Persistentní svět hry Neverwinter Nights
Skip to content
Moderators: DM, WB
Post by Raziel » 00:00 13. Feb 2008
Sorrow wrote:Nerekl bych ze je to fama a je to videt i na pingu kdyz tam ty skokani skacou
Return to “Koš”