Page 2 of 4
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 15:22 06. Feb 2008
by igor
Hlasoval jsem pro pátek, ale moh bych i v sobotu, i když se to moc nehodí. Na ty holohlavý máme bonus za znalost prostředí a terénu

S tim ubytovánim bych se nacpal Kirimu na zahradu

Nevim, no, jelikož jsem tadydle vodťaď tak nemam vůbec přehled o nějakých ubytováních. V neděli ráno jedu na Šumavu, tak zvažuju že půjdu do hospody už s batohem abych se nemusel vracet domů

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 15:38 06. Feb 2008
by Krata
mě to je putna, nehlasoval sem.. rozhodněte vy

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 16:14 06. Feb 2008
by jitka
dala jsem opet datum 1.3 protoze den predtim nemuzu

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 16:21 06. Feb 2008
by OneHeart
pro pár pražskejch vejlupků by se ubytování taky hodilo
(ubezpečení pro xenofobní jedince - nejsem drow)
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 17:02 06. Feb 2008
by steel_martin
Dávam 1.3. protože v pátek ještě učim. Nesmíme se bát... bude nás hodně a když si troufnou dovnitř do hospody a uslyší o čem se baví naše sekta tak vezmou do zaječích...

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 18:06 06. Feb 2008
by Theogil I
Plantážníci jak se jmenuje ta hospůdka kam máte v plánu zapadnout a na jaké je ulici, abych se při tom hledání ubytování měl čeho chytnout?
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 19:03 06. Feb 2008
by Sorrow
Chyse jedova

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 19:36 06. Feb 2008
by jitka
POWIPOVY SRAZ THALIE!!!
Myslim, ze je na case naplanovat dalsi sraz, tentokrate to bud uz powipovy. Nikdo se toho ujmout nechce, takze to zase zbude na me. Videl bych to od pulky unora dal, jelikoz to uz bude po zkouskovem a nekteri hrisnici dodelavaji veci jeste na zacatku unora *tvari se nenapadne*. Mistem konani bude tradicne nektera z Plzenskych hospudek. V uvahu pripada restaurace Simsalabim. Jedna se o utulnou hospudku da se rici ve fantasy stylu. Cenu jsou trochu vyssi, ale jinak by to stalo za to. Pivo tam toci Staropramen, Stellu a Hohegarden. Jako vzdy se to musi zamluvit dopredu, tak musime vedet, kolik prijede lidi. Napiste i prispevek, kdo pujde, at tam nehlasujou mrtvy duse.
Vice info zde:
http://www.simsalabim.cz/foto.html
Hlasujte v ankete o datumu srazu! Hlasujte i ti, co neprijedete!!!
//cituju to co napsal rejty
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 08:27 07. Feb 2008
by Theogil I
jitka wrote:POWIPOVY SRAZ THALIE!!!
Myslim, ze je na case naplanovat dalsi sraz, tentokrate to bud uz powipovy. Nikdo se toho ujmout nechce, takze to zase zbude na me. Videl bych to od pulky unora dal, jelikoz to uz bude po zkouskovem a nekteri hrisnici dodelavaji veci jeste na zacatku unora *tvari se nenapadne*. Mistem konani bude tradicne nektera z Plzenskych hospudek. V uvahu pripada restaurace Simsalabim. Jedna se o utulnou hospudku da se rici ve fantasy stylu. Cenu jsou trochu vyssi, ale jinak by to stalo za to. Pivo tam toci Staropramen, Stellu a Hohegarden. Jako vzdy se to musi zamluvit dopredu, tak musime vedet, kolik prijede lidi. Napiste i prispevek, kdo pujde, at tam nehlasujou mrtvy duse.
Vice info zde:
http://www.simsalabim.cz/foto.html
Hlasujte v ankete o datumu srazu! Hlasujte i ti, co neprijedete!!!
//cituju to co napsal rejty
dík to mi nějak uniklo nebo lépeřečeno už jsem to viděl, ale neudržel
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 12:16 07. Feb 2008
by jiromir
No abychom zas nemuseli chrápat v autě na náměstí...

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 13:47 07. Feb 2008
by Rejty
Muzete klidne v parku na lavicce.

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 14:59 07. Feb 2008
by Krata
Tak bych se přimluvil o zapůjčení deky a nějakého domlouvátka na odhánění chtivých bezdomovců

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 15:06 07. Feb 2008
by Awadar
Neboj právě jsem objevil pár ubytoven v blízkosti hospůdky(aspoň myslím) a zrovna se zjišťují ceny. Jestli mě odpoví na email tak to sem dám i z přesnou adresou. Jen doufám, že se k tomu eventuelně vyjádří i nějakej ten domorodec a doporučí.
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 15:07 07. Feb 2008
by igor
Awadar wrote:Jen doufám, že se k tomu eventuelně vyjádří i nějakej ten domorodec a doporučí.
Právě že domorodci nemají zkušenosti, protože nemaj potřebu hledat ubytování když můžou jít domů

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 15:09 07. Feb 2008
by Awadar
Myslel jsem spíše která je blíž, nebo ke které se lépe dostaneme v podnapilém stavu

.