Page 99 of 329

Re: Vtípky

Posted: 15:06 22. Jan 2011
by G14
tak tu byl Jackson s moonwalkem a ja mam sedrena kolena,par otresu mozku a vruty na ktery je i Valenta mekkej :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 00:06 23. Jan 2011
by Žorž

Re: Vtípky

Posted: 08:36 24. Jan 2011
by XŠevyX
Já nechápu jak můžete dát aspoň nad těch 10metrů. :mrgreen: Můj začátek byl vždy jedna noha do vzduchu druhá za ní a půlsalto vzad = konec .. :lol: Když už jsem se vydal vpřed tak max.3,8m a to hadím stylem ... :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 15:13 24. Jan 2011
by Molly23
Začni očkem ;) a pak dej P+Q tuším a tak dál to už pochopíš

Re: Vtípky

Posted: 15:28 24. Jan 2011
by XŠevyX
Ha !! můj rekord 5.8 ... :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 15:29 24. Jan 2011
by Theogil I
XŠevyX wrote:Já nechápu jak můžete dát aspoň nad těch 10metrů. :mrgreen: Můj začátek byl vždy jedna noha do vzduchu druhá za ní a půlsalto vzad = konec .. :lol: Když už jsem se vydal vpřed tak max.3,8m a to hadím stylem ... :mrgreen:
Ty jsi se dostal do "plusu" .... haháá to mám co dohánět .... -0,7m.

Re: Vtípky

Posted: 15:31 24. Jan 2011
by XŠevyX
Theogil I wrote:
XŠevyX wrote:Já nechápu jak můžete dát aspoň nad těch 10metrů. :mrgreen: Můj začátek byl vždy jedna noha do vzduchu druhá za ní a půlsalto vzad = konec .. :lol: Když už jsem se vydal vpřed tak max.3,8m a to hadím stylem ... :mrgreen:
Ty jsi se dostal do "plusu" .... haháá to mám co dohánět .... -0,7m.

Jou , ještě že tak ... jsem myslel že budu nejhorší .. :lol: ale neboj určitě mě předeženeš .. :wink:

Re: Vtípky

Posted: 16:48 24. Jan 2011
by Bahnak
Pozoris, 24 metrů během bez kolen a plazení, opravdu už to vypadalo jako normální sprint, ale byla to fuška...

Re: Vtípky

Posted: 22:51 24. Jan 2011
by Sobik
Já vždycky přepadnu na hubu, nebo hodim backflip. :D

Re: Vtípky

Posted: 23:05 24. Jan 2011
by XŠevyX
Sobik wrote:Já vždycky přepadnu na hubu, nebo hodim backflip. :D
Přesně tak Sobiku .... jak my to jen kruci děláme ..? :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 00:00 25. Jan 2011
by Sapal
Já uběhnul -5 metrů a pak jsem hodil salto. Ale pohyb dopředu se mi nedaří. :D

Re: Vtípky

Posted: 04:34 25. Jan 2011
by Prasokralik
Pochopil jsem princip té hudby tam, je to solidní nápověda. Tón se ozve vždycky když se chodidlo paňáci dotkne podlahy a signalizuje kdy se odrazit. Začíná se mi dařit pořádný běh :D

Re: Vtípky

Posted: 08:40 25. Jan 2011
by XŠevyX
Prasokralik wrote:Pochopil jsem princip té hudby tam, je to solidní nápověda. Tón se ozve vždycky když se chodidlo paňáci dotkne podlahy a signalizuje kdy se odrazit. Začíná se mi dařit pořádný běh :D


A mě se pořád daří jenom salta a nepovedené přemety na hubu ... :wall:

Re: Vtípky

Posted: 23:17 25. Jan 2011
by Práček
ten konec je prostě nejlepší :mrgreen: http://www.youtube.com/watch?v=fP5Dmk9n ... re=channel
You not my mum :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 07:53 26. Jan 2011
by XŠevyX
Práček wrote:ten konec je prostě nejlepší :mrgreen: http://www.youtube.com/watch?v=fP5Dmk9n ... re=channel
You not my mum :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Hodně povedená animace. :lol: