Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 07:16 05. Dec 2013
Na tom druhém lvlu, bys mohl vraždit krysy v kanále a nebo něčím na dálku nemrtváky v majáku.
...a co zavést postih na rychlost? Přecejen v plátovce se moc dobře neběháShaman88 wrote:A přesně proto jsem proti tomu, cokoli je z EQ je špatné.Strigo wrote:Mohla by být kvalita spánku závislá na tom zda-li postava nosí zbroj.
Nebo zda-li se vůbec vyspí když má na sobě zbroj.
Na EQ to tak je a to se mi celkem líbí, že postavy nechodí od rána do večera ve zbroji.
Když nechceš přes vizitku, připař se někomu do party. V partě můžeš chvilku jen koukat, jak zabíjejí jiní a lvl máš také za chvilkusandoftime wrote:vadí mi jediná věc, systém zkušeností. Trávit roky časovkováním v hospodě, aby mě nesežral jezevec, mě nikdy nebavilo.
Tobě ty lokace přijdou málo dlouhé že?Barbar321 wrote:...a co zavést postih na rychlost? Přecejen v plátovce se moc dobře neběháShaman88 wrote:A přesně proto jsem proti tomu, cokoli je z EQ je špatné.Strigo wrote:Mohla by být kvalita spánku závislá na tom zda-li postava nosí zbroj.
Nebo zda-li se vůbec vyspí když má na sobě zbroj.
Na EQ to tak je a to se mi celkem líbí, že postavy nechodí od rána do večera ve zbroji.![]()
PS: a není to z EQ
ne, ale risk je zisk. V plnoplátu reálně před potvorou prostě neutečeš. Stejně tak při přesunech a náhlém přepadení nebudou všichni v plátechDerken- wrote:
Tobě ty lokace přijdou málo dlouhé že?
Kolik jsi viděl jezevců a obecně zvířat co by prokousli plnoplát? Dáš ještě imunitu na zranění cokoliv co nebude +1 ocelová palice aspoň? Když už tu řešíš rychlost pohybu v plátech...Barbar321 wrote:ne, ale risk je zisk. V plnoplátu reálně před potvorou prostě neutečeš. Stejně tak při přesunech a náhlém přepadení nebudou všichni v plátechDerken- wrote:
Tobě ty lokace přijdou málo dlouhé že?
V reálu si to nedokážu představin, na NT už mi to tak velký problém neděláAbsinthorix wrote:Kolik jsi viděl jezevců a obecně zvířat co by prokousli plnoplát? Dáš ještě imunitu na zranění cokoliv co nebude +1 ocelová palice aspoň? Když už tu řešíš rychlost pohybu v plátech...Barbar321 wrote:ne, ale risk je zisk. V plnoplátu reálně před potvorou prostě neutečeš. Stejně tak při přesunech a náhlém přepadení nebudou všichni v plátechDerken- wrote:
Tobě ty lokace přijdou málo dlouhé že?
Asi tak... stejně jako v reálu by ti těžko jezevec prokousl plnoplát a ty bys v něm těžko utíkal,tak na Thalii je kompenzací za to, že ho jezevec prokousne to, že můžeš utéct.Puxina wrote:Řešíte nepodstatné věci ....hrajeme hru a ne reál
Vy to nechápete. Vážně myslíte, že neumím psotavit build co nezabije krysu? Nikdy jsem neměl problémy s tím, že by moje postavy nepřežily, nebo že bych nevěděl jak je expit. Ale rakvit stovky a stovky krysáků, jezevčíků, <libovolná_jiná_low_level_mrcha> abych se dostal na nějaký použitelný level mne vážně nebaví. Rozdíl mezi ST a NT je pouze v tom, že těch potvor bude třeba zabít mnohonásobně tolik, protože rozmezí XP na level se nám natáhlo do milionů.Puxina wrote:Na tom druhém lvlu, bys mohl vraždit krysy v kanále a nebo něčím na dálku nemrtváky v majáku.
Pro mne zas varianta tupého levelování není výzva. To mne přestalo bavit před x lety. A thalie zatím moc alternativních možností nenabízí.J.F.Payne wrote:Stejně tak se zvedly XP za zabitý potvory, i časovky...
A hrát na světě kde máš 40. lvl za dva dny? Eeeh... to by mě asi neba.
NT podporuje družinu - tedy podporuje interakci mezi hráči, ať už je jakákoliv.sandoftime wrote:Ale rakvit stovky a stovky krysáků, jezevčíků, <libovolná_jiná_low_level_mrcha> abych se dostal na nějaký použitelný level mne vážně nebaví. Rozdíl mezi ST a NT je pouze v tom, že těch potvor bude třeba zabít mnohonásobně tolik, protože rozmezí XP na level se nám natáhlo do milionů.