Page 99 of 331

Re: Poděkování

Posted: 00:20 30. Apr 2010
by KaTo
Luelle wrote:...
No a já děkuju za svatou trpělivost Luelle, že si našla čas odskočit si k lamě, která už několik týdnů vede OOC soukromou tichou válku s barvířem (barvíř vede asi 12:1 na body).

Re: Poděkování

Posted: 01:00 30. Apr 2010
by pilnik
ano taky jsem u nikdy nekoncici konske story bavil :lol: dekuji vsem pritomnym at uz fyzicky nebo nefyzicky :D

Re: Poděkování

Posted: 01:02 30. Apr 2010
by marii
pilnik wrote:ano taky jsem u nikdy nekoncici konske story bavil :lol: dekuji vsem pritomnym at uz fyzicky nebo nefyzicky :D
si snad poridim kone a ne kobylku...:)..diky vsem zucastnenym:)

Re: Poděkování

Posted: 01:12 30. Apr 2010
by Sveneld
jop taky dik - sam jsem se dost u inseminacni casti nasmal :P

Re: Poděkování

Posted: 11:14 30. Apr 2010
by pilnik
To: marii
nebooj treba za chvili budes mit maleho hrebecka :lol: teda ne ty, ale Balbina :D

Re: Poděkování

Posted: 14:00 01. May 2010
by Bahnak
díky kolegáčkum za docela pěkný přepad i našim dvěma obětem které z toho vyvázly beze ztrát :-D škoda že se blížil restart, chtělo to trošku mučení, ale nebyl čas...:-D

Re: Poděkování

Posted: 14:02 01. May 2010
by Radim
Bahnak wrote:díky kolegáčkum za docela pěkný přepad i našim dvěma obětem které z toho vyvázly beze ztrát :-D škoda že se blížil restart, chtělo to trošku mučení, ale nebyl čas...:-D
Taky díkes,můj první a ne poslední :mrgreen: užívejte života ve zdraví oběti :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 13:56 05. May 2010
by efu_redo
Hehe, díky systému. Z neviné projíždky na koni se stal boj o přežití a skončil jsem v nějaké zatracené propasti. Těším co zda to přežije má postava, nebo ne :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 21:09 05. May 2010
by Derken-
Děkuji všem podtemňanům co se ještě nyní asi řežou v aréně. Takový jatka už jsem dlouho neviděl :D Fakt sem se tam bavil :D

Re: Poděkování

Posted: 21:16 06. May 2010
by Bahnak
dobre sem se bavil, aria dnes 100 bodu :-D
dobre to ROF popsal :-D :
Hodit vlka mezi ovečky :-D
Já bý velmi rychlá ovečka, já utíkala ještě 10 minut :-D

Re: Poděkování

Posted: 21:23 06. May 2010
by Lenulasek
Příště jdu taky! Já jí dám mi chytat podzemnácký samečky.

Re: Poděkování

Posted: 22:48 06. May 2010
by zachy
Díky Kratovi a ostatním zučastněným za super Quest. Obzvlášt děkuju za skvěle vytvořený sen ve hře :)

Re: Poděkování

Posted: 22:50 06. May 2010
by Thenesen
Velky dik patri Kratovi za skoro petihodinove venovani se skupince hracu :)

Re: Poděkování

Posted: 22:55 06. May 2010
by xundreana
Díky všem za dnešní Q:) Super! Mega díky patří DM Krata!*tleská*

Re: Poděkování

Posted: 07:38 07. May 2010
by -RoF-
Bahnak wrote:dobre sem se bavil, aria dnes 100 bodu :-D
dobre to ROF popsal :-D :
Hodit vlka mezi ovečky :-D
Já bý velmi rychlá ovečka, já utíkala ještě 10 minut :-D
Vrrrr ...haf haf...haůůů :twisted:

Já doufám, ste z toho neměli špatnou zkušenost, ikdyž ze začátku to tak vypadalo :roll: .
Hlavně doufám, že Arlaen nebude mít následky na své drowí duši :D

A příště mějte něco pěkné u sebe.