Page 2 of 3

Re: Tiefling ve městě

Posted: 10:46 04. Feb 2008
by Kiri
NEkteri nasi spoluobcane sou taky slusni a maji jinou barvu pleti, nekteri holt si dousednout, hned jak se v jejich okoli blbe use*e soused :D:D:D:D asi tak bych to videl s tema demonkama..polo. hm?

Re: Tiefling ve městě

Posted: 11:03 04. Feb 2008
by Zyga
Kiri wrote:NEkteri nasi spoluobcane sou taky slusni a maji jinou barvu pleti
Znamena to ze drowove se taky nezabijej na potkani? :P

Re: Tiefling ve městě

Posted: 11:11 04. Feb 2008
by Kiri
Zyga wrote:
Kiri wrote:NEkteri nasi spoluobcane sou taky slusni a maji jinou barvu pleti
Znamena to ze drowove se taky nezabijej na potkani? :P
To je uz prehnana pakaz ta ma sezonu staale :D:D:D sou moc bili

Re: Tiefling ve městě

Posted: 11:12 04. Feb 2008
by OneHeart
igor wrote:Beru to, že třeba je výjimka a tiefling bude hodnej a všichni ho budou mít rádi
Tiefling nemůže být dobrý (a že už jsem takový paskvil viděl), z toho bychom si pak mohli vydedukovat, že někde jsou i hodný sukuby a laskaví balorové... :)
To je stejný, jako mají někteří hráčí nutnou potřebu hrát hodný drowy (možná aby jejích tragický příběh zněl ještě tragičtěji). :twisted:
Díky za vysvětlení přístupu k tieflingům

Re: Tiefling ve městě

Posted: 11:16 04. Feb 2008
by Zyga
nebo treba drowove co nejsou presvedceny o vlastni nadrazenosti nad tim zbytkem :P
(to se bere jako mentalni porucha a je duvodem proc danyho jedince rychle obetovat, co kdyby to bylo nakazlivy?)

Re: Tiefling ve městě

Posted: 11:25 04. Feb 2008
by kucik
To je takova klasika. Udelam si exotickou rasu...hmm mela by bejt necim zvlastni. Jasne prevratim ji vrozeny presvdceni! Pripadne: Aha! Bude to elf, kterej bude mit rad trpasliky!
Pak to vetsinou konci jako jedina charakterova vlastnost. Hmm a ze by tam spadaly i zvrhly elfky?

Cele je to mysleno obecne. Prosim nevztahovat na vyse reseny pripad. Neznam a nevidel jsem ho. Nemuzu posuzovat.
Zyga wrote:nebo treba drowove co nejsou presvedceny o vlastni nadrazenosti nad tim zbytkem :P
Neblazni to neni uz z fyzikalniho hlediska u drowa mozny :P

Re: Tiefling ve městě

Posted: 11:28 04. Feb 2008
by igor
OneHeart wrote:
igor wrote:Beru to, že třeba je výjimka a tiefling bude hodnej a všichni ho budou mít rádi
Tiefling nemůže být dobrý (a že už jsem takový paskvil viděl), z toho bychom si pak mohli vydedukovat, že někde jsou i hodný sukuby a laskaví balorové... :)
No to byla spíž narážka na to, že někdo je podezřívanej za barvu oblečení, protože je podezřelá ačkoliv nic třeba neproved a někdo u koho je rovnou jasný že je zlej tak se počká dokuď něco neprovede :) Někdo si třeba veme tieflinga kvůli rasovým bonusům a pak je mu smutno, že hraje sám a lidi ho nemaj rádi, tak se snaží bejt hodnej a pomáhat :mrgreen:

Re: Tiefling ve městě

Posted: 12:22 04. Feb 2008
by photter
kurva, bijte tieflingy na potkání, nemůžu tu rohatou pakáž ani cejtit...hádejte proč :mrgreen: :mrgreen:

Re: Tiefling ve městě

Posted: 12:23 04. Feb 2008
by wekslo
Mno videl sem jedinyho tieflinga a ten ho hral skvele, spravnyho hajzla atd a to ze mu je videt ocas je bug a ne featura, jelikoz prochazi plastem ;]

Re: Tiefling ve městě

Posted: 13:07 04. Feb 2008
by LDamian
kucik wrote:To je takova klasika. Udelam si exotickou rasu...hmm mela by bejt necim zvlastni. Jasne prevratim ji vrozeny presvdceni! Pripadne: Aha! Bude to elf, kterej bude mit rad trpasliky!
Pak to vetsinou konci jako jedina charakterova vlastnost. Hmm a ze by tam spadaly i zvrhly elfky?

Cele je to mysleno obecne. Prosim nevztahovat na vyse reseny pripad. Neznam a nevidel jsem ho. Nemuzu posuzovat.
Zyga wrote:nebo treba drowove co nejsou presvedceny o vlastni nadrazenosti nad tim zbytkem :P
Neblazni to neni uz z fyzikalniho hlediska u drowa mozny :P
A nebo nekdo muze fakt moc chtit resist a bonusy do charismy drowa a savy paladina... Obcas na to taky narazim a priznam se, ze i ja chvili zurive premyslel, jak udelat a RP obhajit drowa slechtice - Sampiona usvitu... ale probudil jsem z toho se docela rychle, i kdyz ciselne to vychazi pekne, na hru by to proste nebylo... no a nekdo se zkratka vcas neprobere... :) :) :wink:

Re: Tiefling ve městě

Posted: 14:20 04. Feb 2008
by Teesha
každej tííííífling je šmejd...a znám jednoho ultrašmejda..prostě prototyp...z toho plyne...mrtvej tííííífling dobrej tíííííííífling, aneb jak říká klasik..je 7,00 hodin ráno, nejvyšší čas zabít si svého prvního tíííííflinga 8)

Re: Tiefling ve městě

Posted: 14:33 04. Feb 2008
by jiromir
wekslo wrote:Mno videl sem jedinyho tieflinga a ten ho hral skvele, spravnyho hajzla atd a to ze mu je videt ocas je bug a ne featura, jelikoz prochazi plastem ;]
ok, tieflinga s plastem nezabiju na potkání...

edit: pokud bude mit i něco na kebuli (jakože aby nebyly videt rohy, vite co ;) )

Re: Tiefling ve městě

Posted: 14:37 04. Feb 2008
by photter
že helma nebo kapuce zakreje rohy neni featura ale bug, přes rohy by to nevoblík.....z toho plyne => zabi ho i v kapuci †††

Re: Tiefling ve městě

Posted: 14:40 04. Feb 2008
by jiromir
photter wrote:že helma nebo kapuce zakreje rohy neni featura ale bug, přes rohy by to nevoblík.....z toho plyne => zabi ho i v kapuci †††
no hele neboj, me pri vzpomince na cyberblbce taky vyskakujou pupinky. Na druhou stranu ten tiefling mívá ty růžky takový malinký, takze necim by mel bejt schopnej to zakrejt...

Re: Tiefling ve městě

Posted: 14:46 04. Feb 2008
by photter
*hodi si na search*....hovno sková....*tasí meč*