Page 2 of 2
Re: Kapuce
Posted: 03:22 08. Feb 2008
by jiromir
No jasný, ale kdyz chci bejt tajnej, aby me nikdo nepoznal, tak nejdu s "dobrákama" na hodinu kalit pivo, ne?

Samozrejme ze kapuca je velmi vhodnej predmet na skryti identity, ale prave to chce pri jejim uzivani trochu uvazovat. (treba to, ze kdyz s nekym kalim pivo, ze me kapuca nezachrani. Pokud budu sedet v temnym rohu, tri stoly od popíjejícího hloucku a sledovat ho, uz je to zase jiná...)
Re: Kapuce
Posted: 15:45 08. Feb 2008
by nomis_b
Hm, no tady je vyhoda pulciku..
kdo cetl zaklinace, tak vi, ze lidem vsichni pulcici pripadaji stejni
takze kdyz ma pulcik modrou plnou platovou a na vsechny se usmiva (bo nema helmu) a snazi se jim prodat sve sperky, nebo je cely v cerne kuzi s kapuci pres xicht a uplne jine spolecnosti tak to by asi musel bejt nekdo hoodne dobrej, aby si je vubec snazil spojit..
Teda aspon dle meho nazoru.. je tady samozrejme OOC problem, ze hraje asi 30 hracu a NPC je v mestech pres 1000...
takze vam prijde, ze to musi byt jasne, kdyz porad potkavam u vedlejsiho stolu v hospode stejneho pulcika, ktery je hracem ze to musi byt zakonite on, ze?
Re: Kapuce
Posted: 12:05 10. Feb 2008
by Darien
Zapomínáte, že kapuce může mít i obrácený efekt, skrývá okolní svět před majitelem. Proč myslíte, že ji nosí třeba mniši? Mohou ji nosit postavy samotářské, které nerady chodí mezi lidi, ale musí, tak se snaží co nejvíc uzavřít do sebe.
A pak má taky logiku v dešti.
Re: Kapuce
Posted: 01:03 13. Feb 2008
by nomis_b
Darien wrote:
A pak má taky logiku v dešti.
Dest?? to my tam dole nezname. Jak to vypada? Mohl by si to prosim lepe popsat??

Re: Kapuce
Posted: 03:02 13. Feb 2008
by jiromir
nomis_b wrote:Darien wrote:
A pak má taky logiku v dešti.
Dest?? to my tam dole nezname. Jak to vypada? Mohl by si to prosim lepe popsat??

trošku jako když Gergo čůrá...
Re: Kapuce
Posted: 03:04 13. Feb 2008
by OneHeart
jiromir wrote:
trošku jako když Gergo čůrá...
Gergo nepotřebuje močit, ten se odvodňuje slintáním

Re: Kapuce
Posted: 03:12 13. Feb 2008
by jiromir
OneHeart wrote:jiromir wrote:
trošku jako když Gergo čůrá...
Gergo nepotřebuje močit, ten se odvodňuje slintáním

radši bych to nerozváděl, nebo se dozvíme něco, co jsme se nechtěli dozvědět...

Re: Kapuce
Posted: 13:08 13. Feb 2008
by Teesha
OneHeart wrote:jiromir wrote:
trošku jako když Gergo čůrá...
Gergo nepotřebuje močit, ten se odvodňuje slintáním

nebo vařením v kotli...to je strašně účinný