Page 2 of 7
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 15:48 01. Feb 2008
by Kiri
podte to resit na chat

tady je to brzda.

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 15:51 01. Feb 2008
by Rejty
Od ten starec zatim ma behavku, tak by si mel davat pozor, aby brzo nechytil kulhavku.

Mozna ma implantaty z toho golema a nebo je to fakt aktivni duchodce s heslem sportem ku zdravi (xp)

, kterymu by zavidel kdejaky mnich...
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 15:52 01. Feb 2008
by OneHeart
aktivní důchodce

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 15:59 01. Feb 2008
by LDamian
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 16:01 01. Feb 2008
by RES
Joo behanicko je behanicko noooo... kazdy nato ma svuj nazor a sam radeji beham(ten dedek s modrym rucnikem at dobre saje pot pri behu)

Pri pesuni ci boji beham ale zda se jde nekam ve skupine kde beh neni tak nutny chuze postaci ale jinak courat se nevidim zadnej duvod cas leti a utikaj vam penize lidi asi jeste nepracujete kdyz se radi courate

Nebo tu zase nekomu vadi rychlejsi postup jinych?

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 16:03 01. Feb 2008
by OneHeart
ještě že hraju v Podtemnu, tam se zatím žádné maratóny nepořádají

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 16:03 01. Feb 2008
by Rejty
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 16:04 01. Feb 2008
by RES
A jeste takove info okrajem neni to uplny starec ale 45 let a ma lechce prosedively plnovous staci si precis popisku a nezavidet leveli Lamky

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 16:05 01. Feb 2008
by Rejty
Snad tu nehrajeme jen pro levely, ale pro zabavu. Byt sam na vysokem levelu je pak nuda, ne?

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 16:07 01. Feb 2008
by OneHeart
RES wrote:A jeste takove info okrajem neni to uplny starec ale 45 let a ma lechce prosedively plnovous staci si precis popisku a nezavidet leveli Lamky

pro hodně lidí je lamka ten, kdo neustále běhá, RESi

edit: a o levly tady vůbec nejde, tak nevim proč to sem taháš
(že by pochlubit se

)
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 16:22 01. Feb 2008
by Seth-Plzen
Upřímně spíš mi přijde nenormálním, když někdo věnuje 12 hodin denně hraní na thalii. Ale je to věc názoru. Pokud chce někdo běhat, ať běhá. Taky zrovna běh používám docela často.
Levely nikomu nezávidím, ale rozohdně se neposadím na zadek až potkam magora kouzelníka v modrym pytli, jak mi leze na jezevce a jestě pak má blbý kecy

. Ať má klidně level 20

.
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 16:24 01. Feb 2008
by kucik
OneHeart wrote:ještě že hraju v Podtemnu, tam se zatím žádné maratóny nepořádají

Zacinam vam zavidet.
Ne, fakt zadny antibehaci scripty delat nebudu. At si kazdej beha, kdyz musi honit ty xp a gp. To je prece to nejdulezitejsi, tak proc se zdrzovat hranim postavy?
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 16:28 01. Feb 2008
by LDamian
RES wrote:Joo behanicko je behanicko noooo... kazdy nato ma svuj nazor a sam radeji beham(ten dedek s modrym rucnikem at dobre saje pot pri behu)

Pri pesuni ci boji beham ale zda se jde nekam ve skupine kde beh neni tak nutny chuze postaci ale jinak courat se nevidim zadnej duvod cas leti a utikaj vam penize lidi asi jeste nepracujete kdyz se radi courate

Nebo tu zase nekomu vadi rychlejsi postup jinych?

Nepletes ty si nahodou slova prace a zamestnani?

Ja jen, že pokud tam nekdo travi tolik casu, tak proc ne, jeho cas, jeho zivot. Ale prijde mi od nej divne slyset argumentaci o tom, ze cas jsou pro nej penize a ze ostatni asi jeste nepracuji.

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 16:31 01. Feb 2008
by Rejty
V tomhle se RESe musim zastat, ted je casto ve hre, protoze je nemocnej, ne ze by byl uchylnej paran, kterej nechodi do prace.

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 16:32 01. Feb 2008
by human_wreck
No však Wall už je starý dědek a musí si k tomu nahuntit odpovídající level
