Page 99 of 105
Re: World of Tanks
Posted: 15:57 29. Sep 2013
by Puxina
Ta akce s těma 250k za 15 výher byla myslím celý měsíc každý den.
Jinak ten prémiák jde dát, mě to dnes dalo už na druhý den

Ale je to jak píše Kato, odjezdit víc tanků s násobkama 3x a je to jednoduché.

Re: World of Tanks
Posted: 17:01 29. Sep 2013
by Bahnak
Není Thalie, tak pařím tančíky.
Musím se pochlubit, Ferdinand právě zakoupen a i když je to zatím jen nenaexpený truhlík, už má nějaké fragy na kontě.
Právě expíms IS na IS-3 a rozjel jsem novou linku těch papírových stíhačů USA.
K tomu doexpuju VKčko abych mohl pořídit IX.tier a vylepšuju posádku v mém oblíbeném Tiger (P) - již budou mít kluci v ocelové bedně druhou specku

Prostě co dělat jinak doma když Thalie nejde a já sem marod...
Re: World of Tanks
Posted: 17:53 29. Sep 2013
by Puxina
Tak ti američtí stíhači jsou sice papíroví, ale ty rychlost a kvalita děl to pěkně vyváží. Jinak T28 Protyp, vcelku dost vydrží. Odrazil mi i 2 střely od mause

. Pravda ted se zlatýma to je horší.
JInak že tanky nemůžou mít smyk

Re: World of Tanks
Posted: 11:03 30. Sep 2013
by Puxina
http://www.youtube.com/results?search_q ... OJRe4wrLKc
Některé ty videa jsou zábavné

Už se mi aj nedávno stalo, mířím na jeden tank, těsně jsem ho minul a zabil jsem za ním jiný nepřátelský tank, který nebyl vidět

Re: World of Tanks
Posted: 15:17 30. Sep 2013
by Bahnak
Hustě ty, jako rozhodně se u toho královsky bavím

Re: World of Tanks
Posted: 15:20 30. Sep 2013
by Puxina
Bahnak wrote:Hustě ty, jako rozhodně se u toho královsky bavím

To jsou občas ty haluze no
Jinak jak je to s těma frantíkama a těma jejich zásobníkama na náboje do děla? To má až AMX 50 100?
Re: World of Tanks
Posted: 15:24 30. Sep 2013
by KaTo
Puxina wrote:Bahnak wrote:Hustě ty, jako rozhodně se u toho královsky bavím

To jsou občas ty haluze no
Jinak jak je to s těma frantíkama a těma jejich zásobníkama na náboje do děla? To má až AMX 50 100?
Nehraju je. Jinak podle mě to je jiný v lehký, těžký nebo střední větvi... Jinak koukni sem:
http://www.worldofwars.cz/index.php/for ... -technika/
Re: World of Tanks
Posted: 15:26 30. Sep 2013
by Puxina
No lehké tanky to dělo mají od AMX 13 75 a dál. To vím ty jsem hrál.
Ale u těžkých (ikdyž vzhledem k pancíři moc těžcí nejsou) to mají asi pozdějc. AMX 50 120 má zásobník určitě.
Re: World of Tanks
Posted: 17:40 30. Sep 2013
by Puxina
Re: World of Tanks
Posted: 17:55 30. Sep 2013
by KaTo
OMFG...ta hra mě donutí popojet s expením tier 7/8 tanky - tam mívám takových 1,5-3k za bitvu běžně...to máme nějakých 20-30bitev, podle toho, jak se zadaří.
Což bylo, co do počtu třeba udělat i tenhle měsíc kvůli 15ti vítězstvím, takže vlastně žádná změna, jen pojedu vyšší tiery

, místo nižších jako teď

.
Re: World of Tanks
Posted: 19:37 30. Sep 2013
by Puxina
Uh

ted jsem měl výdělek s IS-7 jak s prémiovým tankem a to jsem dostal ještě 25k za 5000 dmg
Divné, že jsem neztratil ani HP ze svého tanku, to se stává jednou za deset let

Re: World of Tanks
Posted: 21:25 30. Sep 2013
by Fryn
Puxina wrote:No lehké tanky to dělo mají od AMX 13 75 a dál. To vím ty jsem hrál.
Ale u těžkých (ikdyž vzhledem k pancíři moc těžcí nejsou) to mají asi pozdějc. AMX 50 120 má zásobník určitě.
Od AMX 50 100 a mělo by se to týkat už jeho základního kanónu (já teď už hraju s tím 100mm, tak si nejsem na stopro jistý). Jinak lehké tanky mají dělo se zásobníkem určitě už od AMX 12t (a nejsem si jist, jestli nějaká taková varianta nebyla dokonce už od pátého tieru s tím strašně svižným strojem, který neměl otočnou věž).
Re: World of Tanks
Posted: 21:32 30. Sep 2013
by Bahnak
Puxina wrote:Uh

ted jsem měl výdělek s IS-7 jak s prémiovým tankem a to jsem dostal ještě 25k za 5000 dmg
Divné, že jsem neztratil ani HP ze svého tanku, to se stává jednou za deset let

Cong, smekám čapec, vydělat přes 100k kreditů jsem prostě ještě neviděl... Asi hrajem trochu jinou ligu

Re: World of Tanks
Posted: 21:37 30. Sep 2013
by Puxina
Bahnak wrote:Puxina wrote:Uh

ted jsem měl výdělek s IS-7 jak s prémiovým tankem a to jsem dostal ještě 25k za 5000 dmg
Divné, že jsem neztratil ani HP ze svého tanku, to se stává jednou za deset let

Cong, smekám čapec, vydělat přes 100k kreditů jsem prostě ještě neviděl... Asi hrajem trochu jinou ligu

Víš kolik to stálo zbabraných bitev?

Ale k tomu pomohl i premiák, který mi asi už skončil.
Re: World of Tanks
Posted: 16:30 01. Oct 2013
by Puxina
To jsou občas haluze
Hráč IS na začátku hry jen marně napsal "I wwsssd" a pak ve výpisu že se ten tank utopil. Hotl ho chtěl zachránit, ale zrovna psal
No a druhý hráč mu na to napsal "Stop...this is tank, no ship"
