Re: Cesta v hledani kulu
Posted: 18:11 29. Jan 2008
Tak to odpovidam popisu hledaneho ;]RES wrote:Kazdej kdo ma zajem si uzit hri i bez moznosti XP jen pro radost ze hry jiste rady priberem
Tak to odpovidam popisu hledaneho ;]RES wrote:Kazdej kdo ma zajem si uzit hri i bez moznosti XP jen pro radost ze hry jiste rady priberem