Page 99 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:59 09. Oct 2013
by kucik
Pár minut pře začátkem bude stačit. Možná přinést vlastní reflektory. Bude už tma.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:57 15. Oct 2013
by Braenn
Co do hospůdky? A co ve čtvrtek?
Vyzkoušela bych pro jednou toto - http://mapy.cz/#!x=14.395404&y=50.07225 ... _2664120_1
Restaurace cihelna. Je kousek nahoru a doprava od zasávky Bertramka, jedna zastávka od Anděla desítkou, devítkou a šestnáctkou. Byla jsem tam jednou a ve všední dny je tam většinou prázdněji (až prázdno), klid a tak dále. Piva nemaj špatný a drahý, jídla nevím, dostupnost mi přijde dobrá, zakouřeno není.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:20 15. Oct 2013
by kucik
Ještě nevim jak s časem. Mnoho proměných.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:56 15. Oct 2013
by Bahnak
kucik wrote:Ještě nevim jak s časem. Mnoho proměných.
Čuju v tom babu... :roll: :oops: :?:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:29 15. Oct 2013
by mandos
Taky ještě nevím záleží jak se dostanu do Prahy pokusím se vokázat.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:16 15. Oct 2013
by Braenn
Tak čtvrtek, půl šestá vejš, cihelna.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:27 16. Oct 2013
by radekdnb
Pokusím se taky dorazit :) :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:14 16. Oct 2013
by Bahnak
Závidím vám, já zase pro změnu trčím v práci :(
Já chci taky na pivo do cihelny!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:54 19. Nov 2013
by Braenn
Neděle 24.11. - výlet.

Prozatimní a předběžní cíl jsou Prachovské skály nebo okolí. Vyrazíme někdy rozumně (osmá?) z Prahy, návrat někdy taky rozumně (osmá?). Náročnost - menší.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:38 19. Nov 2013
by Derken-
Braenn wrote:Neděle 24.11. - výlet.

Prozatimní a předběžní cíl jsou Prachovské skály nebo okolí. Vyrazíme někdy rozumně (osmá?) z Prahy, návrat někdy taky rozumně (osmá?). Náročnost - menší.
Bahňáčka ti ale na vylet nepujcime! :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:07 19. Nov 2013
by kokosak
Braenn wrote:Neděle 24.11. - výlet.

Prozatimní a předběžní cíl jsou Prachovské skály nebo okolí. Vyrazíme někdy rozumně (osmá?) z Prahy, návrat někdy taky rozumně (osmá?). Náročnost - menší.
Velmi, VELMI opatrné ano. Předpověď hlásí ziminku a deštíček a to by mě ofoukánkovalo.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:18 19. Nov 2013
by Bahnak
Bahňáček se taky na žádný výlet nechystá, předpověď počasí hlásí průtrže dat na Thalii a k tomu polojasno v okolí žižkova, takže pojedem bomby.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:24 20. Nov 2013
by Fryn
U mě zatím tak 50/50. Rozhodnutí padne podle toho jak se na mě projeví nynější pracovní týden (a samozřejmě se také nechám zviklat aktuálním počasím).

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:14 20. Nov 2013
by Braenn
Když bude chcát, vymyslíme alternativní plán.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:58 20. Nov 2013
by kucik
U me doslo ke zmene planu. Instalace oken.