Page 100 of 329

Re: Vtípky

Posted: 20:39 26. Jan 2011
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 23:17 26. Jan 2011
by Práček
týýýý jo... pak z dětí nejam být uchyláci
http://www.youtube.com/watch?v=NJHROYS- ... grec_index

Re: Vtípky

Posted: 07:34 27. Jan 2011
by XŠevyX
Práček wrote:týýýý jo... pak z dětí nejam být uchyláci
http://www.youtube.com/watch?v=NJHROYS- ... grec_index
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Vezmi ho do dlaní na stříkání .... :lol:

Re: Vtípky

Posted: 09:42 28. Jan 2011
by Molly23
Slyšte slyšte! Morusův stánek otvíra na Karathském náměstí novou restauraci!

http://www.youtube.com/watch?v=_UKLncvG ... re=related

*otisk rudých rtů*

Re: Vtípky

Posted: 19:37 28. Jan 2011
by Desmond
repast z nyxu

Image

Re: Vtípky

Posted: 23:18 28. Jan 2011
by XŠevyX
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 15:42 29. Jan 2011
by Molly23
Bubenický fail :) ... ale tak od 2:45 to už začíná bejt lepší hehe
http://www.youtube.com/watch?v=_6XGEETjrdI

Re: Vtípky

Posted: 17:35 29. Jan 2011
by Práček
tak tohle přesně dělalo moje morče když ještě žilo http://www.stream.cz/video/424534-blaznivej-smich

Re: Vtípky

Posted: 18:11 29. Jan 2011
by Terbee
http://www.lidovky.cz/statistiky-ceka-o ... n_domov_mk

tak co? napíšete si do kolonky vyznání "Jedi"? :D :D

Re: Vtípky

Posted: 19:39 29. Jan 2011
by monstera
Terbee wrote:http://www.lidovky.cz/statistiky-ceka-o ... n_domov_mk

tak co? napíšete si do kolonky vyznání "Jedi"? :D :D
ne přihásím se k uctívání Milosrdné paní Juany Thalijské

Re: Vtípky

Posted: 15:47 30. Jan 2011
by Molly23
Terbee wrote:http://www.lidovky.cz/statistiky-ceka-o ... n_domov_mk

tak co? napíšete si do kolonky vyznání "Jedi"? :D :D
Tak a je to tu!

http://www.lidovky.cz/uz-je-to-oficialn ... n_domov_mk

Re: Vtípky

Posted: 16:23 30. Jan 2011
by -RoF-
Hehe tohle si určitě pamatujete ne? :D :D :D

http://navratdoreality.cz/?p=view&id=7519

Re: Vtípky

Posted: 17:54 30. Jan 2011
by Molly23
-RoF- wrote:Hehe tohle si určitě pamatujete ne? :D :D :D

http://navratdoreality.cz/?p=view&id=7519
Takové násilnosti! :D To já si při slovech Road runner představím Roadrunner united hehe...

Re: Vtípky

Posted: 23:54 30. Jan 2011
by XŠevyX
Jojo , pamatuju a moc dobře ... Tohle byla moje nejoblíbenější pohádka .. ;) :lol:

Re: Vtípky

Posted: 13:58 31. Jan 2011
by Práček