Page 2 of 3

Re: Skrytí zisku xp

Posted: 20:43 02. Feb 2008
by OneHeart
dal jsem PRO.
Aspoň nebudou vznikat takový dementní flejmy, jako už tu jeden je.
A za druhý ,mě osobně to aspoň nebude furt rozptylovat a nebudu muset nervózně koukat, kolik že mi to zbejvá...

Re: Skrytí zisku xp

Posted: 21:44 02. Feb 2008
by Seth-Plzen
Sakra chlapi a zensky. Prestanme omezovat hrani na Thalii. Tenhle server mel jednu obrovskou vyhodu a to ze byl pro vsechny. Porad se tu vymysli jak neco omezovat a zkracovat a podobne. Vzdyt tim se jenom otravi lidi hrat.
Co treba kdyz zrusime xp uplne? Budeme hrat jenom RP. Sejdeme se v hospode a pokecame.
Uz mi fakt stve jak se vymejsli s prominutim hovadiny. Hral jsem na serveru, kde byly xp skryty a ne RP hru to melo naprosto nulovy dopad. Takze jsem dal NE.
A davam zasadne NE proti podobnym napadum jako omezovat hrani.

Re: Skrytí zisku xp

Posted: 21:58 02. Feb 2008
by Rejty
Jooo, dobrej napad zrusit xp! Nazvem to Thalie HCRP CHAT server!!! :mrgreen:

Re: Skrytí zisku xp

Posted: 22:01 02. Feb 2008
by Kiri
HC se drzi uz dlouho :D...Ja sem pro...muzu zmenit svuj hlas?

Re: Skrytí zisku xp

Posted: 22:01 02. Feb 2008
by Rejty
Kiri wrote:HC se drzi uz dlouho :D...Ja sem pro...muzu zmenit svuj hlas?
Ha, Kiri nam zacina mutovat. :lol:

Re: Skrytí zisku xp

Posted: 22:03 02. Feb 2008
by Kiri
nee zjistil sem, ze mi je to fuk...najdu si nejak sanci jak hrat, dokat muzu hrat tak tu budu...takze je to vlastne jedno...

edit:
OneHeart wrote:bohatě by stačilo zůstat u toho RP serveru :)
hh HCRP ten chat este neni .. ikdyz... :mrgreen: ja se ve hre bavim :twisted:

Re: Skrytí zisku xp

Posted: 22:13 02. Feb 2008
by OneHeart
bohatě by stačilo zůstat u toho RP serveru :)

Re: Skrytí zisku xp

Posted: 23:42 02. Feb 2008
by jitka
zvolila jsem moznost nechat xp tak jak jsou :) a myslim ze opravdu se tu zacinaji vymyslet uz blbosti a nepodstatne veci :wink:

Re: Skrytí zisku xp

Posted: 00:39 03. Feb 2008
by Marvin
myslim ze tu se hodi citace z filmu "Pelisky" : "A komu tim pomuzete?!" ... :lol: ..ale ted vazne, vazim si prace DM a WB a vsech co se podileji na thalii a jejim chodu, po wipu tu vzniklo vazne moc dobrych veci, thalie je skvela,ale to se muze zmenit timhle obmedzovanim, nikoho z tech co se o thalii staraji tu nechci kritizovat, jen mi pripaji tyhle posledni kroky ohledne xp zbytecny. Hrac ktery je zaritej RP tak mu to ze vidi dole behat ciselka podle mne vubec nevadi a nekazi mu to nijak hru a stejne si hraje po svym, ale ten kdo to ma rad, treba podle poctu xp vi ze vazne skolil kolosa,anebo treba rad ten lvl dodela (kdyz mu chybi par xp a vidi to) a ma pak pocit "dokonceny a dobre odvedeny prace", tak tomu to muze chybet.Proc to tem hracum brat? Jen si myslim ze vic bude hrac ktere to nepotesi a obmedzi nez tech kterych to vazne potesi, protoze nevim ci skryti xp muze nejak zasadne prospet rozvoji RP.

Re: Skrytí zisku xp

Posted: 00:50 03. Feb 2008
by Rejty
Kdybysme chteli nekoho nekompromisne omezovat, tak tu nedavama prostor diskusi. Uvedomte si, ze jsme dali prostor Vasim nazorum a napadum, od kterych se reseni problemu muze odvijet. Kdyby nam nezalezelo na tom co chteji hraci, tak to tu jednoduse zamknu a hodim do kose. Tak nevidim duvod propad silenstvi a panicke hruze...

Re: Skrytí zisku xp

Posted: 01:07 03. Feb 2008
by Raziel
Moj nazor : Som za skrytie xp. Ale ak je vacsina proti, tak sa prisposobim. Co sa da robit. :(
Moja otazka : To sa skryje nejak ten vypis XP za zabitie prisery alebo za cas v tom chatovacom okne alebo ste to mysleli nejak inac? Bude to nieco take ako je toto s tym zakrytim HP pri levelupe?

Re: Skrytí zisku xp

Posted: 01:09 03. Feb 2008
by Daanri
Nieco na ten sposob. Skrytie ziskanych xp a skrytie xp ktore postava ma.

Re: Skrytí zisku xp

Posted: 15:08 03. Feb 2008
by Rejty
Vysledek: Skryti xp se zavadet nebude!

Re: Skrytí zisku xp

Posted: 17:06 03. Feb 2008
by jiromir
Dokud se chce Thalie tvarit jako RP server, tak jsem pro zavedeni veskerejch moznejch opatreni, ktery k tomu budou hrace nutit, protoze jak vidno, vetsina hracu se na to odmita adaptovat a hrajou tu porad Kandelábriestylem (powergaming) a vobcas nekomu reknou "dobry den" aby si mohli odskrtnout, jakoze hrajou RP...
Pokud je zamer tymu nalakat co nejvic hracu na server, bez ohledu na to jak hraci hrajou, tak se nemusel delat wipe, mohli se pridat novy priserny prisery vsude kam se da vstoupit a odstranit nalepka RP server!

Re: Skrytí zisku xp

Posted: 18:52 03. Feb 2008
by RES
Dalsi natvrdlej *da oci vsloup*Umis cist ?Jak je znamo tady se hlasovalo a vecina chce nechat tak jak to je a nikdo se nebude podrizovat jednomu hraci co si rekne ze to bude tak ci jinak.SKRYTI XP NEBUDE precti si konecne rozhodnuti DM Rejty a nepis dalsi kokotiny.*klepe si na celo* :roll: