Re: Kterej blb se cpe na server než naběhne ?
Posted: 00:00 13. Feb 2008
Suhlasim.Sorrow wrote:Nerekl bych ze je to fama a je to videt i na pingu kdyz tam ty skokani skacou
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Suhlasim.Sorrow wrote:Nerekl bych ze je to fama a je to videt i na pingu kdyz tam ty skokani skacou