Page 100 of 143

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 22:00 26. Aug 2012
by Prasokralik
Tak opět si zaspamíme, jeden by dnes pro všechny ty Biebery, metaly a techna zapomněl na skutečnou hudbu:

Modř Karibiku hodně starý počin

Nothing Compares 2U

Tom's Dinner

Train in Vain trochu punk rocku

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 22:08 26. Aug 2012
by Prasokralik
Něco stínů od majstra Oldfielda:

Moonlight Shadow

Shadow on the Wall

Cesta domů....

od Eithne On My Way Home

od Vangelis I´ll Find My Way Home

a ještě Vangelis, kosmická Alpha

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 09:12 27. Aug 2012
by xxxMajkyxxx
Kdyz sem slencak prisel s trancem, tak tady taky trochu elektra.
Sigma - All Blue
Water - Egypt

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 19:27 28. Aug 2012
by Molly23
Tak jsme s kamarády vytvořili Projekt 58, punk rockovou kapelu! Kdyby měl někdo zájem tak v Šestajovicích u hospody Kuželna (hned u fotbalového hřiště) 15. září koncert!

z Černého Mostu autobusy 303,304,344

něco za našeho playlistu:
http://www.youtube.com/watch?v=wZGg6u5WTUQ
http://www.youtube.com/watch?v=BBSbZSL1LdY

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 23:01 28. Aug 2012
by Prasokralik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 03:44 29. Aug 2012
by Caehan
(New Wave & elektronická hudba)

Jedna starší... New Order - True Faith

...a přidám ještě Blue Monday a Temptation od stejné skupiny, tu druhou možná znáte z filmu Trainspotting a možná také vůbec.


(bossa nova)

Jestli tuhle neznáte, vlepte si facku - Girl from Ipanema


(jazz)

Další hodně známá - Take Five od Davea Brubecka.


(a tak různě...)

Pater Gabriel - Mercy Street

Phil Collins - In the Air Tonight...

...Another Day in Paradise...

...Two Hearts

Lionel Ritchie - All Night Long

Billy Joel - I Don't Need a Gun

Yes - Owner of the Lonely Heart


(klipy moc neznám, poslouchám to bez dívání se na videa)

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 17:48 29. Aug 2012
by Fryn
Sice ne původní, ale v této podobě (aspoň pro mě), přece jen poslouchatelnější :) .
A Static Lullaby - Toxic

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 23:17 29. Aug 2012
by Bruciacullo

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 10:21 30. Aug 2012
by Prasokralik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 11:17 30. Aug 2012
by kucik
Prasokralik wrote:Hurt
Hodne zajimavej cover.

Sweet

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 15:27 30. Aug 2012
by Molly23

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 16:07 30. Aug 2012
by Prasokralik
Trochu klasiky

Police on my Back

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 23:00 30. Aug 2012
by Molly23
Trošku poslké hudby... kytarové labůžo orgasmus :D a co teprve ty kopáky...

http://www.youtube.com/watch?v=Kp-rVgy5ffI

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 11:44 02. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Stare, popikovite, ale mne hodne bavici.....pekna rytmika, memu stylu blizka.
A Perfect Circle - The Outsider

A trocha punkrocku
Underoath - Writing on the Walls

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 11:58 02. Sep 2012
by -RoF-
Včera jsem s díval na film Miláček nebo teda Bel Ami, zaujala mě tam tahle hudba, pěkná.
Ale jinak knížka byla lepší jak film teda. Ikdyž teda Christina Ricci na tu radost pohledět, má krásné oči a ted fakt myslím oči. :)

Bel Ami