Page 2 of 2

Re: Dynamický zbraně

Posted: 15:20 15. Feb 2008
by Daanri
Udelat jde takmer vsetko, problem je kto udela model a naprace to do hry. :lol:

Re: Dynamický zbraně

Posted: 15:24 15. Feb 2008
by Teesha
Daanri wrote:Udelat jde takmer vsetko, problem je kto udela model a naprace to do hry. :lol:
juuuuu ty ses přihlásil? díky..díky..díky :mrgreen:

Re: Dynamický zbraně

Posted: 15:27 15. Feb 2008
by Daanri
Ne skor sem myslel teba, mozes hned zacit a ak by ta malo hranie odradzat od prace nie je problem umiestnit postavu do vecneho pekla. :twisted:

Re: Dynamický zbraně

Posted: 15:29 15. Feb 2008
by Teesha
Daanri wrote:Ne skor sem myslel teba, mozes hned zacit a ak by ta malo hranie odradzat od prace nie je problem umiestnit postavu do vecneho pekla. :twisted:
jsi krutý...co by si počali všichni bez mého krásného hlasu a těla?

Re: Dynamický zbraně

Posted: 15:34 15. Feb 2008
by Daanri
No to este nevies, ale ja sem tu ten najkrutejsi. Nechci mne potkat ve hre. Drowove su proti mne len chaby odvar. :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Dynamický zbraně

Posted: 15:37 15. Feb 2008
by OneHeart
Daanri wrote: Drowove su proti mne len chaby odvar. :twisted: :twisted: :twisted:
tak to musíš bejt pekelnej tvrďák :lol:

Re: Dynamický zbraně

Posted: 15:39 15. Feb 2008
by Daanri
To u mna je vzdy 90% umrtnost na Q a som znamy tym, ze si delam zarezy do klavesnice. Uz som ich musel menit niekolko bo nemal som ich kde pridavat.

Re: Dynamický zbraně

Posted: 15:44 15. Feb 2008
by Aznar
Daanri wrote:To u mna je vzdy 90% umrtnost na Q a som znamy tym, ze si delam zarezy do klavesnice. Uz som ich musel menit niekolko bo nemal som ich kde pridavat.
radsi delej zarezy na monitor, ten je vetsi :mrgreen:

Re: Dynamický zbraně

Posted: 15:45 15. Feb 2008
by Daanri
Jo, ale ked uz nebude miesto tak novej je drahsi ako klavesnice. :wink:

Re: Dynamický zbraně

Posted: 15:49 15. Feb 2008
by Lord_Berserk
Aznar wrote:
Daanri wrote:To u mna je vzdy 90% umrtnost na Q a som znamy tym, ze si delam zarezy do klavesnice. Uz som ich musel menit niekolko bo nemal som ich kde pridavat.
radsi delej zarezy na monitor, ten je vetsi :mrgreen:
Aznare tim si nesplhnes :D ty pudes na radu jako prvni :twisted:

Re: Dynamický zbraně

Posted: 16:18 15. Feb 2008
by Aznar
Lord_Berserk wrote:
Aznare tim si nesplhnes :D ty pudes na radu jako prvni :twisted:
:shock:

Re: Dynamický zbraně

Posted: 16:23 15. Feb 2008
by Kiri
Daanri je sice masovej DMkiller, ale Q mel nahodou pekne pripraveny, teda aspon ten posledni pred lety co sem snim hral...nidky nezapomenu na hadanky a ty opravdu velky vypravy....njn najednou je po vsem, ale mam pocit, ze se brzo priblizime s Berserkem i tem DMkum :D:D:D...dokonce sem se dovedel, ze mnich umi krast :D (vybrat si veci z inventare) no skdoa no, kdyby to tak slo tak vsechny postavy chodej nahy a bez zbrani po tom co jim svazu haxny prakem, pac lano neni. Bohuzel ani nasilim jim nemuzeme nic vzit tak nezbejva nic jinyho nez ty hlavy.

Re: Dynamický zbraně

Posted: 16:36 15. Feb 2008
by Daanri
Uz si te vsimam Kiri, si v hre pod prisnym dohladom. :lol: :lol: :lol:

Re: Dynamický zbraně

Posted: 16:44 15. Feb 2008
by Kiri
Daanri wrote:Uz si te vsimam Kiri, si v hre pod prisnym dohladom. :lol: :lol: :lol:
t oej vpohode, asi je znamo, ze see snazim vecinou moc s DMkama nezahravat :D clovek nikdy nevi co tu druhou stranu napadne :D