Page 100 of 331

Re: Poděkování

Posted: 08:35 07. May 2010
by Bahnak
-RoF- wrote:A příště mějte něco pěkné u sebe.
já měl :-D vždycky mám :-D

Re: Poděkování

Posted: 09:07 07. May 2010
by Jkerry
Bahnak wrote:
-RoF- wrote:A příště mějte něco pěkné u sebe.
já měl :-D vždycky mám :-D
Tímto bych rád poděkoval podtemňákům že mě sejmuli Delricka a samozřejmě rofovi že ho zachránila Aria :). Byla to docela prča.

Re: Poděkování

Posted: 08:57 08. May 2010
by Radim
-RoF- wrote:
Bahnak wrote:dobre sem se bavil, aria dnes 100 bodu :-D
dobre to ROF popsal :-D :
Hodit vlka mezi ovečky :-D
Já bý velmi rychlá ovečka, já utíkala ještě 10 minut :-D
Vrrrr ...haf haf...haůůů :twisted:

Já doufám, ste z toho neměli špatnou zkušenost, ikdyž ze začátku to tak vypadalo :roll: .
Hlavně doufám, že Arlaen nebude mít následky na své drowí duši :D

A příště mějte něco pěkné u sebe.
Já jsem s výsledkem naší výpravy a jejím nezdárným koncem velmi spokojen :mrgreen: .
Ochutnal jsem svůj první devast :twisted:,ale taky bych mazal jak protrženej kdyby to šlo.
Viděl jsem ten Timestop,pak jen četl...a kurva nebo něco podobnýho od Kora,vylemptal rychlost a prásk hotovo.
Arlaen dole hnedka zatloukal,že hudlana nedostal :mrgreen: :mrgreen:

Díky bylo to fajn

Re: Poděkování

Posted: 22:06 08. May 2010
by Práček
Radim wrote:
-RoF- wrote:
Bahnak wrote:dobre sem se bavil, aria dnes 100 bodu :-D
dobre to ROF popsal :-D :
Hodit vlka mezi ovečky :-D
Já bý velmi rychlá ovečka, já utíkala ještě 10 minut :-D
Vrrrr ...haf haf...haůůů :twisted:

Já doufám, ste z toho neměli špatnou zkušenost, ikdyž ze začátku to tak vypadalo :roll: .
Hlavně doufám, že Arlaen nebude mít následky na své drowí duši :D

A příště mějte něco pěkné u sebe.
Já jsem s výsledkem naší výpravy a jejím nezdárným koncem velmi spokojen :mrgreen: .
Ochutnal jsem svůj první devast :twisted:,ale taky bych mazal jak protrženej kdyby to šlo.
Viděl jsem ten Timestop,pak jen četl...a kurva nebo něco podobnýho od Kora,vylemptal rychlost a prásk hotovo.
Arlaen dole hnedka zatloukal,že hudlana nedostal :mrgreen: :mrgreen:

Díky bylo to fajn
jj presne..kdyz nesedite v dilnach tak se da uzit hafo srandy :)

Re: Poděkování

Posted: 08:54 09. May 2010
by Lenulasek
Já to říkám pořád. Pojdte s náma hrát :) my nejsme zlý a rádi si zahrajeme. A tahle pozvánka platí pouze pro slušné hráče co neprasí hru. ;)

Re: Poděkování

Posted: 16:27 09. May 2010
by Sobik
VELKÝ DÍKY Caironovi! :D

Re: Poděkování

Posted: 18:18 09. May 2010
by Esuliams
No teda, myslím si, že jsem dneska nebyla jediná, komu to vyrazilo dech. Vůbec jsem nevěděla, jak mám na to reagovat. :mrgreen:
My jsme čekali něco "velkýho", přeci jen už jsme na Cairona zvyklí, ale tohle zas předčilo naše očekávání.
Nádherné, ohromující, dokonalé!
Děkujeme Cairone, vládče toolsetu *sklání se*

Re: Poděkování

Posted: 20:40 09. May 2010
by Hunnreh
Velke poděkování Caironovi, Je to ... nemám slov

Re: Poděkování

Posted: 23:16 10. May 2010
by G14
diky hraci Molly23 za spolupraci pri mucenicku :P

Re: Poděkování

Posted: 19:21 11. May 2010
by -darkvision-
G14 wrote:diky hraci Molly23 za spolupraci pri mucenicku :P
ja bych vam taky podekoval za zabavu, kdyby to trvalo trochu dele, ale takhle mi pred zraky zmizet, to se nedela :twisted:
Ale i tak diky, bavil sem se pri sledovani vas.

Re: Poděkování

Posted: 21:55 11. May 2010
by G14
kdyz ty taky prijdes az po muceni :mrgreen:
diky Viedrilovi a opet Molly23 za paradni zabavnou hru a taky Caironovi za jeho vecny nervy a pomoc :P

Re: Poděkování

Posted: 03:13 12. May 2010
by Ikstremist
ó díky Ti velký bože Cairone za pomoc při dněšních bugovitých útrapách! :!:

Re: Poděkování

Posted: 10:55 12. May 2010
by Dark_Sidius
Pozdně děkuji neznámému DM za páteční zpestření hry. Chvílema jsem se opravdu bál! :D

Re: Poděkování

Posted: 12:11 12. May 2010
by Molly23
G14 wrote:kdyz ty taky prijdes az po muceni :mrgreen:
diky Viedrilovi a opet Molly23 za paradni zabavnou hru a taky Caironovi za jeho vecny nervy a pomoc :P
Taky dík, snad se to vyřeší s tou frakcí. Kupte mi kytaru a červenou oponu. Poskytnu veselí a ohromnou zábavu :D.

Re: Poděkování

Posted: 12:22 12. May 2010
by Pajule
Děkujů turiel a její Bel za pěkné ťapání po světě :)