Page 2 of 3

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 12:43 04. Feb 2008
by wekslo
kucik wrote:Pokud vim, tak asi pred rokem se to resilo a doslo se k jasnymu NE. To je fakt takovej problem, odvolat zvire za branami? Nebo by to snad znamenalo, ze na ceste do dungu budete muset znovu meditovat a tim se zdrzovat v honbe za zabijenim?
O to vubec nejde, de o to ze druid a jeho "partak", tedy jeho zvire sou jako siamsky dvojcata - temer neoddelitelni ;]...samozrejme ze s panterem netrajdam do hospody, to ho necham venku ale snad ve meste to nevadi ne?

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 12:48 04. Feb 2008
by photter
igor wrote:
photter wrote:ne, mám pantera a chodim ho venčit na kolonádu a má na krku ceduli, že je vochočenej a všichni se na mě *usmívaj* a ríkaj mi "zdravím"
:lol: nejseš ty švihák lázeňský?
já sem lázeňskej drůjd zoofil a zachránce chcípajících kaktusů v pondělí obzvlášť kousavej, nedráždit, nekrmit :mrgreen:

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 13:18 04. Feb 2008
by OneHeart
wekslo wrote:to ho necham venku ale snad ve meste to nevadi ne?
...a on se ti spawne dovnitř ;)

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 14:26 04. Feb 2008
by jiromir
Rejty wrote:Pritelicci nebudou ve meste tolerovani. Jeste se da primhourit oko nad nakou pixii a nebo ptakem, ale selmy typu medved, golem, panter a podobny muzou byt zabity, majitel pokutovan, atd. Nemaji ve meste co delat. Proti vam se rozbehne pitbul a nebo tygr s voditkem a vy budete klidne stat, kdyz uplne cizi clovek zakrici: to je v pohode, je ochocenej!
jenom mam takovej dotaz, byť se mě netýká a asi ani týkat nebude... (bylo to z dob prvního věku)

Co když má ranger/druid jako companiona čokla? Obyčejnýho psa jakejch je v Ivory asi 8? Taky ho tam nemuze mit, kdyz se jich, uplne tech samejch, po vesnici pohybuje skoro smečka?

Myslim ze tohle uz je dle citu hráčů (pokud to jsou dementi, tak jako neni o cem se bavit). Kdyz tam má mág netopejra, kterej lítá někde 10 metrů za nim, tak by ostatni postavy ani moc nemelo napadnout, ze ten netopejr je vůbec jeho. Kdyz tam nakej debil pritáhne takový to voko s nohama tak je to zase neco jinýho a mel by bejt zlyncovan i s tou vobludou.

Zas kdyz nejakej tupej trpaslík zabije hranicarovi cokla jenom proto, ze je nad tim psem jmeno a ne druhovej nazev a pak se ohani tim, ze tam nemaj zvirata co delat, tak by mel jit vymasit i ty zbejvajici psy (timpadem by dostal pres drzku od houmbojů)

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 19:15 04. Feb 2008
by Daanri
Jak napisal rejty, rozumne "potvory" budu tolerovane ako ten cokl, ptak atd. Ale ziadny panteri, tygry, medvede atd. nie. Druha moznost je ziskat povolenie na vodenie daneho zvierata do mesta. Ale take povolenie ziska len RP postava, ktora si ho naozaj zasluzi. Odovodnenie je to tym, ze dana postava ziska casom dobre meno a ludia ju poznaju a nak jej doveruju a vedia, ze dane zviera im nic nespravy. Ostatne potvory budu straze bez pardonu zabijat na mieste a to iste plati aj pre premeny druidov. Ked uvidim druida v podobe medveda vbehnut do osady, tak nech si ma nezela.

Pripravuju sa nove pravidla a zakoniky pre dane oblasti, ktore pisem jak pre male deti, aby to uz kazdy raz a navzdy pochopil. Pak to bude bez debaty v style neznalost neospravedlnuje. Urcity poriadok musi byt a najma ked sme na RP serveri.

Viac k tomu hadam netreba dodat. Staci uvazovat trochu logicky a uz to ide.

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 20:24 04. Feb 2008
by nomis_b
Jestli chcete mit netradicni pritelicky, tak pojdte do podtemna a vezmete si pavoucka :P

Uvidite, ze kdyz mu nekdo slapne na nohu, tak ho budete moct i zbycovat a budete v pravu :lol:
No a nejaky ty ocicka na nohach se tam urco taky muzou promenadovat.. v te rozmanitosti, co se tma prochazi po meste se to uplne ztrati 8)

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 22:16 04. Feb 2008
by Raziel
Ved zvieraci spolocnik sa da cez menu (zjavi sa v rozhovore zo zvieratom) odvolat s tym ze sa zaroven obnovi feat na jeho vyvolanie. Takze nieje problem ho nechat pred mestom a potom sa ponho vratit. Teda aspon to tak fungovalo pred wipom. A pokial ma pamet neklame dokonca to aj uchovavalo HP toho zvierata....

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 22:26 04. Feb 2008
by OneHeart
Raziel wrote:Ved zvieraci spolocnik sa da cez menu (zjavi sa v rozhovore zo zvieratom) odvolat s tym ze sa zaroven obnovi feat na jeho vyvolanie. Takze nieje problem ho nechat pred mestom a potom sa ponho vratit. Teda aspon to tak fungovalo pred wipom. A pokial ma pamet neklame dokonca to aj uchovavalo HP toho zvierata....
Můžeš ho vyvolat 1x za rest. Když ho odvoláš, tak se ti automaticky neobnoví a hp to taky neuchová.

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 23:23 04. Feb 2008
by Raziel
OneHeart : Nemyslel som odvolanie cez to kruhove menu s featom unsumon ci ako to tam je. Ale normalne ze kliknes na svojho zvieracieho spolocnika alebo familiara a v tom menu kde mas "krmit", "hrat sa" etc bola pred wipom moznost zviera odvolat. Ten feat sa potom obnovil a niekde sa uchovali HP zvierata pretoze ked sa feat zas pouzil (a nebol potrebny spanok koli tomu) tak to zviera zranilo na tolko HP kolko malo pred odvolanim. Niekto kto hra druida/hraniciara/maga by mohol zistit ci to tak este funguje. ;)

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 00:37 05. Feb 2008
by OneHeart
Raziel wrote:OneHeart : Nemyslel som odvolanie cez to kruhove menu s featom unsumon ci ako to tam je. Ale normalne ze kliknes na svojho zvieracieho spolocnika alebo familiara a v tom menu kde mas "krmit", "hrat sa" etc bola pred wipom moznost zviera odvolat. Ten feat sa potom obnovil a niekde sa uchovali HP zvierata pretoze ked sa feat zas pouzil (a nebol potrebny spanok koli tomu) tak to zviera zranilo na tolko HP kolko malo pred odvolanim. Niekto kto hra druida/hraniciara/maga by mohol zistit ci to tak este funguje. ;)
aha, tak toho jsem před wipem vůbec něvšiml, místní vychytávka?
edit: otestováno a funguje to

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 10:35 05. Feb 2008
by wekslo
:shock: tak to sem taky nevedel, v tom pripade necham pantera cekat pred branama :]

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 02:34 06. Feb 2008
by jiromir
wekslo wrote::shock: tak to sem taky nevedel, v tom pripade necham pantera cekat pred branama :]
to nechas i v jakymkoliv jinym pripade :wink:

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 10:04 06. Feb 2008
by wekslo
jiromir wrote:
wekslo wrote::shock: tak to sem taky nevedel, v tom pripade necham pantera cekat pred branama :]
to nechas i v jakymkoliv jinym pripade :wink:
ja klidne, ale vysvetli to mi palicaty druidce ;]

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 10:05 06. Feb 2008
by photter
wekslo wrote:ja klidne, ale vysvetli to mi palicaty druidce ;]
jak je ctěná libost...při nejbližší příležitosti :twisted: :twisted:

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 10:13 06. Feb 2008
by Daanri
Tu jej to nikto vysvetlovat nebude, vysvetli jej to s radostou straz v meste a ked nepochopi, mame kraaasne vezeni, uz sa tesim na prveho obyvatela. :wink: