Page 100 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:02 20. Nov 2013
by karolina
kucik wrote:U me doslo ke zmene planu. Instalace oken.
Hmm, sedmičky nebo osmičky? To je přece jen na půldne...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:09 20. Nov 2013
by kucik
karolina wrote: Hmm, sedmičky nebo osmičky? To je přece jen na půldne...
Samotny usazeni jo, ale pak zednicky prace kolem. To neco zabere.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:52 22. Nov 2013
by Theogil I
Naprosto předběžně a nezávazně - rád bych se 30.11.2013 podíval do Prahy na Vánoční trhy na Staroměstském a Václavském náměstí, tak kdyby nás čirou náhodou někdo chtěl potkat a popít třeba nějaký ten kalíšek teplého čehosi tak .................

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:30 22. Nov 2013
by Bahnak
Vánoční trhy na staromáku a Václaváku bohužel kluci zlatý musím vynechat, ještě splácím hypotéku z návštěvy této destinace loni. :(

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:33 22. Nov 2013
by Theogil I
Bahnak wrote:Vánoční trhy na staromáku a Václaváku bohužel kluci zlatý musím vynechat, ještě splácím hypotéku z návštěvy této destinace loni. :(
To je to takový masakr?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:40 22. Nov 2013
by Braenn
Vánoční trhy doporučuju ty na Míráku, jsou malé, ale hezunké. A vypadají tak jako vánočně a neproturisticky.

P.S. doporučuji tam palačinku a pánský štrůdl k tomu - panák rumu v horkém moštu :D

Výlet stejně rušíme, páč má pršet :( Tak třeba bude něco ve městě.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:47 22. Nov 2013
by Bahnak
Theogil I wrote:
Bahnak wrote:Vánoční trhy na staromáku a Václaváku bohužel kluci zlatý musím vynechat, ještě splácím hypotéku z návštěvy této destinace loni. :(
To je to takový masakr?
Až uvidíš ty ceny nasazené pro německé návštěvníky tak pochopíš, co si pamatuji tak loni deci medoviny přišla kolem 70 Kč, to se pak těch "pár kalíšků na zahřátí" docela prodraží...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:56 22. Nov 2013
by Theogil I
Bahnak wrote:
Theogil I wrote:
Bahnak wrote:Vánoční trhy na staromáku a Václaváku bohužel kluci zlatý musím vynechat, ještě splácím hypotéku z návštěvy této destinace loni. :(
To je to takový masakr?
Až uvidíš ty ceny nasazené pro německé návštěvníky tak pochopíš, co si pamatuji tak loni deci medoviny přišla kolem 70 Kč, to se pak těch "pár kalíšků na zahřátí" docela prodraží...
To asi jo :? , tak se budeme krotit a projdeme si hezky Prahu. Stejně tam jezdím jen na Pankrác do práce a na zbytek nemám vůbec čas, tak se kouknu jednou za desetiletí po městě.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:57 28. Nov 2013
by Absinthorix
Braenn wrote:Výlet stejně rušíme, páč má pršet :( Tak třeba bude něco ve městě.
Co takhle výjezdovka k Holečkům? 8)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:40 28. Nov 2013
by Braenn
Trochu z ruky pro zbytek :D ale mohli bysme něco příští čtvrtek, co vy na to?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:03 28. Nov 2013
by Firefox_
Holečkové... To je ta hospoda na Vypichu? Nechcem to posunout někam do středu města?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:35 02. Apr 2014
by Bahnak
Je tu jaro, venku je krásně, dokonce je i středa. Neříká vám to všem něco?
Vyšák tak nějak láká...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:36 02. Apr 2014
by J.F.Payne
Teoreticky bych se stavil.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:50 02. Apr 2014
by Bahnak
Hm, tak podtemno koukam moc nemuže, šel by někdo kromě mě a payna?
Pivínko hezky venku...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:54 02. Apr 2014
by mandos
Já bych chuť měl ale jsem Kladno-bound do pátku.