Re: Poděkování
Posted: 08:35 07. May 2010
já měl-RoF- wrote:A příště mějte něco pěkné u sebe.
já měl-RoF- wrote:A příště mějte něco pěkné u sebe.
Tímto bych rád poděkoval podtemňákům že mě sejmuli Delricka a samozřejmě rofovi že ho zachránila AriaBahnak wrote:já měl-RoF- wrote:A příště mějte něco pěkné u sebe.vždycky mám
Já jsem s výsledkem naší výpravy a jejím nezdárným koncem velmi spokojen-RoF- wrote:Vrrrr ...haf haf...haůůůBahnak wrote:dobre sem se bavil, aria dnes 100 bodu![]()
dobre to ROF popsal:
Hodit vlka mezi ovečky
Já bý velmi rychlá ovečka, já utíkala ještě 10 minut![]()
Já doufám, ste z toho neměli špatnou zkušenost, ikdyž ze začátku to tak vypadalo.
Hlavně doufám, že Arlaen nebude mít následky na své drowí duši![]()
A příště mějte něco pěkné u sebe.
jj presne..kdyz nesedite v dilnach tak se da uzit hafo srandyRadim wrote:Já jsem s výsledkem naší výpravy a jejím nezdárným koncem velmi spokojen-RoF- wrote:Vrrrr ...haf haf...haůůůBahnak wrote:dobre sem se bavil, aria dnes 100 bodu![]()
dobre to ROF popsal:
Hodit vlka mezi ovečky
Já bý velmi rychlá ovečka, já utíkala ještě 10 minut![]()
Já doufám, ste z toho neměli špatnou zkušenost, ikdyž ze začátku to tak vypadalo.
Hlavně doufám, že Arlaen nebude mít následky na své drowí duši![]()
A příště mějte něco pěkné u sebe..
Ochutnal jsem svůj první devast,ale taky bych mazal jak protrženej kdyby to šlo.
Viděl jsem ten Timestop,pak jen četl...a kurva nebo něco podobnýho od Kora,vylemptal rychlost a prásk hotovo.
Arlaen dole hnedka zatloukal,že hudlana nedostal![]()
Díky bylo to fajn
ja bych vam taky podekoval za zabavu, kdyby to trvalo trochu dele, ale takhle mi pred zraky zmizet, to se nedelaG14 wrote:diky hraci Molly23 za spolupraci pri mucenicku
Taky dík, snad se to vyřeší s tou frakcí. Kupte mi kytaru a červenou oponu. Poskytnu veselí a ohromnou zábavuG14 wrote:kdyz ty taky prijdes az po muceni![]()
diky Viedrilovi a opet Molly23 za paradni zabavnou hru a taky Caironovi za jeho vecny nervy a pomoc