Page 2 of 2
Re: Spánek
Posted: 16:12 04. Feb 2008
by Lord_Berserk
Awadar wrote:Nene Berserk teda Řezník je sfetovanej z těch hub co pořád žere. To jeho tatík byl větší kabrňák ten mě vytříbený vkus na čistou pálenku.
To byl...palenkou to vobcas prolozim ale uz to neni vono je to ta kupovana v hospode a ty v sudech a krabicich z lootu vymizeli takze Berserkovi uz neni lito ze se tam tak osamocene valej
jiromir wrote:oni jsou nějaký houby který jdou žrát?
Bohuzel cekam na kraft Drogy

...ale par barevnejch mam v inventari aby to nebyla jen makro-hlaska

Re: Spánek
Posted: 16:51 04. Feb 2008
by jiromir
Lord_Berserk wrote:Awadar wrote:Nene Berserk teda Řezník je sfetovanej z těch hub co pořád žere. To jeho tatík byl větší kabrňák ten mě vytříbený vkus na čistou pálenku.
To byl...palenkou to vobcas prolozim ale uz to neni vono je to ta kupovana v hospode a ty v sudech a krabicich z lootu vymizeli takze Berserkovi uz neni lito ze se tam tak osamocene valej
jiromir wrote:oni jsou nějaký houby který jdou žrát?
Bohuzel cekam na kraft Drogy

...ale par barevnejch mam v inventari aby to nebyla jen makro-hlaska

No na houby se tesim az hruza..staci abych vedel kterym smerem se bude odebirat craft a na surovinach tohodle typu se zacne pracovat

Re: Spánek
Posted: 11:51 05. Feb 2008
by jaara
jiromir wrote:jaara wrote:Bardove a hranicari uz medituji.
jsi si jist?
Nejsem, od toho jste tu vy, abyste to otestovali

Re: Spánek
Posted: 02:23 06. Feb 2008
by jiromir
jaara wrote:jiromir wrote:jaara wrote:Bardove a hranicari uz medituji.
jsi si jist?
Nejsem, od toho jste tu vy, abyste to otestovali

Ono je to uz passé, psal jsem to v době, kdy již bylo oznámeno ze hranicari meditují a po restartu dále nemeditovali...

Ted jiz uspesne meditují
Re: Spánek
Posted: 01:26 10. Feb 2008
by Darien
Z neznámých důvodů dnes přestalo fungovat spaní jinde, než v hostinci. Sice se postava vyspí, ale přitom jí zůstane únava, jakou měla předtím.
Re: Spánek
Posted: 23:20 10. Feb 2008
by Darien
Oprava - to spaní NEFUNGUJE pouze v Shardonském hájku - ani u toho věčně hořícího, ani u toho, co si hráč zapálí. Vyspíte se, a únava zůstane.
Re: Spánek
Posted: 02:00 14. Feb 2008
by Darien
šel jsem u ohniště na planinách u mistra lovce spát s únavou i hladem přes čtyřicet. Když jsem vyspal, únava v pohodě a hlad byl jedno procento... a za nějaký čas naskočil zase na původní hodnotu (nevím přesně kdy)...
Re: Spánek
Posted: 01:52 25. Feb 2008
by Darien
Stále nelze spát v Shardonském hájku, respektive spát můžete, únava nezmizí.
Re: Spánek
Posted: 14:16 28. Feb 2008
by DenGrasse
ta únava možná blbne při přechodu mezi lokacema.
postav čerstvě vyspalá, najédená a napitá šla z lokace Ivory - farmy do lokace Ivory - střed. statistiky okamžitě přeskočily:
únava: 2% - 21%
hlad: 1% - 31%
žízeň: 0% - asi 19 nebo tak nějak
dal jsem postavě sníst kaštan nebo tak nějak a skočilo to zase zpátky... všechno.
Re: Spánek
Posted: 14:44 28. Feb 2008
by Darien
DenGrasse wrote:ta únava možná blbne při přechodu mezi lokacema.
postav čerstvě vyspalá, najédená a napitá šla z lokace Ivory - farmy do lokace Ivory - střed. statistiky okamžitě přeskočily:
únava: 2% - 21%
hlad: 1% - 31%
žízeň: 0% - asi 19 nebo tak nějak
dal jsem postavě sníst kaštan nebo tak nějak a skočilo to zase zpátky... všechno.
To jsem taky zažil nějak podobně... že mi to po spaní zmizlo a pak zase naskočilo nebo opačně nevím, ale je tam někde chyba.
Re: Spánek
Posted: 16:23 28. Feb 2008
by Jachym
Jé už jsem to psal v jiném topicu nemohu spát u ohně a to nejsem jedinej a musím porád jíst a pít daleko častěji jak dříve asi tak 3x - 4x častěji, je to holt blázinec.
A teď dokonce nemám ani nabídku napít se ze zdroje , ještě že mám čutoru jinak bylo už po mě
Re: Spánek
Posted: 16:34 28. Feb 2008
by kucik
Opravu spanku uz jsem posilal. S jidlem ani pitim se nic nedelalo. Unava se bude nejspis predelavat.
Re: Spánek
Posted: 18:04 28. Feb 2008
by Kiri
Jachym wrote:Jé už jsem to psal v jiném topicu nemohu spát u ohně a to nejsem jedinej a musím porád jíst a pít daleko častěji jak dříve asi tak 3x - 4x častěji, je to holt blázinec.
A teď dokonce nemám ani nabídku napít se ze zdroje , ještě že mám čutoru jinak bylo už po mě
a nepobihas krapet? jestli behas 3x - 4x krat vic nez predtim, tak to muze narust

, ne?
Re: Spánek
Posted: 19:32 28. Feb 2008
by Jachym
No jako humor to bylo dobrý ale , ono to nekončí koupím si v Doubkově ocilku a troud a u ohně mi to píše že jí nemám hmm tak do Ivory tam jediná je ta správná která hoříííí. No jsem stále klidný ale už moc zase ne za chvili budu asi pěkně nakrklej.
S tím pitím a jídlem mi příjde, že je to tak jak už tu bylo psáno, přejdeš z lokace a máš žízeň jak prasátko , ale to si nejsem jistý to musím vypozorovat.
Re: Spánek
Posted: 22:32 10. Mar 2008
by xyz
V Daf Jamove hlubině nejde spát.