Page 2 of 3

Re: Bude nahatej hak ?

Posted: 16:17 03. Feb 2008
by photter
cpu to na "uložto" ale leze to pomalu, strpení, pak sem hodim link

Re: Bude nahatej hak ?

Posted: 16:30 03. Feb 2008
by photter
takže: stáhnout, rozbalit, co je v override, dát do override, co je v texturepacks, dát do texturepacks (přepsat a zálohovat originál)
zatim žádnej konflikt nezaznamenanej a funguje
připomínám vyjhodit z override všechny soubory, co se menujou pm??_pelvis*.* pokud tam něco takovýho náhodou máte

http://uloz.to/172987/phottersnudepack.rar

n´joy

Re: Bude nahatej hak ?

Posted: 16:32 03. Feb 2008
by Daanri
Bolo by fajn keby sa to pripadne hodilo aj na stranky Thalie, nech si to tam potom moze kazdy stiahnut.

Re: Bude nahatej hak ?

Posted: 18:08 04. Feb 2008
by Darien
Nikdo nebude očumovat druidky při ráchání v bazénku :evil: :evil: :evil:



*přesný čas ráchání, lokaci a dobrá místa na šmírování dodám později* :twisted: :mrgreen:

Re: Bude nahatej hak ?

Posted: 02:22 05. Feb 2008
by jiromir
Sorrow wrote:To ted ale budou vsechny postavicky nocni murou vsech plastickych chirurgu, kdyz budou stale nepovadle v urcitych partiich i v postarsim veku :D
tyfe vzheledem k tomu, ze ptáka maj (pokud vim) v nwn vsichni stejne dlouhyho bez ohledu na rasu, tak ty si to s tim tvym tajtrlíkem fakt budes tahat po zemi... Radsi si ty trencle nech ;)

Re: Bude nahatej hak ?

Posted: 02:27 05. Feb 2008
by igor
dneska jsem uvíznul spolu s malou tlustou černou duergarkou u správce modulu a byl jsem rád za to, že ten nahatej hak nemam :lol:

Re: Bude nahatej hak ?

Posted: 02:29 05. Feb 2008
by jiromir
igor wrote:dneska jsem uvíznul spolu s malou tlustou černou duergarkou u správce modulu a byl jsem rád za to, že ten nahatej hak nemam :lol:
ou hell...bud rad ze to nebyla velká tlustá duergarka ;) Nebo černá skřetice... To uz musis bejt zoofil abys to chtel videt.

Re: Bude nahatej hak ?

Posted: 02:31 05. Feb 2008
by igor
no s tim "malá" sem to asi trochu přehnal, prostě celkově taková prostorově rozměrnější :)

Re: Bude nahatej hak ?

Posted: 13:37 05. Feb 2008
by Zyga
Teda nevim jak vostatnim ale me se to jednou odmitlo stahnut a ted ten soubor hlasi stahovaci rychlost asi 1.8kb/sec a na to fakt nemam naladu :shock:

Re: Bude nahatej hak ?

Posted: 13:46 05. Feb 2008
by photter
nj, za uložto nemůžu ručit, dával sem dřív na lobortis ale ten je mrtvej
zkus jindy, možná sou akorát přetížený

edit: teď sem to testoval z práce a dávalo to 80k/s

Re: Bude nahatej hak ?

Posted: 14:26 05. Feb 2008
by igor
Mně to jede 3MB/s, dam to na web.

Re: Bude nahatej hak ?

Posted: 14:43 05. Feb 2008
by igor
Tak updatovanej web

Download:
- Oprava dynamických zbraní pro tlouštíky
- Updatováný CEPhlavy
- Nové hlasy
- Nude Pack

Menu:
- Chat - otvírá se v novém okně (heslo: testing)

Re: Bude nahatej hak ?

Posted: 02:43 06. Feb 2008
by jiromir
Zyga wrote:Teda nevim jak vostatnim ale me se to jednou odmitlo stahnut a ted ten soubor hlasi stahovaci rychlost asi 1.8kb/sec a na to fakt nemam naladu :shock:
Mozna to na tebe taky nemelo náladu :-)

Re: Bude nahatej hak ?

Posted: 15:28 06. Feb 2008
by Darien
Když tu mluvíte o webu, tak v té jedné sekci, tuším co váš čeká na Thalii, jsou nefuknční odkazy, ačkoliv tady na foru ta témata vypsaná jsou.

Re: Bude nahatej hak ?

Posted: 15:29 06. Feb 2008
by igor
Darien wrote:Když tu mluvíte o webu, tak v té jedné sekci, tuším co váš čeká na Thalii, jsou nefuknční odkazy, ačkoliv tady na foru ta témata vypsaná jsou.
Tam je nefunkčních věcí...