Page 100 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:04 16. Aug 2011
by Braenn
Hafen wrote:No hlavne kdo si pamatuje jaky cislo kam pouzil ze :!: :?: Jde to vyresit jednoduchym pridanim "okopiruj muj vzhled na model" a naopak.
Braenn wrote:...Stačí s ní zajít k barvíři, dát jednu změnu dopředu, jednu dozadu na každý díl a víš, co to je za číslo. A pak mu jen odříkáš ty čísla a máš novou do pěti minut okopírovanou...
...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:15 16. Aug 2011
by Lolipop
A nebo existuje papír a tužka a stejným postupem jak píše Ryu to jednoduše opíšete, ať si to ty dvě minuty nemusíte pamatovat - jak jednoduché :oops:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:20 16. Aug 2011
by G-ladiator
Lolipop wrote:A nebo existuje papír a tužka a stejným postupem jak píše Ryu to jednoduše opíšete, ať si to ty dvě minuty nemusíte pamatovat - jak jednoduché :oops:
Ani to není třeba, stačí se podívat do chat logu :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:24 17. Aug 2011
by Krata
Lolipop wrote:A nebo existuje papír a tužka a stejným postupem jak píše Ryu to jednoduše opíšete, ať si to ty dvě minuty nemusíte pamatovat - jak jednoduché :oops:
tuhle vzácnou technologii na zapisování poznámek taky používám.. a myslim že už je na světě pár let, aby ji znali i ostatní :shock:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:52 17. Aug 2011
by Prasokralik
Což pořád neřeší nutnost u toho barvíře stát, obvykle v tradičním thalijeském lagu, a s každým novým kosuekm se mazlit počtem kliknutí rovným dvojnásobku jednotlivých částí zbroje a šesti barev. Ale děkuju, že mi vysvětlujete, proč tohle předělat na POUHÁ dvě kliknutí nejde - máme přece tužku a papír, že mě to nenapadlo hned. Až někdy budu chtít vědět, jak něco udělat 3x složitější, hend vás poprosím o radu, díky díky :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:11 17. Aug 2011
by Krata
víš ono si tam můžeš nacvakat to číslo zbroje klávesnicí, takovou tou věcí pod rukama, kterou ty máš asi jen k rejpavejm kecum na fora :wink:

EDIT: samozřejmě se nejspíš může udělat i nějakej hlasovej systém, aby jsi nemusel kliknou ani jednou navíc a neupadl ti třeba prstík

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:51 17. Aug 2011
by Hafen
Ja s nim plne souhlasim proc bych mel stokrat klikat a neco vypisovat kdyz to muze jit na jedno kliknuti. Kdyz se vam to libi, tak si to tak klidne delejte, kdyz by to bylo zavedeny nci vam nebrani tuto moznost nevyuzit. Kdyz chcete travit zbytecne minuty nad klikanim cisel tak prosim, nas do toho netahejte.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:01 17. Aug 2011
by G-ladiator
Však já nejsem proti, jen tu ta možnost (trochu neohrabaná) je.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:55 17. Aug 2011
by Bahnak
Prasokralik wrote:Já jsem kdesi četl, že vědecký pokrok řídí muži. Jsou totiž natolik líní, že radši investují svůj čas a úsilí do toho něco zlepšit, než aby zatli zuby, a spokojili se s tím co už máme.
Hafen wrote:Ja s nim plne souhlasim proc bych mel stokrat klikat a neco vypisovat kdyz to muze jit na jedno kliknuti... Kdyz chcete travit zbytecne minuty nad klikanim cisel tak prosim, nas do toho netahejte.
Nikdo nikomu nebude bránit v nascriptování úpravy tak aby to fungovalo dle vás. Takže se do toho klidně pusťte Místo těch rýpavých poznámek už jste to mohli mít hotové.
Krata wrote:EDIT: samozřejmě se nejspíš může udělat i nějakej hlasovej systém, aby jsi nemusel kliknou ani jednou navíc a neupadl ti třeba prstík
Tohle je pravá výzva pro scriptery! Možno rozvinout i v plně funkční hlasové ovládání NWN.
Jen ať to nedopadne jako ten vtip o frajerce co si nechala udělat ruku na hlasové ovládání a šla na záchod...
Pro neznalé řekla:
Rozepnout kalhoty...
...Utřít...
...Au do prdele...AU...
...Do Hajzlu...Nééé...
...do *píííp*...UAAAUU....

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:07 17. Aug 2011
by Hafen
Vzhledem k tomu ze je ten script prakticky na vsechn zahranich server, pujde o verejne pristupny kod:P

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:19 17. Aug 2011
by Prasokralik
Hafen wrote:Ja s nim plne souhlasim proc bych mel stokrat klikat a neco vypisovat kdyz to muze jit na jedno kliknuti. Kdyz se vam to libi, tak si to tak klidne delejte, kdyz by to bylo zavedeny nci vam nebrani tuto moznost nevyuzit. Kdyz chcete travit zbytecne minuty nad klikanim cisel tak prosim, nas do toho netahejte.
Nikdy jsem nevěřil že tohle řeknu ale...

Souhlasím s Hafenem.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:26 17. Aug 2011
by Bahnak
Hafen wrote:Vzhledem k tomu ze je ten script prakticky na vsechn zahranich server, pujde o verejne pristupny kod:P
Fajn, tak ho najdi a pošli v Thalijské úpravě Kucikovi...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:03 17. Aug 2011
by kucik
A no jo. Ja to tam nekdy dodelam.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:05 17. Aug 2011
by Krata
nezdá se mi nic těžkého při jedné změne zbroje si zapsat čísla zbroje do deníku postavy, kde vydržej zapsané i přes restart a pak při další změně zbroje jen kliknou na [hrudnik] napsat 85 a zmačkount enter.. ale když i to někomu přijde pracné nebo namáhavé na klikání a půjde si vzhled zbroje uložit, budiž :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 01:21 18. Aug 2011
by J.F.Payne
Krata wrote:...
To víš, ty tři minuty (maximálně pět) brutálně snižují poměr GP/H a XP/H.