Page 99 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 07:16 05. Dec 2013
by Puxina
Na tom druhém lvlu, bys mohl vraždit krysy v kanále a nebo něčím na dálku nemrtváky v majáku.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:13 05. Dec 2013
by Barbar321
Shaman88 wrote:
Strigo wrote:Mohla by být kvalita spánku závislá na tom zda-li postava nosí zbroj.
Nebo zda-li se vůbec vyspí když má na sobě zbroj.
Na EQ to tak je a to se mi celkem líbí, že postavy nechodí od rána do večera ve zbroji.
A přesně proto jsem proti tomu, cokoli je z EQ je špatné.
...a co zavést postih na rychlost? Přecejen v plátovce se moc dobře neběhá :wink:

PS: a není to z EQ

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:14 05. Dec 2013
by Barbar321
sandoftime wrote:vadí mi jediná věc, systém zkušeností. Trávit roky časovkováním v hospodě, aby mě nesežral jezevec, mě nikdy nebavilo.
Když nechceš přes vizitku, připař se někomu do party. V partě můžeš chvilku jen koukat, jak zabíjejí jiní a lvl máš také za chvilku

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:26 05. Dec 2013
by Derken-
Barbar321 wrote:
Shaman88 wrote:
Strigo wrote:Mohla by být kvalita spánku závislá na tom zda-li postava nosí zbroj.
Nebo zda-li se vůbec vyspí když má na sobě zbroj.
Na EQ to tak je a to se mi celkem líbí, že postavy nechodí od rána do večera ve zbroji.
A přesně proto jsem proti tomu, cokoli je z EQ je špatné.
...a co zavést postih na rychlost? Přecejen v plátovce se moc dobře neběhá :wink:

PS: a není to z EQ
Tobě ty lokace přijdou málo dlouhé že? :mrgreen:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:15 05. Dec 2013
by Barbar321
Derken- wrote:
Tobě ty lokace přijdou málo dlouhé že? :mrgreen:
ne, ale risk je zisk. V plnoplátu reálně před potvorou prostě neutečeš. Stejně tak při přesunech a náhlém přepadení nebudou všichni v plátech :roll:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:34 05. Dec 2013
by kafe
Si rozjeď hirana a nepotřebuješ systém :)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:39 05. Dec 2013
by Absinthorix
Barbar321 wrote:
Derken- wrote:
Tobě ty lokace přijdou málo dlouhé že? :mrgreen:
ne, ale risk je zisk. V plnoplátu reálně před potvorou prostě neutečeš. Stejně tak při přesunech a náhlém přepadení nebudou všichni v plátech :roll:
Kolik jsi viděl jezevců a obecně zvířat co by prokousli plnoplát? Dáš ještě imunitu na zranění cokoliv co nebude +1 ocelová palice aspoň? Když už tu řešíš rychlost pohybu v plátech... :roll:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:54 05. Dec 2013
by Barbar321
Absinthorix wrote:
Barbar321 wrote:
Derken- wrote:
Tobě ty lokace přijdou málo dlouhé že? :mrgreen:
ne, ale risk je zisk. V plnoplátu reálně před potvorou prostě neutečeš. Stejně tak při přesunech a náhlém přepadení nebudou všichni v plátech :roll:
Kolik jsi viděl jezevců a obecně zvířat co by prokousli plnoplát? Dáš ještě imunitu na zranění cokoliv co nebude +1 ocelová palice aspoň? Když už tu řešíš rychlost pohybu v plátech... :roll:
V reálu si to nedokážu představin, na NT už mi to tak velký problém nedělá :lol:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:01 05. Dec 2013
by Puxina
Řešíte nepodstatné věci ....hrajeme hru a ne reál ;)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:03 05. Dec 2013
by karolina
Puxina wrote:Řešíte nepodstatné věci ....hrajeme hru a ne reál ;)
Asi tak... stejně jako v reálu by ti těžko jezevec prokousl plnoplát a ty bys v něm těžko utíkal,tak na Thalii je kompenzací za to, že ho jezevec prokousne to, že můžeš utéct.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 16:12 05. Dec 2013
by sandoftime
Puxina wrote:Na tom druhém lvlu, bys mohl vraždit krysy v kanále a nebo něčím na dálku nemrtváky v majáku.
Vy to nechápete. Vážně myslíte, že neumím psotavit build co nezabije krysu? Nikdy jsem neměl problémy s tím, že by moje postavy nepřežily, nebo že bych nevěděl jak je expit. Ale rakvit stovky a stovky krysáků, jezevčíků, <libovolná_jiná_low_level_mrcha> abych se dostal na nějaký použitelný level mne vážně nebaví. Rozdíl mezi ST a NT je pouze v tom, že těch potvor bude třeba zabít mnohonásobně tolik, protože rozmezí XP na level se nám natáhlo do milionů.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 16:14 05. Dec 2013
by J.F.Payne
Stejně tak se zvedly XP za zabitý potvory, i časovky...

A hrát na světě kde máš 40. lvl za dva dny? Eeeh... to by mě asi neba.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 16:21 05. Dec 2013
by sandoftime
J.F.Payne wrote:Stejně tak se zvedly XP za zabitý potvory, i časovky...

A hrát na světě kde máš 40. lvl za dva dny? Eeeh... to by mě asi neba.
Pro mne zas varianta tupého levelování není výzva. To mne přestalo bavit před x lety. A thalie zatím moc alternativních možností nenabízí.

Edit: zkusím to vysvětlit lépe. Výzva je zabít potvoru na adekvátním levelu. Jednou. Možná dvakrát. farmit takové potvory a čekat na respawn, protože systém xp je nastavená tak, že je musíš farmit, aby ses dostal dál, už není výzva. Je to jen nastavovaná kaše. všechny věci, které si hrajou se systémem expů ti neurčují nic jiného, než kolik přesně potvor musíš zabít abys vyleveloval, když do toho započteš množství dostupných potvor, pak lze podle času jejich respawnu přesně vypočítat, jak dlouho ti bude trvat naexpit další level. To je u mne tupé expení. Bohužel to na Thalii funguje přesně takhle.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 16:23 05. Dec 2013
by Puxina
Sexpit můžeš i bez toho ne? :P A nebo k čemu ten lvl potřebuješ? :roll:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:07 05. Dec 2013
by Bahnak
sandoftime wrote:Ale rakvit stovky a stovky krysáků, jezevčíků, <libovolná_jiná_low_level_mrcha> abych se dostal na nějaký použitelný level mne vážně nebaví. Rozdíl mezi ST a NT je pouze v tom, že těch potvor bude třeba zabít mnohonásobně tolik, protože rozmezí XP na level se nám natáhlo do milionů.
NT podporuje družinu - tedy podporuje interakci mezi hráči, ať už je jakákoliv.
Máš rád příběh? Rád RPíš? Založ postavu, pošli vizitku, a pak sleduj jaké možnosti máš. Vizuálně hezčí kulisy ve kterých se dá hrát, více možností co vymýšlet. V družině RPerů s vizitkama tečou časovky dokonce tak rychle, že jsem ani nepochopil důvod proč jít ven bojovat.
Rád bojuješ? Mezitím co ty budeš rakvit sólo stovky krysáků a jezevčíčků a za pár dní to dotáhneš na 5. level, bude družina 4 lidí za ten samý čas už na levlu 8-9 a společně budou pořádat výpravy do dungů, mlátit se v CvC a zažívat příběhy, prožívat své osudy a vůbec rozvíjet postavičky dle libovůle.
Pakliže budeš zabíjet potvory které jsou pro zabíjení na tvém levlu určeny, dostaneš za ně patřičnou odměnu v podobě XP. Tedy ne v jednotkách 1-20 XP, ale třeba 100-1000 XP. Vážně. A to ani nemluvím o XP za bossy, ale bosse holt bez družiny na nízkém levlu nejspíše nebudeš dávat úplně v pohodě. Expení pak není vůbec tak jak popisuješ, naopak, dobře postavená a sehraná družinka která se nebojí výzev se klidně dostane na level zhruba za stejnou dobu jako na ST, ne li dříve.
Po určité době hraní na NT zjistíš, že srovnávat ji pořád dokola se ST, je prostě úplně mimo. Ano, zůstaly názvy jako "Karatha", "Ivory", ale mechanika, herní deska, systémy, prostě vše je do základů překopáno. Jistě, ST byla skvělá, ale až se doladí NT, bude prostě lepší. Samosebou jinak než ST, protože to prostě není ST. Určitě nesedne ve všem každému, ale rozhodně bude zajímavá a rozhodně bude mít dlouho co nabídnout. Až se odprostíš od šablony ST, tak to prostě přijde samo.