Page 2 of 2
Re: Frakce
Posted: 19:24 17. Feb 2008
by Daanri
Hmm jo ale podla mojich skusenosti sa to deje len par postavam dokola.

Mne sa to tiez este osobne nikdy nestalo, ani kamosom co hraju.
Re: Frakce
Posted: 19:30 17. Feb 2008
by Darien
Nestává se to pravidelně, ale stává se to. Já znám tři lidi včetně sebe, kterým se to stalo. A to nedošlo ani k žádnému zabití nějakého NPC, prostě jsem se jen vyspal u ohniště, vrátil se do lokace a bum.
Re: Frakce
Posted: 19:33 17. Feb 2008
by Rejty
Vi se o tom a je to v reseni. Nepiste tu o tom furt dokola, tim nic neurychlite. Az to bude opravene, napise se to na forum...
Re: Frakce
Posted: 20:13 17. Feb 2008
by Darien
To je skvělá zpráva. Mám nápad, jak zamezit opakování - navrhuji, aby ve chvíli, kdy DM vezmou tu chybu na vědomí a zařadí si ji do listu, někdo prostě napsal - chyba zaznamenána. Ono to takhle trošku působí nejistě pro ty, kterým se chyba stala, jestli to teda někdo četl nebo ne a hlavně jestli si to někdo vzal na starost:) Tak jen tak:)
Re: Frakce
Posted: 20:55 17. Feb 2008
by Zyga
Darien wrote:Ale houby funguje dobře. Už několikrát jsem viděl i zažil zasahovat DM (zabití a oživení), protože najednou někam vlezete a půlka města je enemy. O té chybě DM ví.
Sorry, neber to vazne, vim ze ty frakce blbnou ale libi se mi predstava, ze se utlacovany vidlaci konecne obcas pomstej tem divnejm typkum co jim dycky nabehnou do pole a seberou jejich pracne pestovany pozivatiny

Re: Frakce
Posted: 10:15 25. Feb 2008
by Theogil I
Už jsem to někomu psal po ICQ, nevím komu, ale ve stokách pod náměstím kobolti pravidelně ubíjí svého Rakšího boha ... jednoduše se pak šupinatci dobijí a pokládek je na světě ... možná by si mohl získat rakša znovu jejich sympatie a stát se opět jejich morálním vůdcem.
P.S. jinak to bylo fajn divadlo, taková melta NPC stojí za pokoukání
Re: Frakce
Posted: 01:33 22. Mar 2008
by Doom
Pokud vyjdu se zprávcem arény nahoru do Olath deis, tak na něj všichni hosté zautočí.
Re: Frakce v rijských ruinách všichni modří
Posted: 11:26 23. Mar 2008
by monstera
všichni nemrtví kromě ghůlů v první místnosti jsou modří a přátelští....
Re: Frakce v rijských ruinách všichni modří
Posted: 11:37 23. Mar 2008
by Sorrow
monstera wrote:všichni nemrtví kromě ghůlů v první místnosti jsou modří a přátelští....
A kde?U vas doma

Re: Frakce v rijských ruinách všichni modří
Posted: 11:51 23. Mar 2008
by monstera
Sorrow wrote:monstera wrote:všichni nemrtví kromě ghůlů v první místnosti jsou modří a přátelští....
A kde?U vas doma

kdybys četl i nadpis, věděl bys, že v rijských ruinách !
Po chvíli nový vstup - už jsou v pořádku
Re: Frakce
Posted: 12:23 23. Mar 2008
by Sorrow
Tak promin, to ho sem si nevsimnul, malo kdo to pouziva ale stejne nevim co jsou to ty ,,rijske ruiny,,

Re: Frakce
Posted: 22:35 23. Mar 2008
by monstera
Sorrow wrote:Tak promin, to ho sem si nevsimnul, malo kdo to pouziva ale stejne nevim co jsou to ty ,,rijske ruiny,,

Omluvám se, oni jsou Hilské ruiny... já si ty názvy tady nikdy nezapamatuju správně....