Page 2 of 4
Re: Stahování trofejí
Posted: 14:15 23. Feb 2008
by Aznar
no mozna nemaji, ale padaji, uz tu na to driv upozornovalo vic lidi...
jsou tam dva druhy, jeden o trochu silnejsi, ktery se stahuje a druhy slabsi, z kteryho trofej rovnou pada
Re: Stahování trofejí
Posted: 14:18 23. Feb 2008
by Rejty
Potrebuju vedet, jestli jdou stahovat jeleni, antilopy, gazely, vsichni hadi.
Re: Stahování trofejí
Posted: 14:54 23. Feb 2008
by Jachym
jeleny , antilopy, gazeli nelovím, a hadi:
lesní zmije , obří lesní zmije , hadovka a bažinná zmije stahovat jdou
Re: Stahování trofejí
Posted: 19:45 23. Feb 2008
by cmon
jeleni, antilopy a gazely stahovat nejdou
Re: Stahování trofejí
Posted: 00:17 24. Feb 2008
by Darien
Ze starých harpyjí nyní jdou stahovat trofeje, ale je trošku divný, že je to kůže krokodýla.
Re: Stahování trofejí
Posted: 11:53 27. Feb 2008
by DenGrasse
v lokaci křižovatka (mezi ivory a karathou) nejdou stahovat jeleni - po smrti ihned zmizí beze stopy...
Re: Stahování trofejí
Posted: 11:58 27. Feb 2008
by Lord_Berserk
DenGrasse wrote:v lokaci křižovatka (mezi ivory a karathou) nejdou stahovat jeleni - po smrti ihned zmizí beze stopy...
Zadna zver jako Jelni, Lane, Antilopy apod. po cely Thalii stahovat zatim nejde

Re: Stahování trofejí
Posted: 12:01 27. Feb 2008
by DenGrasse
Lord_Berserk wrote:Zadna zver jako Jelni, Lane, Antilopy apod. po cely Thalii stahovat zatim nejde

oh mas pravdu, uz se to tu psalo sorry

Re: Stahování trofejí
Posted: 16:58 27. Feb 2008
by Aznar
pri stahovani vlka mi to pise, ze sem misto kuze ziskal kord a v invu mam predmet vypadajici jako kuze vlka, akorat neni identifikovanej a vazi 5.5 libry
Re: Stahování trofejí
Posted: 17:09 27. Feb 2008
by kucik
Aznar wrote:pri stahovani vlka mi to pise, ze sem misto kuze ziskal kord a v invu mam predmet vypadajici jako kuze vlka, akorat neni identifikovanej a vazi 5.5 libry
Heh fakt kord? A z jakyho vlka to bylo? Kde zije?
Re: Stahování trofejí
Posted: 17:22 27. Feb 2008
by Aznar
kucik wrote:Aznar wrote:pri stahovani vlka mi to pise, ze sem misto kuze ziskal kord a v invu mam predmet vypadajici jako kuze vlka, akorat neni identifikovanej a vazi 5.5 libry
Heh fakt kord? A z jakyho vlka to bylo? Kde zije?
z normalnich vlku, co jsou na sever od ivory a v jeskyni...
este sem ty kuze nezkousel prodat, jestli vubec pujdou, protoze je noc
edit: prodat jdou
Re: Stahování trofejí
Posted: 18:32 27. Feb 2008
by Rejty
Vlci kuze opravena. Mela nastaveno neurcena.
Re: Stahování trofejí
Posted: 23:35 04. Mar 2008
by xyz
Drápatec ostnatý nejde stahovat.
Re: Stahování trofejí
Posted: 13:13 08. Mar 2008
by Kiri
Hyena Zihana, stahnu kuzi liteho vlka a prodam ji vpohode u vetesinka na trzisti....
Re: Stahování trofejí
Posted: 18:26 14. May 2008
by photter
z kortixe nejde nic stáhnout, skoro by mohlo, ne ?