Page 2 of 2

Re: Komu fandíte?

Posted: 17:39 30. Jan 2008
by Sorrow
maku wrote:Sem si vážně neuvědomil, že je to server z Plzně.. nebyl to umysl.. bohužel jde jen 10 možností, tak jsem tam dal klubu u který je velká šance, že se tu někdo najde...
No tak timhle sis to uplne pohnojil :twisted: baan, baan, baan

Re: Komu fandíte?

Posted: 18:29 30. Jan 2008
by maku
*sklopí hlavu, začně špičkou boty kroužit po zemi a píská si*

Re: Komu fandíte?

Posted: 19:04 30. Jan 2008
by Sorrow
Mas jediny stesti ze Rejty ma radsi skolu nez sport :D