Page 2 of 2

Re: Kterej blb se cpe na server než naběhne ?

Posted: 00:00 13. Feb 2008
by Raziel
Sorrow wrote:Nerekl bych ze je to fama a je to videt i na pingu kdyz tam ty skokani skacou :evil:
Suhlasim.