Page 2 of 2
Re: Obchod s NPC
Posted: 17:36 30. Jan 2008
by LDamian
Mam dalsi poznamku k tomu obchodovani.
Hodilo by se nejak ty nenakoupene veci zvyraznit. Totiz pokud treba si naberu sipy co chci nakoupit a potom zjistim, ze nemam penize (priklad), tak je problem tam ty nenakoupene sipy nejak vratit. Zvlast pokud je mam v batohu 20x. Jako da se s tim pocitat a neni to nutnost, ale stejne. Aby clovek zbytecne nebyl za zlodeje.
A propo

jak dlouho trva to oznaceni zlodej?

Re: Obchod s NPC
Posted: 18:49 30. Jan 2008
by kucik
LDamian wrote:Mam dalsi poznamku k tomu obchodovani.
Hodilo by se nejak ty nenakoupene veci zvyraznit. Totiz pokud treba si naberu sipy co chci nakoupit a potom zjistim, ze nemam penize (priklad), tak je problem tam ty nenakoupene sipy nejak vratit. Zvlast pokud je mam v batohu 20x. Jako da se s tim pocitat a neni to nutnost, ale stejne. Aby clovek zbytecne nebyl za zlodeje.
A propo

jak dlouho trva to oznaceni zlodej?

Nenapada me, jak je zvyraznit.
Oznaceni trva mesic. DM ho muze sundat.
Karathsky platner ma spatny rozhovor. Scripty na cenu a koupeni veci se volaji jako kondicional.
To znamena, ze vse co mate u sebe vam hned vecpe a vezme si penize - pokud mate dost v mesci.
Re: Obchod s NPC
Posted: 12:03 01. Feb 2008
by LDamian
Protoze se k tomu nikdo neozval, tak znovu pripominam.
Obchodnici - alespon ti zakladni - nemaji v nabidce obvazy! Diky tomu pokud vam padne clen druziny a nemate lecive kouzlo (druid, klerik, bard), tak se muzete maximalne tak divat, jak pomalu umira. Stejne tak skill leceni je zatim nevyuzity.
Re: Obchod s NPC
Posted: 12:13 01. Feb 2008
by human_wreck
Nebo byste mohli alespon provizorne spustit stary craft siti. Myslim ze nekteri by si radi delali obvazy i s tim ze o skill pote prijdou
EDIT: Ti valecnici s 60ti zivotama vypadaji celkem zabavne, jak do sebe klopi lektvary po ctyrech zivotech

Re: Obchod s NPC
Posted: 13:03 01. Feb 2008
by LDamian
human_wreck wrote:Nebo byste mohli alespon provizorne spustit stary craft siti. Myslim ze nekteri by si radi delali obvazy i s tim ze o skill pote prijdou
EDIT: Ti valecnici s 60ti zivotama vypadaji celkem zabavne, jak do sebe klopi lektvary po ctyrech zivotech

No jeste zabavnejsi budou, az budou mit tech zivotu tak 200... to mas treba 45 za sebou vypitych lektvaru. To bude tak, ze pujde valecnik a za nim takova sklenena cesta z prazdnych flakonku.

Uz ted si moje postava na kazdou vypravu tech lektvaru kupuje aspon 100 - 150 a vzhledem k jeji financni situaci to nevypada, ze by nejak brzy presedlala na drazsi lektvary.

Jo, styska se mi po hulkach mensiho leceni s padesati pouzitima.