiac dohánať čo stratiť, ale byť to moja vina, nevedieť ako to tu fungovať

Re: Poděkování

Posted: 13:27 29. Apr 2010
by Esuliams
Po dlouhý době mě to sem zase nutí napsat.
Skvělí včera byli ti mega štíři, co pásl na poušti Cairon. Po deseti minutách jsem myslela, že tam zůstaneme stát napořád :D (připomělo mi to film Souboj titánů). Pořád překvapuješ :wink: jen aby nám to ti trpošci vydrželi.
(Navíc jsme moc rádi, že ses nás ujal a šel do toho s námi!)

Pak chci poděkovat svému ingame muži, že mě naverbuje úplně do všeho bez mého souhlasu a dokonce i bez mého vědomí :) Sobiku jseš talent!

Velké díky Luell, že nás vždy zachráníš, když něco hoří. A že toho v poslední době není málo.

A taky chci poděkovat několika statečným elfům (hlavně Ashenovi a Auril), že se drží, když je poblíž Agrilka. Při některých situací se moc bavím a jsem ráda, že ty malé potyčky snad nebere nikdo osobně. (a doufám, že se nebavím sama) :wink:

Re: Poděkování

Posted: 13:30 29. Apr 2010
by Luelle
Esuliams wrote: Velké díky Luell, že nás vždy zachráníš, když něco hoří. A že toho v poslední době není málo.
takový maličkosti...to nestojí za zmínku :oops:
Esuliams wrote: A taky chci poděkovat několika statečným elfům (hlavně Ashenovi a Auril), že se drží, když je poblíž Agrilka. Při některých situací se moc bavím a jsem ráda, že ty malé potyčky snad nebere nikdo osobně. (a doufám, že se nebavím sama) :wink:
blázníš! já to vyhledávám :D tolik srandy jako s Agrilou zkostnatělá Auril jen tak nezažije :D

Re: Poděkování

Posted: 23:42 29. Apr 2010
by Luelle
chlapci s dámo chovatelé koní...děkuji za super zábavu

ani nevíte jak je super, jenom stát, poslouchat a bavit se :mrgreen: