Page 2 of 2
Re: Dynamický zbraně
Posted: 15:20 15. Feb 2008
by Daanri
Udelat jde takmer vsetko, problem je kto udela model a naprace to do hry.

Re: Dynamický zbraně
Posted: 15:24 15. Feb 2008
by Teesha
Daanri wrote:Udelat jde takmer vsetko, problem je kto udela model a naprace to do hry.

juuuuu ty ses přihlásil? díky..díky..díky

Re: Dynamický zbraně
Posted: 15:27 15. Feb 2008
by Daanri
Ne skor sem myslel teba, mozes hned zacit a ak by ta malo hranie odradzat od prace nie je problem umiestnit postavu do vecneho pekla.

Re: Dynamický zbraně
Posted: 15:29 15. Feb 2008
by Teesha
Daanri wrote:Ne skor sem myslel teba, mozes hned zacit a ak by ta malo hranie odradzat od prace nie je problem umiestnit postavu do vecneho pekla.

jsi krutý...co by si počali všichni bez mého krásného hlasu a těla?
Re: Dynamický zbraně
Posted: 15:34 15. Feb 2008
by Daanri
Re: Dynamický zbraně
Posted: 15:37 15. Feb 2008
by OneHeart
tak to musíš bejt pekelnej tvrďák

Re: Dynamický zbraně
Posted: 15:39 15. Feb 2008
by Daanri
To u mna je vzdy 90% umrtnost na Q a som znamy tym, ze si delam zarezy do klavesnice. Uz som ich musel menit niekolko bo nemal som ich kde pridavat.
Re: Dynamický zbraně
Posted: 15:44 15. Feb 2008
by Aznar
Daanri wrote:To u mna je vzdy 90% umrtnost na Q a som znamy tym, ze si delam zarezy do klavesnice. Uz som ich musel menit niekolko bo nemal som ich kde pridavat.
radsi delej zarezy na monitor, ten je vetsi

Re: Dynamický zbraně
Posted: 15:45 15. Feb 2008
by Daanri
Jo, ale ked uz nebude miesto tak novej je drahsi ako klavesnice.

Re: Dynamický zbraně
Posted: 15:49 15. Feb 2008
by Lord_Berserk
Aznar wrote:Daanri wrote:To u mna je vzdy 90% umrtnost na Q a som znamy tym, ze si delam zarezy do klavesnice. Uz som ich musel menit niekolko bo nemal som ich kde pridavat.
radsi delej zarezy na monitor, ten je vetsi

Aznare tim si nesplhnes

ty pudes na radu jako prvni

Re: Dynamický zbraně
Posted: 16:18 15. Feb 2008
by Aznar
Lord_Berserk wrote:
Aznare tim si nesplhnes

ty pudes na radu jako prvni


Re: Dynamický zbraně
Posted: 16:23 15. Feb 2008
by Kiri
Daanri je sice masovej DMkiller, ale Q mel nahodou pekne pripraveny, teda aspon ten posledni pred lety co sem snim hral...nidky nezapomenu na hadanky a ty opravdu velky vypravy....njn najednou je po vsem, ale mam pocit, ze se brzo priblizime s Berserkem i tem DMkum

:D:D...dokonce sem se dovedel, ze mnich umi krast

(vybrat si veci z inventare) no skdoa no, kdyby to tak slo tak vsechny postavy chodej nahy a bez zbrani po tom co jim svazu haxny prakem, pac lano neni. Bohuzel ani nasilim jim nemuzeme nic vzit tak nezbejva nic jinyho nez ty hlavy.
Re: Dynamický zbraně
Posted: 16:36 15. Feb 2008
by Daanri
Re: Dynamický zbraně
Posted: 16:44 15. Feb 2008
by Kiri
t oej vpohode, asi je znamo, ze see snazim vecinou moc s DMkama nezahravat

clovek nikdy nevi co tu druhou stranu napadne
