Page 99 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:10 05. Aug 2011
by davidsoft
Lolipop wrote:
-RoF- wrote:Bylo by možno doplnit housle do obchodu s hudebníma nástrojema v Karathře ?
Poslední dobou jsem je tam hledal a nebyly tam, viděl jsem jen smičce ;).

Díkas ;)
Už vím, co jsem chtěla sem napsat. Přesně tohle! Souhlasím s Rofem, hledala jsem je delší dobu a nic. Takže prosím o přidání, ať je tím smyčcem na co vrzat. :oops:
Samozřejmě jsem pro to, aby se do sortimentu přidaly, ale pokud je vaše postavy chtějí, mohou si je koupit od ostatních postav. A na tom, že je zatím v Karathě nemají, by se dalo slušně vydělat...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:12 05. Aug 2011
by Prasokralik
Tomu se říká monopol a jsou na to zákony tak bacha.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:50 06. Aug 2011
by GeForce
Však někteří na tom už rýžují *mne si ruce* :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:40 06. Aug 2011
by -RoF-
Šlo by prosím i Karahtské kolbiště zařídit jako Arénu?
To znamená, že by tam stálo NPC a vybíralo zlatáky a postavy by tam pak byly při boji ošetřeny a tak dále. Stejně jak v aréně, aby tam nedošlo k úplnému usmrcení postavy.

Díkas ;)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:50 11. Aug 2011
by Nalkanar
Existence skriptíku, který by umožnil osvobozovat vězně. Uznávám fantazie je fantazie, ale bylo by fajn, když už máte v každém druhém dungu vězně, tak je mít možnost nějak osvobodit skutečně. Čistě pro RP, něco takového bylo i v singlu.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:06 11. Aug 2011
by Absinthorix
Nalkanar wrote:Existence skriptíku, který by umožnil osvobozovat vězně. Uznávám fantazie je fantazie, ale bylo by fajn, když už máte v každém druhém dungu vězně, tak je mít možnost nějak osvobodit skutečně. Čistě pro RP, něco takového bylo i v singlu.
Za to se přimlouvám :weap_94:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:31 11. Aug 2011
by kucik
Zkusim zaridit.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:25 11. Aug 2011
by Bruciacullo
Absinthorix wrote:
Nalkanar wrote:Bla bla
bla bla :weap_94:
také by se mi to líbilo :) jednalo by se o vkusné zpestření jinak monotonního(samozřejmě občas si člověk pěkně zaeRPí i u toho) vybíjení :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:44 11. Aug 2011
by Nalkanar
kucik wrote:Zkusim zaridit.
Nic velkolepého, šéfe, ale prostě možnost rozbít zámky cel bo tak a poslat je domů, pak utečou za roh, tam se odspawnují třeba a tak :mrgreen: jestli to teda není moc

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:30 12. Aug 2011
by Ikstremist
Mě třeba mrzí, že např. u orků před černym lesem nejdou zabit :(

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:52 15. Aug 2011
by Prasokralik
Chybí mi možnost okopírovat vzhled zbroje ze staršího modelu na novější. U barvíře a tak podobně. Cenu nakalkulovat jako by hráč takvou změnu naklikl ručně, jen to nezabere tolik času (obzvlášť při večerním lagfestu)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:23 16. Aug 2011
by Braenn
Tak jde to trošku ošetřit tím, že si zjistíš vzhled té staré, ne? Stačí s ní zajít k barvíři, dát jednu změnu dopředu, jednu dozadu na každý díl a víš, co to je za číslo. A pak mu jen odříkáš ty čísla a máš novou do pěti minut okopírovanou...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 01:53 16. Aug 2011
by Prasokralik
Braenn wrote:Tak jde to trošku ošetřit tím, že si zjistíš vzhled té staré, ne? Stačí s ní zajít k barvíři, dát jednu změnu dopředu, jednu dozadu na každý díl a víš, co to je za číslo. A pak mu jen odříkáš ty čísla a máš novou do pěti minut okopírovanou...
Já jsem kdesi četl, že vědecký pokrok řídí muži. Jsou totiž natolik líní, že radši investují svůj čas a úsilí do toho něco zlepšit, než aby zatli zuby, a spokojili se s tím co už máme.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 07:58 16. Aug 2011
by Braenn
Prasokralik wrote:
Braenn wrote:Tak jde to trošku ošetřit tím, že si zjistíš vzhled té staré, ne? Stačí s ní zajít k barvíři, dát jednu změnu dopředu, jednu dozadu na každý díl a víš, co to je za číslo. A pak mu jen odříkáš ty čísla a máš novou do pěti minut okopírovanou...
Já jsem kdesi četl, že vědecký pokrok řídí muži. Jsou totiž natolik líní, že radši investují svůj čas a úsilí do toho něco zlepšit, než aby zatli zuby, a spokojili se s tím co už máme.
Jo, máš recht, taky v tom tu lenost vidím. Akorát to úsilí a čas už bude na někom jiném. :geek2:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 08:52 16. Aug 2011
by Hafen
No hlavne kdo si pamatuje jaky cislo kam pouzil ze :!: :?: Jde to vyresit jednoduchym pridanim "okopiruj muj vzhled na model" a naopak.