Page 2 of 11

Re: Drobné chyby

Posted: 15:48 04. Feb 2008
by Awadar
jiromir wrote:
kucik wrote:S tim sberem ovoce je to chyba. Myslim ze je to tim, ze v palete neni identifikovano.
Kiri wrote:Pavouka :D
Radsi nepripominat. V nedeli jsem testoval rybareni a tohle me fakt prekvapilo. Ikdyz az na to, ze jsem umrel, tak docela mile.
no nechal bych vylézt i neco vetsiho obcas... Mam totiz takovej pocit, ze rybareni+xpc system=expení afk. Rybareni je automatickej pohyb u kteryho vubec nemusis bejt u pocitace a nedokazu si jinak vysvetlit osoby, ktery lovej nepretrzite 3 hodiny real... (a ze by nahodou zrovna tam, kde je hodne strazi?)
časový expi nabíhají trochu déle, ale nakonec tak přestanou a musíš se projít.

Re: Drobné chyby

Posted: 16:48 04. Feb 2008
by jiromir
pokud rybaris, tak skacou porad, ne? Jinak nabihaj asi 5 minut potom co se prestanes hejbat..

Re: Drobné chyby

Posted: 16:52 04. Feb 2008
by kucik
jiromir wrote:pokud rybaris, tak skacou porad, ne? Jinak nabihaj asi 5 minut potom co se prestanes hejbat..
Neskacou.

Re: Drobné chyby

Posted: 17:21 04. Feb 2008
by steel_martin
Kiri wrote:Pavouka :D
OFFTOPIC:

Tak to na rybaření v Podtemnu kašlu... ještě vytáhnu Balora nebo podobnou havěť.

Re: Drobné chyby

Posted: 17:32 04. Feb 2008
by jiromir
hmm, tak s tema expama to byla pravda...

Re: Drobné chyby

Posted: 17:36 04. Feb 2008
by Darien
Ano, já tvrdím, že expy přestanou občas naskakovat, i dkyž se hejbeš, mluvíš a děláš psí kusy. A dokonce i když jsem šel něco schválně zabít. Dokud jsem nedal relog, tak se zasekly.

Re: Drobné chyby

Posted: 17:44 04. Feb 2008
by igor
Darien wrote:Ano, já tvrdím, že expy přestanou občas naskakovat, i dkyž se hejbeš, mluvíš a děláš psí kusy. A dokonce i když jsem šel něco schválně zabít. Dokud jsem nedal relog, tak se zasekly.
Jak mi radil Kucík, zkus třeba sníst malinu nebo něco udělat, mě třeba pomůže jen že kliknu na duši bytosti a pak to zas začne naskakovat. Po boji to trvá třeba 5min než se to zas samo rozjede (to je schválně)

Re: Drobné chyby

Posted: 18:00 04. Feb 2008
by kucik
Tak tak. Reaguje to na pouzivani predmetu.

Re: Drobné chyby

Posted: 03:01 07. Feb 2008
by Darien
Ohniště nereagují automaticky na tu ocílku a troud, co se koupí u toho prvotního obchůdku při tvorbě postavy. Na ocílku a troud od vetešníků, které navíc mají jnou grafiku, reagují správně.

Re: Drobné chyby

Posted: 10:30 07. Feb 2008
by kucik
Darien wrote:Ohniště nereagují automaticky na tu ocílku a troud, co se koupí u toho prvotního obchůdku při tvorbě postavy. Na ocílku a troud od vetešníků, které navíc mají jnou grafiku, reagují správně.
Bohuzel nekdo naplnil obchody spatnou ocilkou.
Resil jsem to tak, ze po pouziti spatne ocilky se vytvori v inventari ocilka spravna.
Viz novinky.

Re: Drobné chyby

Posted: 14:27 08. Feb 2008
by Darien
Další dotaz na DM - nevím jestli je to chyba, ale částečně přinejmenším ano:

včera jsem lopatou zakopal maso. Na místě zakopání zůstává svítit nějaký nápis (nevím přesně) něco jako se_něco_inv. Když na to kliknu, tak se otevře ten můj zakopaný "poklad".

Takže se ptám, jestli to vidím v tu chvíli jen já nebo mi to maso sebere kdokoliv na to klikne?

A i kdybych to viděl jen já, tak by tam asi měl být spíš nějaký nápis - zakopane veci nebo tak něco...

Re: Drobné chyby

Posted: 17:29 08. Feb 2008
by igor
začíná to na sy_... vidí to všichni a po restartu to zmizí :) Takže se tam vyplatí dávat peníze a tak :))

Re: Drobné chyby

Posted: 18:16 08. Feb 2008
by jaara
To je docela blby ne? :D No, mrknem na to...
Je to vec uz z drivejska a patrne nebude uplne "eňo ňůňo"

Re: Drobné chyby

Posted: 01:22 25. Feb 2008
by Shifter
Nevim jestli to tady uz bylo a zakladat kvuli takove malickosti novej topic nechci.....

Assimar
-nemuze pouzit predmet s vlastnosti leceni zraneni, item je cervenej...
-kdyz mam silu 16 a vezmu obourucni mec, mam sice postih na utok a zraneni (utok 2), ale proti zlejm postavam zadnej postih na utok neni neni (utok 5). Mereno s postavou paladina lvl 1, sila 16, bez zamereni

Re: Drobné chyby

Posted: 09:31 25. Feb 2008
by Zyga
na pouziti toho itemu leceni zraneni proste nemas level vyzadovanej systemem, drow si na pouziti temnoty taky musi pockat do 4. lvlu, tak se na nej koukni do kdy musis cekat ty a aspon se mas na co tesit