Re: Komu fandíte?
Posted: 17:39 30. Jan 2008
No tak timhle sis to uplne pohnojilmaku wrote:Sem si vážně neuvědomil, že je to server z Plzně.. nebyl to umysl.. bohužel jde jen 10 možností, tak jsem tam dal klubu u který je velká šance, že se tu někdo najde...