Page 100 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:00 26. Aug 2012
by Prasokralik
Tak opět si zaspamíme, jeden by dnes pro všechny ty Biebery, metaly a techna zapomněl na skutečnou hudbu:
Modř Karibiku hodně starý počin
Nothing Compares 2U
Tom's Dinner
Train in Vain trochu punk rocku
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:08 26. Aug 2012
by Prasokralik
Něco stínů od majstra Oldfielda:
Moonlight Shadow
Shadow on the Wall
Cesta domů....
od Eithne
On My Way Home
od Vangelis
I´ll Find My Way Home
a ještě Vangelis, kosmická
Alpha
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 09:12 27. Aug 2012
by xxxMajkyxxx
Kdyz sem slencak prisel s trancem, tak tady taky trochu elektra.
Sigma - All Blue
Water - Egypt
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 19:27 28. Aug 2012
by Molly23
Tak jsme s kamarády vytvořili Projekt 58, punk rockovou kapelu! Kdyby měl někdo zájem tak v Šestajovicích u hospody Kuželna (hned u fotbalového hřiště) 15. září koncert!
z Černého Mostu autobusy 303,304,344
něco za našeho playlistu:
http://www.youtube.com/watch?v=wZGg6u5WTUQ
http://www.youtube.com/watch?v=BBSbZSL1LdY
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 23:01 28. Aug 2012
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 03:44 29. Aug 2012
by Caehan
(New Wave & elektronická hudba)
Jedna starší...
New Order - True Faith
...a přidám ještě
Blue Monday a
Temptation od stejné skupiny, tu druhou možná znáte z filmu Trainspotting a možná také vůbec.
(bossa nova)
Jestli tuhle neznáte, vlepte si facku -
Girl from Ipanema
(jazz)
Další hodně známá -
Take Five od Davea Brubecka.
(a tak různě...)
Pater Gabriel - Mercy Street
Phil Collins - In the Air Tonight...
...Another Day in Paradise...
...Two Hearts
Lionel Ritchie - All Night Long
Billy Joel - I Don't Need a Gun
Yes - Owner of the Lonely Heart
(klipy moc neznám, poslouchám to bez dívání se na videa)
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:48 29. Aug 2012
by Fryn
Sice ne původní, ale v této podobě (aspoň pro mě), přece jen poslouchatelnější

.
A Static Lullaby - Toxic
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 23:17 29. Aug 2012
by Bruciacullo
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 10:21 30. Aug 2012
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 11:17 30. Aug 2012
by kucik
Hodne zajimavej cover.
Sweet
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:27 30. Aug 2012
by Molly23
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:07 30. Aug 2012
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 23:00 30. Aug 2012
by Molly23
Trošku poslké hudby... kytarové labůžo orgasmus

a co teprve ty kopáky...
http://www.youtube.com/watch?v=Kp-rVgy5ffI
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 11:44 02. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Stare, popikovite, ale mne hodne bavici.....pekna rytmika, memu stylu blizka.
A Perfect Circle - The Outsider
A trocha punkrocku
Underoath - Writing on the Walls
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 11:58 02. Sep 2012
by -RoF-
Včera jsem s díval na film Miláček nebo teda Bel Ami, zaujala mě tam tahle hudba, pěkná.
Ale jinak knížka byla lepší jak film teda. Ikdyž teda Christina Ricci na tu radost pohledět, má krásné oči a ted fakt myslím oči.
Bel Ami