Page 99 of 329
Re: Vtípky
Posted: 15:06 22. Jan 2011
by G14
tak tu byl Jackson s moonwalkem a ja mam sedrena kolena,par otresu mozku a vruty na ktery je i Valenta mekkej

Re: Vtípky
Posted: 00:06 23. Jan 2011
by Žorž
Re: Vtípky
Posted: 08:36 24. Jan 2011
by XŠevyX
Já nechápu jak můžete dát aspoň nad těch 10metrů.

Můj začátek byl vždy jedna noha do vzduchu druhá za ní a půlsalto vzad = konec ..

Když už jsem se vydal vpřed tak max.3,8m a to hadím stylem ...

Re: Vtípky
Posted: 15:13 24. Jan 2011
by Molly23
Začni očkem

a pak dej P+Q tuším a tak dál to už pochopíš
Re: Vtípky
Posted: 15:28 24. Jan 2011
by XŠevyX
Ha !! můj rekord 5.8 ...

Re: Vtípky
Posted: 15:29 24. Jan 2011
by Theogil I
XŠevyX wrote:Já nechápu jak můžete dát aspoň nad těch 10metrů.

Můj začátek byl vždy jedna noha do vzduchu druhá za ní a půlsalto vzad = konec ..

Když už jsem se vydal vpřed tak max.3,8m a to hadím stylem ...

Ty jsi se dostal do "plusu" .... haháá to mám co dohánět .... -0,7m.
Re: Vtípky
Posted: 15:31 24. Jan 2011
by XŠevyX
Theogil I wrote:XŠevyX wrote:Já nechápu jak můžete dát aspoň nad těch 10metrů.

Můj začátek byl vždy jedna noha do vzduchu druhá za ní a půlsalto vzad = konec ..

Když už jsem se vydal vpřed tak max.3,8m a to hadím stylem ...

Ty jsi se dostal do "plusu" .... haháá to mám co dohánět .... -0,7m.
Jou , ještě že tak ... jsem myslel že budu nejhorší ..

ale neboj určitě mě předeženeš ..

Re: Vtípky
Posted: 16:48 24. Jan 2011
by Bahnak
Pozoris, 24 metrů během bez kolen a plazení, opravdu už to vypadalo jako normální sprint, ale byla to fuška...
Re: Vtípky
Posted: 22:51 24. Jan 2011
by Sobik
Já vždycky přepadnu na hubu, nebo hodim backflip.

Re: Vtípky
Posted: 23:05 24. Jan 2011
by XŠevyX
Sobik wrote:Já vždycky přepadnu na hubu, nebo hodim backflip.

Přesně tak Sobiku .... jak my to jen kruci děláme ..?

Re: Vtípky
Posted: 00:00 25. Jan 2011
by Sapal
Já uběhnul -5 metrů a pak jsem hodil salto. Ale pohyb dopředu se mi nedaří.

Re: Vtípky
Posted: 04:34 25. Jan 2011
by Prasokralik
Pochopil jsem princip té hudby tam, je to solidní nápověda. Tón se ozve vždycky když se chodidlo paňáci dotkne podlahy a signalizuje kdy se odrazit. Začíná se mi dařit pořádný běh

Re: Vtípky
Posted: 08:40 25. Jan 2011
by XŠevyX
Prasokralik wrote:Pochopil jsem princip té hudby tam, je to solidní nápověda. Tón se ozve vždycky když se chodidlo paňáci dotkne podlahy a signalizuje kdy se odrazit. Začíná se mi dařit pořádný běh

A mě se pořád daří jenom salta a nepovedené přemety na hubu ...

Re: Vtípky
Posted: 23:17 25. Jan 2011
by Práček
Re: Vtípky
Posted: 07:53 26. Jan 2011
by XŠevyX