Page 2 of 2

Re: Obchod s NPC

Posted: 17:36 30. Jan 2008
by LDamian
Mam dalsi poznamku k tomu obchodovani.

Hodilo by se nejak ty nenakoupene veci zvyraznit. Totiz pokud treba si naberu sipy co chci nakoupit a potom zjistim, ze nemam penize (priklad), tak je problem tam ty nenakoupene sipy nejak vratit. Zvlast pokud je mam v batohu 20x. Jako da se s tim pocitat a neni to nutnost, ale stejne. Aby clovek zbytecne nebyl za zlodeje.

A propo :wink: jak dlouho trva to oznaceni zlodej? :) :oops:

Re: Obchod s NPC

Posted: 18:49 30. Jan 2008
by kucik
LDamian wrote:Mam dalsi poznamku k tomu obchodovani.

Hodilo by se nejak ty nenakoupene veci zvyraznit. Totiz pokud treba si naberu sipy co chci nakoupit a potom zjistim, ze nemam penize (priklad), tak je problem tam ty nenakoupene sipy nejak vratit. Zvlast pokud je mam v batohu 20x. Jako da se s tim pocitat a neni to nutnost, ale stejne. Aby clovek zbytecne nebyl za zlodeje.

A propo :wink: jak dlouho trva to oznaceni zlodej? :) :oops:
Nenapada me, jak je zvyraznit.
Oznaceni trva mesic. DM ho muze sundat.

Karathsky platner ma spatny rozhovor. Scripty na cenu a koupeni veci se volaji jako kondicional.
To znamena, ze vse co mate u sebe vam hned vecpe a vezme si penize - pokud mate dost v mesci.

Re: Obchod s NPC

Posted: 12:03 01. Feb 2008
by LDamian
Protoze se k tomu nikdo neozval, tak znovu pripominam.

Obchodnici - alespon ti zakladni - nemaji v nabidce obvazy! Diky tomu pokud vam padne clen druziny a nemate lecive kouzlo (druid, klerik, bard), tak se muzete maximalne tak divat, jak pomalu umira. Stejne tak skill leceni je zatim nevyuzity.

Re: Obchod s NPC

Posted: 12:13 01. Feb 2008
by human_wreck
Nebo byste mohli alespon provizorne spustit stary craft siti. Myslim ze nekteri by si radi delali obvazy i s tim ze o skill pote prijdou :lol:

EDIT: Ti valecnici s 60ti zivotama vypadaji celkem zabavne, jak do sebe klopi lektvary po ctyrech zivotech :wink:

Re: Obchod s NPC

Posted: 13:03 01. Feb 2008
by LDamian
human_wreck wrote:Nebo byste mohli alespon provizorne spustit stary craft siti. Myslim ze nekteri by si radi delali obvazy i s tim ze o skill pote prijdou :lol:

EDIT: Ti valecnici s 60ti zivotama vypadaji celkem zabavne, jak do sebe klopi lektvary po ctyrech zivotech :wink:
No jeste zabavnejsi budou, az budou mit tech zivotu tak 200... to mas treba 45 za sebou vypitych lektvaru. To bude tak, ze pujde valecnik a za nim takova sklenena cesta z prazdnych flakonku. :twisted: :wink: Uz ted si moje postava na kazdou vypravu tech lektvaru kupuje aspon 100 - 150 a vzhledem k jeji financni situaci to nevypada, ze by nejak brzy presedlala na drazsi lektvary. :) Jo, styska se mi po hulkach mensiho leceni s padesati pouzitima.