Jen jsem chtěl poukázat na to, že to jde vzít i bez prototypů *dělá si poznámku na seznam příslušníků GN*

a přitom ten strom nebude chudý.
A o zkoušení těch tanků... no jak se na to podíváš

. Když na to kouknu okem rýpala, tak ti povím, že to co zkoušíš ve WoTku jsou stroje, jejich vlastnosti definuje systém hry (rychlost, počet HP, síla pancíře, penetrace, DMG) a někdy jsou i vzhledy předesignované. Někde jsem četl, že si wargaming některé komponenty tanků (děla, motory) zcela vymýšlí. Takže o zkoušení tady vlastně nemůže být řeč

. Podívejte se třeba na Tigera(P), byl to prototyp, v pořádku, vzhled odpovídá plánům, v pořádku. Čelní pancíř 200mm? Tohle už je Wargamingová pohádka z důvodu snahy o odlišení od klasického Tigera. A to jsou právě ty důvody proč s úsměvem na tváří říkám, že jedno je takové pro děti a druhé pro chlapy. U WoT prostě nemám pocit jako bych ovládal tank, ale prostě cosi co jako tank vypadá. Protože je mi jasné, že by vám bylo úplně u zadku, kdyby tam místo tanků jezdilo třeba
toto. A přesvědčovat vás o něčem nemá smysl a rozhodně se o to nepokouším, jen porovnávám názory. Naštěstí u tanků se těžko hledají šílené konstrukce typu Ratte a podobně, takže ta hra vypadá prostě dobře. U letadel je to horší. Já jsem WoWp vymazal potom co jsem si uvědomil, že by na mě někdy na vyšším tieru mohlo vylétnout toto...
A víte co mě akorát hrozně irituje na hráčích WoT popřípadě WoWp? To, že hru považují za zdroj technických informací! Někdy se člověk fakt nasměje, když nakoukne na komentáře na facebookových stránkách hry. Je až děsivé kolik lidí si dnes na základě WoT myslí, že jsou experti na obrněnou techniku.
A na závěr přiložím věc, která potvrzuje můj názor o hračkách
