Page 100 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:14 05. Dec 2013
by sandoftime
Bahnak wrote:sandoftime wrote:Ale rakvit stovky a stovky krysáků, jezevčíků, <libovolná_jiná_low_level_mrcha> abych se dostal na nějaký použitelný level mne vážně nebaví. Rozdíl mezi ST a NT je pouze v tom, že těch potvor bude třeba zabít mnohonásobně tolik, protože rozmezí XP na level se nám natáhlo do milionů.
NT podporuje družinu - tedy podporuje interakci mezi hráči, ať už je jakákoliv.
Tedy mezitím co ty budeš rakvit stovky krysáků a jezevčíčků a za pár dní to dotáhneš na 5. level, bude družina 4 lidí za ten samý čas už na levlu 8-9 a společně budou pořádat výpravy do dungů, mlátit se v CvC a zažívat příběhy, prožívat své osudy a vůbec rozvíjet postavičky dle libovůle.
Pakliže budeš zabíjet potvory které jsou pro zabíjení na tvém levlu určeny, dostaneš za ně patřičnou odměnu v podobě XP. Tedy ne v jednotkách 1-20 XP, ale třeba 100-1000 XP. Vážně. A to ani nemluvím o XP za bossy, ale bosse holt bez družiny na nízkém levlu nejspíše nebudeš dávat úplně v pohodě. Expení pak není vůbec tak jak popisuješ, naopak, dobře postavená a sehraná družinka která se nebojí výzev se klidně dostane na level zhruba za stejnou dobu jako na ST, ne li dříve.
Po určité době hraní na NT zjistíš, že srovnávat ji pořád dokola se ST, je prostě úplně mimo. Ano, zůstaly názvy jako "Karatha", "Ivory", ale mechanika, herní deska, systémy, prostě vše je do základů překopáno. Jistě, ST byla skvělá, ale až se doladí NT, bude prostě lepší. Samosebou jinak než ST, protože to prostě není ST. Určitě nesedne ve všem každému, ale rozhodně bude zajímavá a rozhodně bude mít dlouho co nabídnout. Až se odprostíš od šablony ST, tak to prostě přijde samo.
Tak to promin, ale ty se mi snažíš vysvětlit, že NT bude v expení něco jiného než ST? to jsi trochu vedle, je to totiž uplně to samé. Příběh je lehce jiný, mapa světa je jiná, lokace jsou graficky pestřejší, povolání lepší a spousta nových vylepšených věcí, ale systém expení je stále jen bezduché creepování. Na tom se nezměnilo nic. vyjma zvednutí XP požadavků na level. Bohužel se jede korejský grindovací systém, kdy přitom většina nekorejských rpg má creep jako bonus a leveluje se jinak. Pokud si myslíš, že mi jde o starou thalii tak to se pleteš. I tam to byla nuda.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:25 05. Dec 2013
by Bahnak
sandoftime wrote:Pokud si myslíš, že mi jde o starou thalii tak to se pleteš. I tam to byla nuda.
V tom případě absolutně netuším co děláš na tomto fóru.
sandoftime wrote:ale systém expení je stále jen bezduché creepování. Na tom se nezměnilo nic. vyjma zvednutí XP požadavků na level.
Chyba lávky, představ si že jsou tady již postavy co za pár hodin časovkování vydělaly více XP než creeper za pár dní. Logicky jsou na vyšším levlu a to se třeba ani ještě pořádně nepodívaly za hradby.
Ale zhruba rozumím, máš svůj názor na něco co jsi nevyzkoušel, diskutovat o něm nechceš, protože sám to víš nejlíp.
NT neběží pořádně vlastně ani 14 dní, ale už ji máš ve škatuli s cedulí "Zase špatně".
sandoftime wrote:to jsi trochu vedle, je to totiž uplně to samé. Příběh je lehce jiný, mapa světa je jiná, lokace jsou graficky pestřejší, povolání lepší a spousta nových vylepšených věcí
Nerozumím, Já jsem vedle a shard je stejný a hned za to mi vyjmenuješ že je ve spoustě věcech jiný? Čteš si to občas po sobě?
No, každopádně tě do hry rozhodně nikdo nenutí, jen mi přijde mimo shazovat práci jiných ještě dříve, než si ji vyzkouším.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:35 05. Dec 2013
by sandoftime
Bahnak wrote:sandoftime wrote:Pokud si myslíš, že mi jde o starou thalii tak to se pleteš. I tam to byla nuda.
V tom případě absolutně netuším co děláš na tomto fóru.
Já absolutně nechápu, jak ti může unikat smysl věty. I tam to byla nuda. To, jakožto zájmeno, odkazuje na creepení.
sandoftime wrote:ale systém expení je stále jen bezduché creepování. Na tom se nezměnilo nic. vyjma zvednutí XP požadavků na level.
Chyba lávky, představ si že jsou tady již postavy co za pár hodin časovkování vydělaly více XP než creeper za pár dní. Logicky jsou na vyšším levlu a to se třeba ani ještě pořádně nepodívaly za hradby.
Ale zhruba rozumím, máš svůj názor na něco co jsi nevyzkoušel, diskutovat o něm nechceš, protože sám to víš nejlíp.
NT neběží pořádně vlastně ani 14 dní, ale už ji máš ve škatuli s cedulí "Zase špatně".
Jsem rád, že mě znáš tak dobře. až o sobě nebudu vědět něco dalšího, hned se tě zeptám.
sandoftime wrote:to jsi trochu vedle, je to totiž uplně to samé. Příběh je lehce jiný, mapa světa je jiná, lokace jsou graficky pestřejší, povolání lepší a spousta nových vylepšených věcí
Nerozumím, Já jsem vedle a shard je stejný a hned za to mi vyjmenuješ že je ve spoustě věcech jiný? Čteš si to občas po sobě?
No, každopádně tě do hry rozhodně nikdo nenutí, jen mi přijde mimo shazovat práci jiných ještě dříve, než si ji vyzkouším.
Opět nerozumíš psanému textu. Za to já ti nemůžu, doporučuju číst pořádně a odRAGEovat se, než budeš reagovat.
Topic se jmenuje "co mi na thalii vadí" a mě vadí xp systém. Je mi jasné, že nebudeš spokojený, dokud se ti nepodaří vnutit mi svůj, zcela jistě briliantní, názor, ale promiň, trpím chorobou zvanou "mám svůj vlastní".
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:46 05. Dec 2013
by Shaman88
Ano napsal jsi co ti vadí, tak to nemusíš pitvat, tahle už patří do spamu.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:21 05. Dec 2013
by soul1
RASIZMUS a Rasiste kteři se naštvou když naně vyplivnete Rasisticke nazory!

ne jen si dělam srandu ale je zajimave kolik je ve hře Rasistickejch postav
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:22 05. Dec 2013
by Mourisson1
Nehraješ náhodou půldraka?

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:23 05. Dec 2013
by soul1
Mourisson1 wrote:Nehraješ náhodou půldraka?

no však jasně

co jineho by muselo snašet tolik rasistickejch naražek

Elfove už nejsou v modě

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:26 05. Dec 2013
by Aulus
soul1 wrote:Mourisson1 wrote:Nehraješ náhodou půldraka?

no však jasně

co jineho by muselo snašet tolik rasistickejch naražek

Elfove už nejsou v modě

Tieflingové?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:26 05. Dec 2013
by J.F.Payne
To dotváří atmosféru světa. Nevraživost mezi elfama a trpaslíkama vidím radši, než kdyby se vodili za ruce. Paladin se taky nebude objímat s tieflingem. A tak.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:32 05. Dec 2013
by Nalkanar
CO jsem viděl, tak tě kvůli křídlům zatím nikdo nechtěl mučit, ani do tebe střílet jen tak lukem, takže v pohodě.

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:49 05. Dec 2013
by soul1
Nalkanar wrote:CO jsem viděl, tak tě kvůli křídlům zatím nikdo nechtěl mučit, ani do tebe střílet jen tak lukem, takže v pohodě.

Tobě se aspoň řika okřidlenej

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:53 05. Dec 2013
by karolina
soul1 wrote:RASIZMUS a Rasiste kteři se naštvou když naně vyplivnete Rasisticke nazory!

ne jen si dělam srandu ale je zajimave kolik je ve hře Rasistickejch postav
..... ale co čekáš když hraješ ušáka s ocasem?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:54 05. Dec 2013
by soul1
karolina wrote:soul1 wrote:RASIZMUS a Rasiste kteři se naštvou když naně vyplivnete Rasisticke nazory!

ne jen si dělam srandu ale je zajimave kolik je ve hře Rasistickejch postav
..... ale co čekáš když hraješ ušáka s ocasem?
možna kdyby sis to lepe přečetla došlo by ti že si stoho dělam srandu ale tak co

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 21:42 05. Dec 2013
by Bahnak
sandoftime wrote:Topic se jmenuje "co mi na thalii vadí" a mě vadí xp systém.
Navrhni lepší XP system, tvé nápady na inovaci jsou vítány.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 22:47 05. Dec 2013
by karolina
Lidi co nepřemýšlej, a to dost. (Startovací ostrůvek)
Dík panu Mudrcovi, za vysvobození.