Page 2 of 3
Re: Bude nahatej hak ?
Posted: 16:17 03. Feb 2008
by photter
cpu to na "uložto" ale leze to pomalu, strpení, pak sem hodim link
Re: Bude nahatej hak ?
Posted: 16:30 03. Feb 2008
by photter
takže: stáhnout, rozbalit, co je v override, dát do override, co je v texturepacks, dát do texturepacks (přepsat a zálohovat originál)
zatim žádnej konflikt nezaznamenanej a funguje
připomínám vyjhodit z override všechny soubory, co se menujou pm??_pelvis*.* pokud tam něco takovýho náhodou máte
http://uloz.to/172987/phottersnudepack.rar
n´joy
Re: Bude nahatej hak ?
Posted: 16:32 03. Feb 2008
by Daanri
Bolo by fajn keby sa to pripadne hodilo aj na stranky Thalie, nech si to tam potom moze kazdy stiahnut.
Re: Bude nahatej hak ?
Posted: 18:08 04. Feb 2008
by Darien
Re: Bude nahatej hak ?
Posted: 02:22 05. Feb 2008
by jiromir
Sorrow wrote:To ted ale budou vsechny postavicky nocni murou vsech plastickych chirurgu, kdyz budou stale nepovadle v urcitych partiich i v postarsim veku

tyfe vzheledem k tomu, ze ptáka maj (pokud vim) v nwn vsichni stejne dlouhyho bez ohledu na rasu, tak ty si to s tim tvym tajtrlíkem fakt budes tahat po zemi... Radsi si ty trencle nech

Re: Bude nahatej hak ?
Posted: 02:27 05. Feb 2008
by igor
dneska jsem uvíznul spolu s malou tlustou černou duergarkou u správce modulu a byl jsem rád za to, že ten nahatej hak nemam

Re: Bude nahatej hak ?
Posted: 02:29 05. Feb 2008
by jiromir
igor wrote:dneska jsem uvíznul spolu s malou tlustou černou duergarkou u správce modulu a byl jsem rád za to, že ten nahatej hak nemam

ou hell...bud rad ze to nebyla velká tlustá duergarka

Nebo černá skřetice... To uz musis bejt zoofil abys to chtel videt.
Re: Bude nahatej hak ?
Posted: 02:31 05. Feb 2008
by igor
no s tim "malá" sem to asi trochu přehnal, prostě celkově taková prostorově rozměrnější

Re: Bude nahatej hak ?
Posted: 13:37 05. Feb 2008
by Zyga
Teda nevim jak vostatnim ale me se to jednou odmitlo stahnut a ted ten soubor hlasi stahovaci rychlost asi 1.8kb/sec a na to fakt nemam naladu

Re: Bude nahatej hak ?
Posted: 13:46 05. Feb 2008
by photter
nj, za uložto nemůžu ručit, dával sem dřív na lobortis ale ten je mrtvej
zkus jindy, možná sou akorát přetížený
edit: teď sem to testoval z práce a dávalo to 80k/s
Re: Bude nahatej hak ?
Posted: 14:26 05. Feb 2008
by igor
Mně to jede 3MB/s, dam to na web.
Re: Bude nahatej hak ?
Posted: 14:43 05. Feb 2008
by igor
Tak updatovanej web
Download:
- Oprava dynamických zbraní pro tlouštíky
- Updatováný CEPhlavy
- Nové hlasy
- Nude Pack
Menu:
- Chat - otvírá se v novém okně (heslo: testing)
Re: Bude nahatej hak ?
Posted: 02:43 06. Feb 2008
by jiromir
Zyga wrote:Teda nevim jak vostatnim ale me se to jednou odmitlo stahnut a ted ten soubor hlasi stahovaci rychlost asi 1.8kb/sec a na to fakt nemam naladu

Mozna to na tebe taky nemelo náladu

Re: Bude nahatej hak ?
Posted: 15:28 06. Feb 2008
by Darien
Když tu mluvíte o webu, tak v té jedné sekci, tuším co váš čeká na Thalii, jsou nefuknční odkazy, ačkoliv tady na foru ta témata vypsaná jsou.
Re: Bude nahatej hak ?
Posted: 15:29 06. Feb 2008
by igor
Darien wrote:Když tu mluvíte o webu, tak v té jedné sekci, tuším co váš čeká na Thalii, jsou nefuknční odkazy, ačkoliv tady na foru ta témata vypsaná jsou.
Tam je nefunkčních věcí...