Page 100 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 16:48 01. Oct 2013
by KaTo
Puxina wrote:To jsou občas haluze :D

Hráč IS na začátku hry jen marně napsal "I wwsssd" a pak ve výpisu že se ten tank utopil. Hotl ho chtěl zachránit, ale zrovna psal :D

No a druhý hráč mu na to napsal "Stop...this is tank, no ship"

:D
:lol: :lol: :lol: :lol:

Btw - je to ruský tank, ty můžou být cokoli - klidně i pokojně orající traktor, který se posléze vznese a kobercovým náletem zničí soupeře...tak proč ne parník?! :twisted: :mrgreen: :mrgreen:

Re: World of Tanks

Posted: 17:35 02. Oct 2013
by Puxina
Tolik killů jsem se středákem teda ještě neměl :D A to jsem poslední střelou zničil ARL, které na mě mířilo a já měl 50hp :D

Re: World of Tanks

Posted: 17:39 02. Oct 2013
by KaTo
Puxina wrote:Tolik killů jsem se středákem teda ještě neměl :D A to jsem poslední střelou zničil ARL, které na mě mířilo a já měl 50hp :D
*koukne na tank s nápisem Made in USSR* ...tak a teď tohle nastřílej za wermacht :twisted: . //vtip

Jinak slušně jsi je požral :lol: :lol: !

Re: World of Tanks

Posted: 17:46 02. Oct 2013
by Puxina
Pfff mě se němci nebo nácci nelíbí. :P

Re: World of Tanks

Posted: 18:01 02. Oct 2013
by KaTo
Puxina wrote:Pfff mě se němci nebo nácci nelíbí. :P
Nejde o líbení nebo nelíbení, ale prostě s ruským tanky v ruské hře toho nastřílíš vždy víc, než s tanky jiných národů...a snáz :D .

Re: World of Tanks

Posted: 20:12 02. Oct 2013
by Bahnak
KaTo wrote:Nejde o líbení nebo nelíbení, ale prostě s ruským tanky v ruské hře toho nastřílíš vždy víc, než s tanky jiných národů...a snáz :D .
*přikývne*
Zas je to ale i trošku o stylu hry. Rusáci mají tančíky na "easy play" - prostě jezdíš na osvědčený fleky, stavíš se do osvědčených úhlů a co je červený to rozsekáš.
Frantíci jsou trošku více o defenzívě, prostě každej národ to má trošku jinak no. Někdo musí více taktizovat s nastavováním tělíčka nepříteli, někdo musí více jezdit, ..., prostě těch faktorů je moc.
Ale taky mi ruská linka zatím přijde nejveselejší. Jsem "easy play gamer" tak mi to prostě vyhovuje.

Re: World of Tanks

Posted: 09:42 03. Oct 2013
by Puxina
To jsou kecy :D A proč mám se stugem taky 9 killů ? :roll:

Re: World of Tanks

Posted: 09:53 03. Oct 2013
by Molly23
Jen tak pro představu jak jde vyplnit technologický strom bez použití všelijakých protipů atd. :) moc se mi tam třeba líbí přítomnost Ka'tuší a různých flaků, už jen to je důkaz, že na jedné mapě se setkají jak letadla, tak tanky!

Německý strom:
http://img689.imageshack.us/img689/8671/zzglykq.jpg
Ruský strom:
http://i49.tinypic.com/kd4i9s.jpg

Re: World of Tanks

Posted: 12:19 03. Oct 2013
by Puxina
Mollymissaku opravdu ti doporučuju cvičit i/y ;)

Jinak ty prototypy, nevím proč tě to tak žere, ale holt je to asi záměr tvůrců. Třeba někdo jako já si rád vyzkouší tanky, které byly jen a pouze na napíře.

Díval jsem se na to video warthunder, ale nějak jsem si to nepřekládal. Zajímalo by mě jak to spojí dohromady ty tanky (viděl jsem i polopásáky a normální vozidla na pneu, nemýlím-li se) letadla a lodě. Počet hráčů na mapě a tak no.

Re: World of Tanks

Posted: 12:35 03. Oct 2013
by KaTo
Je to hra, od slova hrát si. Nějaké prototypy nebo UFO (vymyšlené tanky) mě nevadí. Ani ve WoTu, ani u WT. Pokud jsou vyvážené a zapadají do konceptu.

Re: World of Tanks

Posted: 13:11 03. Oct 2013
by Puxina
KaTo wrote:Je to hra, od slova hrát si. Nějaké prototypy nebo UFO (vymyšlené tanky) mě nevadí. Ani ve WoTu, ani u WT. Pokud jsou vyvážené a zapadají do konceptu.
Jo a sověti nejsou vyvážení, zajisté. :roll:
Nevím proč, ale příjde mi to jen jako názory od lidí, kteří bud neumí sověty střílet a nebo neví jakou jinou výmluvu si najít. :D

Re: World of Tanks

Posted: 14:05 03. Oct 2013
by Puxina

Re: World of Tanks

Posted: 18:29 03. Oct 2013
by KaTo
Puxina wrote:
KaTo wrote:Je to hra, od slova hrát si. Nějaké prototypy nebo UFO (vymyšlené tanky) mě nevadí. Ani ve WoTu, ani u WT. Pokud jsou vyvážené a zapadají do konceptu.
Jo a sověti nejsou vyvážení, zajisté. :roll:
Nevím proč, ale příjde mi to jen jako názory od lidí, kteří bud neumí sověty střílet a nebo neví jakou jinou výmluvu si najít. :D
Se na to díváš (nejspíš) špatně. Jako celek je hra vyvážená, ale ne podle národů. Si vem co charakterizuje heaviny - trochu bagatelizuju, najdou se výjimky:
Sověti - průlomové "cinkací" tanky s brutální alfa dmg.
Amíci - "zakopávací" tanky s neprůstřelnou věží a průměrným dělem.
Briti - (nebýt goldů, tak) neprůstřelné, pomalé klovací rychlopalky.
Frantící - papírové zádobníky.
Němci - něco mezi brity a frantíky se sniperskými děly.

Takže každý má šanci hrát si to co mu vyhovuje. Nicméně to ownují sovětské tanky.
A co se týká desítek, tak WG vždycky udělá nějaký prasečí X. tier (momentálně jsou to nové TD), aby mu to hráči expili a pak to potichu nerfne a vymyslí "novou" větev.
O tom co dělá s tanky nižších tierů s jejich MM je věc druhá. Příklad - T43, KV-5, Lowe. Kdysi opravdu vydělávajcí prémiové tanky, sázené většinou jako "top" tier. Dneska mají zprasené MM a jsou nasazované proti desítkám.

Re: World of Tanks

Posted: 19:34 03. Oct 2013
by Puxina
Prémiáky proti desítkám? To mi příjde divné nevím sice občas hraju Typa59, ale většinou jsem max s devítkama.

S tím nerfováním to dle mě hodně lidí hrotí. Holt se to upravuje dle statistik a pokud ten tank moc vyčnívá, tak ho upraví. Hráči jsou nevděčné paka. Bud by nadávali na nějaký tank, že je silný a že ho neupravili a nebo nadávají, že je nějaký tank silný, at ho upraví :D

Jinak sověti cinkací tanky? :D Proč mě příjde že nejvíc cinkají němci? Např E-75, nějaké ty vysoké VK a nebo E-100 at už těžký nebo stíhač. :wink:
No to je fuk :)

Re: World of Tanks

Posted: 19:57 03. Oct 2013
by Molly23
Jen jsem chtěl poukázat na to, že to jde vzít i bez prototypů *dělá si poznámku na seznam příslušníků GN* ;) a přitom ten strom nebude chudý.

A o zkoušení těch tanků... no jak se na to podíváš :lol: . Když na to kouknu okem rýpala, tak ti povím, že to co zkoušíš ve WoTku jsou stroje, jejich vlastnosti definuje systém hry (rychlost, počet HP, síla pancíře, penetrace, DMG) a někdy jsou i vzhledy předesignované. Někde jsem četl, že si wargaming některé komponenty tanků (děla, motory) zcela vymýšlí. Takže o zkoušení tady vlastně nemůže být řeč :). Podívejte se třeba na Tigera(P), byl to prototyp, v pořádku, vzhled odpovídá plánům, v pořádku. Čelní pancíř 200mm? Tohle už je Wargamingová pohádka z důvodu snahy o odlišení od klasického Tigera. A to jsou právě ty důvody proč s úsměvem na tváří říkám, že jedno je takové pro děti a druhé pro chlapy. U WoT prostě nemám pocit jako bych ovládal tank, ale prostě cosi co jako tank vypadá. Protože je mi jasné, že by vám bylo úplně u zadku, kdyby tam místo tanků jezdilo třeba toto. A přesvědčovat vás o něčem nemá smysl a rozhodně se o to nepokouším, jen porovnávám názory. Naštěstí u tanků se těžko hledají šílené konstrukce typu Ratte a podobně, takže ta hra vypadá prostě dobře. U letadel je to horší. Já jsem WoWp vymazal potom co jsem si uvědomil, že by na mě někdy na vyšším tieru mohlo vylétnout toto...
Image

A víte co mě akorát hrozně irituje na hráčích WoT popřípadě WoWp? To, že hru považují za zdroj technických informací! Někdy se člověk fakt nasměje, když nakoukne na komentáře na facebookových stránkách hry. Je až děsivé kolik lidí si dnes na základě WoT myslí, že jsou experti na obrněnou techniku.

A na závěr přiložím věc, která potvrzuje můj názor o hračkách :lol: